Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Filipek mógł iść do Magdy i tam miałby porównywalne warunki do moich,a może jeszcze lepsze?.Niestety ktokolwiek inny by chciał Filipka(niż martusia:shake:),to i tak by Go nie dostał.Z Nikiforem było tak samo.Miał iść do mnie,ale nie dały.Poszedł do martusi,a potem ślad po nim zaginął:-(
  2. W Zabrzu Reduś w zimie jest w ogrzewanym pomieszczeniu,a w lecie wychodzi na wybieg i dlatego napisałam,że nie powinien mieć problemu z zaklimatyzowaniem się,bo warunki mieszkaniowe są podobne.W pomieszczeniu Rediś też miał tylko kilku kolegów.Z tym właśnie jest podobnie.A cała reszta jest jak najbardziej inna i to inna na same plusy.Przede wszystkim stała obecność człowieka tak bardzo psiakom potrzebna
  3. Warunki mieszkaniowe w hoteliku prawie takie same jak w schronie,więc pewnie się przyzwyczai.Kurcze szkoda,że tak mało jest hotelików domowych:sad: Matko,nie wiem czy mój Prysio by przeżył te pogody,gdyby był w schronie.On tak nie lubi zimna,nieraz to wyleci i biegiem z powrotem do domu i w domu sie spiłuje,bo na dworze za zimno mu stać.Elia już jest bardziej odporna,może dlatego,że ma takie futro jak na Sybir?;)
  4. Antoś dzisiaj pochodził sobie sam bez mojej asekuracji.Sam sie juz podnosi,czyli tak jakby kryzys mija.Jutro podlecę po Karsivan.Jednak Antoś jest słabszy niż do tej pory,być może bardziej sie męczy tym chodzeniem i dlatego więcej odpoczywa.A Morusek bardzo lubi towarzystwo Antoniuszka,cały czas się w niego wtula,szuka bliskości drugiego ciała i to psiego ciała,bo na rękach nie koniecznie chce być.Woli Antosia:loveu:No i Antoś też od niego nie ucieka:loveu:.Jak dobrze,że jest ich dwóch.Takie kochane psie przytulanki:loveu:
  5. Moria a może w mrozy to nie bierz Gufiaka na dwór.To żywa rana jest,żywe mięso dosłownie i napewno mu to marźnie.Żeby sobie tego dodatkowo jeszcze nie zaziębił i nie odmroził...
  6. Dzisiaj Antoś niby lepiej,pochodził już troszkę,ale łapinki sztywne.Dobrze,że ma apetyt.Jednak większą część dnia przespał/przeleżał.Już raz miał takie gorsze dni,ale powrócił do dawnej formy.Mam nadzieję,że teraz też tak będzie,że to tylko chwilowa słabość.Dobrze,że ogólnie jest zdrowy i ma mocne serduszko.
  7. [quote name='Karolcia_ko5']ale.gratke Morusek ma ;)... Ale niestety allegro się nie zajmuje :(.. Może martka??? o,to sorki,umknęło mi;) Karolinko,poproś kogoś o allegro,ok?Morusek nam zbystrzał,nie jest już takim typowo leżąco-śpiącym psiakiem. Wczoraj w nocy wstawałam do łazienki,tak po cichutku i zapaliłam światło.Morusek wtedy podniósł główkę i się rozglądał.Usłyszeć mnie nie mógł(no chyba,że mu się tak bardzo słuch wyostrzył;)),więc zareagował na światło:loveu:.
  8. Ketunia,doszły dzisiaj pieniążki dla Moruska-dziękuję bardzo:loveu: I ponawiam prośbę o więcej ogłoszeń-allegro i alegratka by się przydały,bo to podstawa. Ja niestety nie mam czasu robić:shake:
  9. A tu z bliska Edzia noga na Niuni... [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8383/zdjcie3446.jpg[/IMG] No ale mu było mało,więc położył obydwie łapki na Niuni:-o:cool3: A jak mu główka zwisa:evil_lol: [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2456/zdjcie3449.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2221/zdjcie3447.jpg[/IMG] Oj ten nasz Eduś jest niemożliwy:evil_lol::loveu:
  10. [quote name='ana666']co do rozliczenia mnie to nie jest potrzebne, myslałam tylko ze na każdym watku musi być, [B]jak w regulaminie nie ma takiego wymogu[/B] to kasujemy wszystko ;)[/QUOTE] W regulaminie jest taki wymóg,ale czego się nie robi dla dobra ludzi(na przykład żebyś nie miała w schronie nieprzyjemności z tym związanych) i zwierząt;) No,Eduś wreszcie zrozumiał,ze łóżko nie jest najlepszym miejscem do obgryzania kości i jedzenia:multi: [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2050/zdjcie3425.jpg[/IMG] Kolega mu towarzyszył,także nie było mu smutno,że musi sam jeść na podłodze:p [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6534/zdjcie3432.jpg[/IMG] Cowieczorny odpoczynek z moim mężem;) [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8303/zdjcie3438.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8018/zdjcie3440.jpg[/IMG] A tu znowu wygodnictwo wzięło górę:razz:...no ale żeby trzymać łapki na mojej Niuni malutkiej:placz: [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9841/zdjcie3445.jpg[/IMG]
  11. Dzisiejsza kolacyjka,to znaczy już po;) A tu zdjęcie sprzed chwili:loveu: Poproszę o więcej ogłoszeń dla Moruska
  12. No to jest coś niesamowitego:-o Usłyszałam jakieś szuru buru i za chwilkę poszłam zobaczyć co tam się dzieje.No i zobaczyłam i aż zdjęcie zrobiłam Niestety musiałam przenieś Moruska wraz z posłankiem do pokoju syna,bo nie dałby się wyspać Antosiowi.Sorki Morusku:sad:
  13. No ja też mam i posłanka mam...ale jak psy zobaczą,że ścielimy nasze,to lecą jak na złamanie karku,żeby wleźć na pościel:mad:;).Kiedyś lubiłam jaśniutką pościel,teraz nie da rady :placz::evil_lol:
  14. U... kochana,a ile to razy my z mężem śpimy na fotelach(na osobnych fotelach-bardzo dobra metoda antykoncepcyjna:diabloti:),bo psy weszły pierwsze na łóżko i nijak nie chcą się przesunąć:shake::p
  15. [quote name='__Lara']:( i jak tam z Antosiem? coś lepiej? Antoś po południu podniósł się z moją pomocą i troszeczkę pochodził.Jednak nie trwało to długo i znowu się położył.Masuję mu te łapinki,może choć troszkę mu polepszę.Antoniuszka położyłam na posłanko i tam sobie śpi i nawet nie protestuje:-(.Nic go nie boli,chociaż to jest pocieszające. Tutaj Morusek wmeldował się do Antosia,ale go przełożyłam na jego posłanko,żeby Antosiowi nie było ciasno. Jednak Moruskowi nie za bardzo podobał sie taki obrót sprawy i ze 3 razy wygrzebywał się od siebie i wchodził do Antosia.Jednak byłam tym razem nieugięta i przekładałam go na jego posłanko.W końcu dał za wygraną i śpi u siebie.Jak Antosiowi sie polepszy,to niech się wtulają,ale nie teraz. Mam nadzieję,że rano przekażę Wam już lepsze wieści odnośnie Antosia.Lek już działa,także czekam z niecierpliwością na poprawę
  16. [quote name='luka1']Dokonujący wpłaty nie zawsze podawali nik i dlatego pisałam imie i kwotę oraz date przelewu - łatwiej wtedy wpłacającemu sprawdzić czy wpłata doszła [B]Wszystkie dotychczasowe pieniądze zostały przelane na konto Renaty5. [/B]Ewentualne wpłaty dotyczące Dżerego będą przekazywane Renatce. Może to i nie jest prawidłowe z punktu widzenia US ale zwrcając je na konto darczyńcy mogą już do Dzerego nie dotrzeć.[/QUOTE] Potwierdzam,dzisiaj wpłynęły do mnie pieniążki od Fundacji-[B]393,25zł [/B]Czyli za styczeń pobieram 310zł,na luty zostaje 83,25zł. Luty ma 28 dni,więc będzie wpłata 280zł
