Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Elu byłaś na wątku Antosia :-(... http://www.dogomania.pl/threads/128612-Mielecki-ANTOA-przekroczyA-TAE-czowy-Most-w-najwspanialszym-domu-na-A-wiecie-u-Renata5/page213 ...jak piękne i prawdziwe jest to co masz napisane w podpisie:-(
  2. I ja wszystkie kocham i każde z osobna:loveu:Znajomi są mi do szczęścia nie potrzebni.Wolę moje psy,to są moi przyjaciele
  3. I przytulanko:loveu: I głaskanko maleńkiej dziewczynki:loveu: I usypianko;) I spanko:loveu:
  4. Witamy nowe osoby u Majusi:loveu: Dzisiejsze kąpanko dziewczynki,a właściwie już po;) NIETOPEREK:loveu::loveu::loveu: I jeden profil:cool3: I drugi profil:)
  5. Może Mikra jest młodsza i lepiej trzyma.Moja Niunia ma ponad 10 lat,rodziła z 1000 razy,bo cycuchy ma do ziemi,więc i zwieracze ma juz nie takie mocne i wiek robi też swoje.Z dziewczynką Szuwar może byc podobnie,choć wcale nie musi.Napisałam tak na wyrost,żeby w razie co była przygotowana na wstawanie w nocy i wysiusianie koleżanki...jeżeli malizna będzie spała w łóżku;)
  6. To kawałek mnie,a tu 4 moje starowinki(jeszcze mam 2 starutkie malizny,które spały i jednego co był u syna w pokoju):loveu:. Nie widziały mnie całe 5 minut,bo byłam w łazience.Jak przyszłam to nie wiedziałam którego najpierw wygłaskać...mordki moje kochane,straaasznie sie stęskiły;):loveu:
  7. Po tym opisie,to ja też już jestem spokojna,że maleńka dobrze trafi :) A Panią ślicznie prosimy,żeby zalogowała się na dogo:loveu:
  8. No to jak w tytule-GRATULUJĘ i...wcale nie jestem zaskoczona:-D
  9. Jeżeli będzie spała z Wami w łóżku,to tez uważaj,bo sie zleje.Takie maluchy nie wytrzymują całej nocy bez pompowania.
  10. APSA ma internet tylko w pracy,także będzie od jutra rana. Mam nadzieję,że w niedzielę wszystko pójdzie bez kłopotów i Opalik do mnie dojedzie :)
  11. Odkąd mam stadko psiaków małych i większych nie mam żadnego dywanu.Pozwijałam i leżą gdzieś pod meblami.A były takie piękne:placz:.Pod dywanami był,podkreślam był mozaikowy parkiet-bajeczny,teraz są żywe dechy pościerane od ciągłego zmywania sików,kupek,rzygów,ubłoconych łap...ot uroki posiadania psiaków;)Ale mi tam jest dobrze,a jak sie komuś nie podoba to niech do mnie nie przyłazi:diabloti:
  12. Szuwar ta Twoja dziewczynka to zupełnie jak siostra mojej Niuni;)(tak,wiem moja pomysłowość w wyborze imienia jest powalająca:diabloti:) http://img189.imageshack.us/img189/9609/zdjcie2719.jpg
  13. APSA-dzisiaj mnie nie będzie do południa na dogo,będę też chwilowo mało w domu,więc jakby co,to czekam na tel,lub sms;).
  14. [quote name='Selenga']Dzięki Reniu :)[/QUOTE] No co Ty :) Inaczej nie mogę pomóc niż wpłacić te pare grosików... staruszki,a do tego ślepaczki :-( to moja miłość... [SIZE=4][COLOR=Red][B]Może ktoś jeszcze wspomoże sunieczkę cegiełką?[/B][/COLOR][/SIZE]:modla: [INDENT] [B]Allegro cegiełkowe Balbinki:[/B] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=937201786[/URL] [/INDENT]
  15. Nie wiem,czy tańczyć umiesz,czy nie umiesz,ale śpiewać to Ty potrafisz:mdrmed:
  16. [quote name='ketunia']Bo to ponoć nie jest dobre miejsce. Awaryjne dt. Szczeniak pewnie siedzi zamknięty w łazience... Agnes ma z tą panią kontakt. [B]Pani sie nie dołoży bo nie ma z czego.[/B][/QUOTE] Ekiana myślała,żeby pani dołożyć na karmę,albo coś,to może przetrzymałaby glutka dłużej.Ale jeżeli to nie jest za dobry domek,to lepiej nie bawić się w dawanie im pieniędzy,bo się za bardzo przyzwyczają,a szczeniak i tak pewnie będzie siedział sam w łazience,nie kochany,nie tulony:-(
  17. Kupiłam 2 cegiełki na dobry początek,bo tylko tyle mogę:-( Pieniążki już wpłaciłam na konto
  18. Wiecie co?Wydaje mi się,że pani nie zadzwoni.Jeżeli nie zakochała sie w tych fotkach co są i jeżeli nie wzruszył ją los tej sunieczki leżącej tak bezradnie i smutno pod kroplówką,to ja już nie wiem:shake: Więcej zdjęć?A jakich? Z tyłu z przodu,z boku...przecież to kruszynka jest i albo serce drgnie od razu na Jej widok,albo nie.Wydaje mi się,że z tej mąki chleba,czyli dobrego domku nie będzie:roll:
  19. [quote name='omar'] Jak jej zamykam drzwi przed nosem to masą napiera[/QUOTE] Masą napiera....dobre:D
  20. Przepraszam za opóźnienie,pieniążki już poszły. Jak tam nasze cudo?
  21. No to nie:obrazic:,idę spać... [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3453/zdjcie3786.jpg[/IMG] Ich troje:diabloti::evil_lol: [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4671/zdjcie3796.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9503/zdjcie3800.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4382/zdjcie3510.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8985/zdjcie3511.jpg[/IMG]
  22. Przepraszam za nieobecność,ale miałam bardzo chorego Antosia,który niestety jest już za TM...boszszeee:-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/128612-Mielecki-ANTOA-przekroczyA-TAE-czowy-Most-w-najwspanialszym-domu-na-A-wiecie-u-Renata5/page213[/url] Nie mogę się pozbierać:-(...matko,a gdy kiedyś tam przyjdzie czas na moją księżniczkę,to mi serce pęknie:-( Jesssu niech ten dzień nastąpi za sto lat dopiero... A póki co,moje cudo jedyne[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_1_201.gif[/IMG][/URL] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1469/zdjcie3654.jpg[/IMG] Nawet jedzonko ma pod nos podsuwane;).Zjadła swoje i poszła grzebać w miseczce Niuńka,bo On tak wolno je,że o matko...:mdleje: [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5600/zdjcie3732.jpg[/IMG] Jak nie ma pańci,to i ręce pana tez są dobre do tulenia :) [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/899/zdjcie3770.jpg[/IMG] Weź mnie na rączki... [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1077/zdjcie3777.jpg[/IMG] Nie??? [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/5244/zdjcie3779.jpg[/IMG]
  23. No ja też ciemna masa,bo nic nie wiem:shake:
  24. Dobrze :),ale ciiiii...żeby nie zapeszać:cool3:
×
×
  • Create New...