Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Wiecie to nie jest takie proste ,ja pracuje do 17 tej i nie moge ciagle uciekac z pracy bo to się na mnie zemści . Jeśli uda sie to wszystko jakos zgrac to może jutro ,ale nie na 100%.Musze mieć kogoś do pomocy ,chyba ze wezmę służbowy samochód i klatkę .W moim nie mog ę jechać sama ,bo nie wiem jak zareaguje pies podczas jazdy .Zresztą trzeba z nia do weta jechac po schronie ,a ja muszę po pracy pędem do domu bo zwalniam babcię która siedzi cały dzień z dzieckiem.
  2. Marzę o tym ,zeby ja przytulić
  3. wierzę w to bardzo
  4. Ogrzewanie włączą w momencie przeniesienia jej do szpital.
  5. Serce mi pęka jak ją widzę z małymi ,była wtedy jakaś inna teraz tragedia .:-( szczeniła się w budzie z 5 sukami ,kur...a .bo biedny pracownik nie zauważył ze jest w ciąży :mad:
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7033/dsc00544ij9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img142/dsc00544ij9.jpg/1/][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/dsc00544ij9.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  7. Maniek miał na Allegro 18 wyswietleń ,może ktoś go pokocha:roll:
  8. Boże ,jaka ona piękna moja kochana Zosieńka !!!! To psie chyba potrafi nawet pchły kochać .Idealne stworzenie . Ukłony dla Gajowej i dla Lary:loveu:
  9. Hello,Niutka fajnie że mamy z toba kontakt:cool3: CZekam w napięciu na jakieś dłuższe wieści o Madzi :lol:
  10. Znalazłam w aparacie jej piękne zdjęcie ze szczeniaczkami i widać jej śliczny pysio. Póżniej wstawię ,była bardzo dobrą matką :-(,ale wiecie ze maleństwa uśpione:placz: Rozmawiałam z wetem maja ja przenieść jutro do szpitalika i tam będziemy ja resocjalizować i przełamywać jej lęki. Ja jestem w schronie w piątek ,a może uda mnie się zwiać i jutro być to obczaję sytuację:roll:
  11. Ja myślę ,że po tak długich niepowodzeniach w końcu przyjdzie taki dom na który Fryziula naprawdę zasługuje i który jest jej wart.
  12. CZyli zostaje naprawdę ?????
  13. Bardzo się cieszę ,bo gdy widziałam jak biedna ginie w oczach u nas w schronie to serce mi pękało.
  14. Bede może jutro ,to zajrzę do niej .
  15. U nas u psów nie jest za ciekawie ,często są walki i pogryzienia . Są strasznie sfrustrowane i zrezygnowane.Brak ruchu,ciasnota walka o bude i spojrzenie ludzkie czyni z nich istoty ,które same tylko wiedzą ile kosztuje je każdy kolejny dzień w takim miejscu ,totalna beznadzieja brak przyszłości .A jeśli już zwierze podda sie to koniec ,:-(Albo wnikliwy amator takich tragedii je uratuje ,albo współtowarzysze zrobią swoją robote .....
  16. DZisiaj byłam w odwiedzinach u POli ,ale furtka zamknięta .:crazyeye:Spróbuje kiedy indziej:cool3:
  17. Niestety dzisiaj nic z tego nie wyszło , zrobione ma tylko nowe zdjęcia i trochę odciągnie sie to w czasie .Bo musimy wziąć sukę na jej miejsce na 3 dni ,bo boimy się ze ktoś weżmie ją na rozmnażanie bo to rasowa Seterka..Lunko wytrzymaj jeszcze słoneczko:roll:
  18. Kiedy dzwonisz do pani Anety ,bo nie chcę jej zadręczać:cool3:
  19. Trzymam kciki za ciebie piesku . [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/cieszyn-malutki-karmelek-umiera-w-samotnosci-dt-bardzo-potrzebny-130028/index2.html[/url] .
  20. U nas w Zamościu jest prawie identyczny ,też szukamy mu domu:shake:
  21. Chyba przywiozę jej jeszcze jedną :cool3:
  22. CZy można wam w jakiś sposób pomóc ,bo czytam i juz sama nie wiem.....
  23. [quote name='auraa']mała na pierwszą!. Nikt jej nie zauważy :shake:[/quote] Też się o to boję.....
×
×
  • Create New...