Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Halbinka zostanie teraz pewnie zasypana mailami,bo ja tez Jej wysłałam :)
  2. [quote name='Asior']Renatko, weź mi na maila wyślij to trzecie, wstawię tu pani Tereso, nie widziała pani trzeciego zdjecia.. Ona nie ma sierści na całym tułowiu!!!!!!![/QUOTE] Daj maila;)
  3. Co się dzieje? Ja widze wszystkie ,przed sekunda sprawdzałam:roll: No ale nic,mam w swoich zdjęciach na dysku;)
  4. O Asiorku,własnie miałam Cie poprosic o cytowanie mnie.czytasz w mych myslach;) Gonia teraz widzisz?
  5. [quote name='gonia66'][B]EJ..no ale jak to mozliwe ze Wy widzicie trzy a ja dwa..??[/B] Reniu..a mozesz po kolei skopiowac każde..??[/QUOTE] Może to zależy od przeglądarki? Juz kopiuje wszystkie
  6. [quote name='gonia66']GDzie są trzy????:o jakies jaja..??Przeciez są dwa Reniu....kurde..o co chodzi...??[/QUOTE] ja w pierwszym poście u Pauliny widze 3 i 3 wstawiłam(to najgorsze,poranione tez).W razie co zapisałam je sobie tez w swoich zdjęciach.Stamtąd mi juz nie zabiorą:mad:
  7. [quote name='gonia66']NO ale Reniu- wkleilas dwa...a to trzecie..???NAjgorsze????Z dziurami za uszkiem...????Dlaczego go nie ma...:/[/QUOTE] Jesuuu :-oGonia są wszystkie trzy,nie widzisz?:roll:
  8. [quote name='gonia66']a co sie stało z trzecim- najgorszym zdjęciem..????JAk to się stało, ze zniknęlo..???Jeszzce niedawno było...[/QUOTE] Na dogo sa takie czary mary,że nie tylko zdjęcia znikają,ale tez całe wątki:roll::angryy: Póki co ja jeszcze widze i wkleję do siebie [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7359/hpim3673.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9964/hpim3675.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1701/hpim3678.jpg[/IMG]
  9. [quote name='malibo57']Dla buby nie ma przeszkód. właśnie Omar mi opowiadała, że, jak Buba coś postanowi, to to wykona. Proste, prawda? Jest wszystkiego ciekawa, wszędzie chce być i wszystkim się cieszy.[B] Ma dużą siłę przebicia,[/B] ten pączuś:)[/QUOTE] No to na pewno:evil_lol:
  10. [quote name='gonia66']Gdzie tebanerki Isadorko???JA ich nie mam- tzn nie widze:(:([/QUOTE] ja widzę i już wstawiam:-(
  11. [quote name='Wunia']nie umiem banerków :(:(:(:([/QUOTE] To nic:glaszcze:...ja tez nie umiem:shake: Poczekamy na kogoś kto potrafi i zrobi,a my sobie wstawimy;)
  12. [quote name='ollalaa']A taka kwarantanna to długo trwa? Rozumiem, że przed zakończeniem schron psa nie da?[/QUOTE] Kwarantanna trwa przewaznie dwa tygodnie,a to czy wydadzą psa w trakcie kwarantanny,to juz zależy od dobrych chęci danego schronu...
  13. [quote name='Agata,Sonia']Melduję się i podnoszę sunię...Trzeba szukac DT na cito...Jak psinka przejdzie kwarantannę to powinna zaraz trafic do DT.[/QUOTE] Przydałby sie na czas leczenia dt bez zwierząt...tylko gdzie taki znaleźć?:-( No chyba,że ta choroba skóry nie jest zaraźliwa....ale o tym musi wypowiedzieć się wet
  14. Myślę,że allegro cegiełkowe ze wzruszającym tekstem i tymi zdjęciami,to nawet kamień by poruszyło:-(
  15. [quote name='gonia66']60 zł na już od cioteczki Kamy, ktora mnie tu przygnała....[/QUOTE] [quote name='carolinascotties']ja w niedziele zadeklaruje wplate...[/QUOTE] Cudnie,już parę grosików sunia będzie miała.Bardzo pomocne byłoby allegro cegiełkowe... Trzeba się dowiedzieć kto zbierałby pieniązki,w przypadku allegro musiałaby to być chyba fundacja,dobrze myślę?
  16. No właśnie tak samo myślę,że na czas leczenia,to do domu bez zwierząt..a tu na dogo to marne szanse na znalezienie takowego:-(
  17. [quote name='carolinascotties'][B]kochani - kto ma miejsce w podpisie - niech wstawi link do tego wątku -[/B][/QUOTE] Jesuuu,banerek niech ktoś tez zrobi,to wstawię:-( Może Isadorka tu wejdzie,Ona piękne cudeńka robi
  18. Przepraszam,przepraszam,przepraszam...nie bijcie,że przerywam radość na tym wątku:placz:,zajrzyjcie proszę:placz: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180764-PoznaA-WyA-ysiaA-a-poraniona-ratlerkowata-suczka-Pomocy?p=14196233[/URL]
  19. Jej wet jest potrzebny natychmiast...czy sunia była badana?
  20. Boże...czy Ty widzisz???.....:-(
  21. Gdzie by miała sunieczka lepiej,czy w jakimś innym domku znalazłaby drugą taką miłość jaką pała do Twojego TZ-ta i wypatruje z utęsknieniem,czy przypadkiem On nie podejdzie do okna?Taka miłość zdarza się raz w życiu-niech Jadzia ma,niech ma wszystko co najlepsze,czyli prawdziwy,kochający dom:loveu:
  22. Moja mam też rzadko do nas przychodzi,bo mówi,że ma uczulenie na sierść:roll:;).A ja wiem swoje...gdzie nie usiądzie tam kłaki Jej się czepiają i potem nie może się odkłaczyć:cool3:,a jest straszną pedantką i Jej to przeszkadza...w odróżnieniu ode mnie:mdrmed:
  23. [quote name='jola od jadzi']Majqa, to szok , aż nie mogę uwierzyć...[/QUOTE] Majquś zaraz pół dogo padnie na serce z wrażenia.Normalnie ludzie się nie mogą otrząsnąć z szoku:mdrmed: :iloveyou:
  24. U mnie jest dokładnie tak samo:) A jak wrócę po dłuższej nieobecności w domu,bo na przykład byłam na wywiadówce u któregoś z synów,to psy bardziej się cieszą,że wróciłam niż moje dzieci:diabloti:
×
×
  • Create New...