  17. Antoś dzisiaj nie podniósł sie na tylne łapki.Wczoraj chodził normalnie,a dzisiaj zaległ.Łapki tylne zrobiły się sztywne i Antoś za nic nie mógł się na nich utrzymać jak go stawiałam.Nie podobało mi się to i pojechaliśmy do wetki.Antoś dostał steryd na stawy.Mimo,że przez cały czas dostawał witaminy dla staruszków(w skład wchodziło też coś na stawy i układ kostny),to wetka zaproponowała teraz Karsivan.Dzisiaj go jednak u siebie nie miała.W tym tygodniu powinna mieć,to kupię Antosiowi.Mam nadzieję,że Antosiowi się poprawi:-(
  18. Edi dziekuje Wszystkim:loveu::loveu::loveu: za spokojny sen i lepsze jutro:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4986/zdjcie3437.jpg[/IMG]
  19. [quote name='agata51']Który to Dede? Blondyn czy brunet?[/QUOTE] DeDe to blondyn,brunet to nasz Eduś;)
  20. Mam u siebie na dt parówkę;) Edi,około 8-10 lat,wzrost 32cm,waga 10kilo,jest niewidomy,ale radzi sobie doskonale.Ktoś kto nie wie,że Eduś nie widzi nawet by nie zauważył.Poważnie. Zaraz doczytam co jeszcze trzeba dopisać i uzupełnię EDI:loveu: [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/3046/zdjcie3023.jpg[/IMG] Miejsce pobytu-dt Sochaczew Renata,tel.793-505-810 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wątek [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173689-Niewidomy-stary-maleA-kiEdi-tak-bardzo-chce-byc-kochany-juz-w-DT-teraz-szukamyDS"]Niewidomy, stary, maleńkiEdi- tak bardzo chce byc kochany...juz w DT teraz szukamyDS[/URL][/B]
  21. Jestem i ja u sierotki.Ale widzę,że Omar coś ma w planach-dobrze widzę?;) Byłoby super:loveu: Ja niestety odpadam,bo mam już u siebie 10 psiaków,w tym 7 takich biedaczków,starych,chorych,ślepych... A wątek śledzę od początku i serce się kroi:-(
  22. Frotko,a czy oprócz tego ,że mama Ani musi się namyśleć(tylko nad czym?),były podane jakieś inne powody dlaczego się wstrzymuje? Bo w tej chwili wygląda to tak,że Omar Filipka nie dostanie,bo...NIE i już
  23. [quote name='Frotka']To nie Pani Basia odwołała konsultację tylko ja, z uwagi na to, że nie ma na razie jasności co do dalszych losów Filipka, a taka jasność jest moim zdaniem niezbędna do podejmowania decyzji o włączaniu w leczenie kolejnego lekarza. Nie ma też sensu stwierdzać, czy pies nadaje się do transportu, skoro na razie transport nie jest planowany. Boszsze...no to kiedy będzie ta jasność?Pies czeka w klinice,na co???Klinika nie jest darmowa,doby jałowo lecą,ale zapłacić za nie będzie trzeba.Przecież te pieniądze można by przeznaczyć na dalsze konsultacje i leczenie. To wszystko zakrawa na kpinę i podchodzi pod znęcanie się nad zwierzęciem,bo pies został pozbawiony dalszego diagnozowania,bo pani Basia musi się namyślić,a Filipek jak cierpiał tak cierpi fizycznie czy psychicznie.Koszmar.Mam wrażenie,że tu wcale nie chodzi o Filipka i jego dobro,tylko o jakieś personalne rozgrywki.Ktoś komuś chce coś udowodnić,tylko kto,komu i po co?A jak zwykle ucierpi na tym niewinne i bezbronne zwierzę.Podłość ludzka nie zna granic,bo inaczej chyba tego nie można nazwać:shake:
  24. [quote name='magenka1'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/177840-DwA-ch-staruszkA-w-w-schroniskowej-budzie-Jeden-to-jamniczek-a-drugi-kundelek-MarznAE[/URL] proszę zajrzyjcie pomóżcie jakiś dt :([/QUOTE] Matko święta...:-( No to teraz coś milszego:-) Niunia usypia... [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3595/zdjcie3429.jpg[/IMG] No i usnęła:loveu: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3995/zdjcie3430.jpg[/IMG] Gdzie jest mój skarb?:razz: [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7308/zdjcie3453.jpg[/IMG] Tak się ukryła w słonecznikach:loveu: [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/931/zdjcie3455.jpg[/IMG] Moja dziewczynka kochana[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_1_201.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...