-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Halbinka zostanie teraz pewnie zasypana mailami,bo ja tez Jej wysłałam :) -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Asior-mail poszedł -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']Renatko, weź mi na maila wyślij to trzecie, wstawię tu pani Tereso, nie widziała pani trzeciego zdjecia.. Ona nie ma sierści na całym tułowiu!!!!!!![/QUOTE] Daj maila;) -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Co się dzieje? Ja widze wszystkie ,przed sekunda sprawdzałam:roll: No ale nic,mam w swoich zdjęciach na dysku;) -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
O Asiorku,własnie miałam Cie poprosic o cytowanie mnie.czytasz w mych myslach;) Gonia teraz widzisz? -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66'][B]EJ..no ale jak to mozliwe ze Wy widzicie trzy a ja dwa..??[/B] Reniu..a mozesz po kolei skopiowac każde..??[/QUOTE] Może to zależy od przeglądarki? Juz kopiuje wszystkie -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']GDzie są trzy????:o jakies jaja..??Przeciez są dwa Reniu....kurde..o co chodzi...??[/QUOTE] ja w pierwszym poście u Pauliny widze 3 i 3 wstawiłam(to najgorsze,poranione tez).W razie co zapisałam je sobie tez w swoich zdjęciach.Stamtąd mi juz nie zabiorą:mad: -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']NO ale Reniu- wkleilas dwa...a to trzecie..???NAjgorsze????Z dziurami za uszkiem...????Dlaczego go nie ma...:/[/QUOTE] Jesuuu :-oGonia są wszystkie trzy,nie widzisz?:roll: -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']a co sie stało z trzecim- najgorszym zdjęciem..????JAk to się stało, ze zniknęlo..???Jeszzce niedawno było...[/QUOTE] Na dogo sa takie czary mary,że nie tylko zdjęcia znikają,ale tez całe wątki:roll::angryy: Póki co ja jeszcze widze i wkleję do siebie [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7359/hpim3673.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9964/hpim3675.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1701/hpim3678.jpg[/IMG] -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']Gdzie tebanerki Isadorko???JA ich nie mam- tzn nie widze:(:([/QUOTE] ja widzę i już wstawiam:-( -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wunia']nie umiem banerków :(:(:(:([/QUOTE] To nic:glaszcze:...ja tez nie umiem:shake: Poczekamy na kogoś kto potrafi i zrobi,a my sobie wstawimy;) -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='ollalaa']A taka kwarantanna to długo trwa? Rozumiem, że przed zakończeniem schron psa nie da?[/QUOTE] Kwarantanna trwa przewaznie dwa tygodnie,a to czy wydadzą psa w trakcie kwarantanny,to juz zależy od dobrych chęci danego schronu... -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata,Sonia']Melduję się i podnoszę sunię...Trzeba szukac DT na cito...Jak psinka przejdzie kwarantannę to powinna zaraz trafic do DT.[/QUOTE] Przydałby sie na czas leczenia dt bez zwierząt...tylko gdzie taki znaleźć?:-( No chyba,że ta choroba skóry nie jest zaraźliwa....ale o tym musi wypowiedzieć się wet -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Myślę,że allegro cegiełkowe ze wzruszającym tekstem i tymi zdjęciami,to nawet kamień by poruszyło:-( -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']60 zł na już od cioteczki Kamy, ktora mnie tu przygnała....[/QUOTE] [quote name='carolinascotties']ja w niedziele zadeklaruje wplate...[/QUOTE] Cudnie,już parę grosików sunia będzie miała.Bardzo pomocne byłoby allegro cegiełkowe... Trzeba się dowiedzieć kto zbierałby pieniązki,w przypadku allegro musiałaby to być chyba fundacja,dobrze myślę? -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='carolinascotties'][B]kochani - kto ma miejsce w podpisie - niech wstawi link do tego wątku -[/B][/QUOTE] Jesuuu,banerek niech ktoś tez zrobi,to wstawię:-( Może Isadorka tu wejdzie,Ona piękne cudeńka robi -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jej wet jest potrzebny natychmiast...czy sunia była badana? -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Lionees replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Boże...czy Ty widzisz???.....:-( -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moja mam też rzadko do nas przychodzi,bo mówi,że ma uczulenie na sierść:roll:;).A ja wiem swoje...gdzie nie usiądzie tam kłaki Jej się czepiają i potem nie może się odkłaczyć:cool3:,a jest straszną pedantką i Jej to przeszkadza...w odróżnieniu ode mnie:mdrmed: -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U mnie jest dokładnie tak samo:) A jak wrócę po dłuższej nieobecności w domu,bo na przykład byłam na wywiadówce u któregoś z synów,to psy bardziej się cieszą,że wróciłam niż moje dzieci:diabloti: