-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
sochaczew - stuletnia babka na wydanie Już za TM
Lionees replied to luka1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj tak...mój niewidomy Antoniuszek tez słabiutki,tak bardzo się boję,że wiosny nie doczeka:-(:-(:-( -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem :) Tak,mogłabym wziąć Opalika do siebie.On mi bardzo przypomina Antosia:loveu: -
[quote name='tripti']a to jutro wizyta? pogoda całkiem całkiem trzyma się:)[/QUOTE] Pogodę zamówiłam,więc mam nadzieję,że sie nie zepsuje;) Pani ma być przed południem i od razu chce wziąć Tadzika :) Czekamy więc niecierpliwie i od razu po odjeździe zdam relację. Tadzik przygotowany do drogi,wypachniony,wyczesany,tylko brać i całować:loveu:.Wczoraj chciałam go poprzytulać w łóżku,ale biedaczek chyba łóżka z pościelą nie znał,bo od razu zaczął ziać z gorąca i uciekł na swoje posłanko. No to czekamy... Ketunia dzisiaj na pewno dam Ci zdjęcia,będą to ostatnie chwile Tadzika u mnie.Mam nadzieję,że z nowego domku też będą info i fotki :)
-
Babcia i Curuś-dwie maleńki staruszki- już w nowych DOMACH
Lionees replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata-air']W Warszawie :)[/QUOTE] Bliziutko :) A córuni pewnie by nie chcieli do kompletu?:roll: -
Babcia i Curuś-dwie maleńki staruszki- już w nowych DOMACH
Lionees replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
A domek gdzieś blisko nas jest? -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Kurcze tak właśnie myślałam,że On jest coś tak jak Prysio-mój Niuniuś na wielkość i wagę.Mieszkam na piętrze i muszę myśleć przyszłościowo,bo zdrowie mam kiepskie i nie mogę dźwigać:shake:.Starutkiego Antosia wsadziłam w pieluchy,bo nie dałam go rady znosić,a waży 14 kilo.Niunia też nie zniosę i jak ma słabszy dzień,to leje w domu,bo pieluchy za boga sobie nie da założyć -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ketunia']Reniu a może do Ciebie Mongołek mógłby pojechać. U Ciebie psiaki mają jak w raju:)[/QUOTE] W raju,czy nie w raju,ale źle nie mają.Mają lepiej niż moje własne,rodzone dzieci:roll::p.mam juz 2 psiaczki z Zabrza,także myślę,że Mysia powierzyłaby mi Mongołka;).Jednak ze względów swojego zdrowia mogę brać tylko niewielkie psiaczki,takie do 10 kilo max:sad: -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
A ja tak się tylko spytam...jak duży na wielkość jest Mongołek,ile może ważyć? -
Jestem,jestem,wczoraj mnie wywalało z dogo:mad: U Tadzika same dobre rzeczy.Tulinek jest z niego niesamowity,reaguje na swoje imię,podaje łapkę,zaczepia do głasków,jest cały czas grzeczniutki i cichutki.Jest delikatny,nawet jak bierze z ręki coś smakowitego,to też delikatnie dwoma ząbkami. Pani ma zadzwonić w sobotę i potwierdzić przyjazd w niedzielę.Ale powiedziała,że jak będzie paraliż na drogach,to nie przyjedzie.No cóż,pożyjemy,zobaczymy
-
[quote name='agata51']Kasiu, alarm mobilizacyjny nie zaszkodzi! Tak mnie zmobilizowałaś, że pognałam dziś na pocztę i wysłałam 100zł. [COLOR=Red][B]%0[/B][/COLOR][B] [COLOR=Red]dorzuć na kastrację, dobrze? Ile jeszcze brakuje? [/COLOR][/B] I proszę, wyjdź już z tego szoku! magenka1, może sobie nawet zanucić na melodię "Karliku, Karliku..." Ale czy dzisiajsza młodzież zna piosenki ludowe?[/QUOTE] Ja dorzuci na kastrację procentów zero,to się uzbiera,że ho,ho...:diabloti: Wiem,wiem,z klawiatury odczytałam,że 50zł dorzuciłaś;)
-
Antoś dzisiaj tez sobie ładnie pochodził:loveu:Morusek wtula się w Antosia i tak sobie razem śpiąJak dobrze,że los skierował do mnie Moruska.Oprócz naszej miłości,Antoś czuje braterstwo i ciepło innego psinki.To bardzo ważne dla takich starowinek,że mają nas i siebie nawzajem:loveu: Zepsuł mi się mój telefon na amen:watpliwy:,jak podłapię inny,to porobię fotki kawalerom:loveu:
-
[quote name='ketunia']Ja też mam nadzieję, że zapał Pani chętnej na Tadzika nie ostygnie.[/QUOTE] Ja też mam taka nadzieję.Pani wydawała się być fajna i zdecydowana.Nie pytała dużo o Tadzia,bo ja Jej sama gadałam jak nakręcona.Pani powiedziała tylko do mnie..."niech mi pani powie coś o tym psiaku,czy z kotami by się zgodził".No i zaczęłam mówić i mówić i mówić... Tadzik to po prostu super psiak:loveu: Porobię Tadzikowi fotki,ale proszę dajcie znać,komu mogłabym wysłać mmsem,bo mój tel,co przerzucam z niego foty do kompa,zechlał mi się na amen:watpliwy:
-
Babcia i Curuś-dwie maleńki staruszki- już w nowych DOMACH
Lionees replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata-air']Na chwilę wyjechałam z Żyrardowa i nie mam częstego dostrępu do kompa. Myślałam, że jak wróce babcia trafiu do mnie ale...znalazła się chętna osoba do adopcji. [B]Dziś jest wizyta przedadopcyjna [/B]:D[/QUOTE] Kurcze no i co?wiadomo już coś? -
[quote name='obraczus87']Renatko, przepraszamy jesli Cie uraziłysmy. Po prostu musimy jakos odreagowac sobie ;) i na żarty nam sie zebrało...[/QUOTE] Ale mnie wcale nie uraziłyście,no co Ty:) Chodzi mi tylko o to,że prawie nie mam już płuc:roll: i nie mogę nosić,dźwigać i takich tam różnych rzeczy robić...dlatego moge brac tylko takie psiaki,o których wiem,że dam radę się nimi zająć.Dlatego też nie biorę również psiaków młodych,które wymagałyby dużej aktywności z mojej strony.Jedynie staruszkami mogę się zajmować,bo one nie są takie "żywe" jak młodziaki.Jeżeli Buba schodzi i wchodzi po schodach,to nie ma problemu