-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Ciężko to powiedzieć ,bo ona unika całkowicie kontaktu jest bardzo bojażliwa:shake:
-
Jest w DT ,szukamy domu na gwałt sunia wspaniała!!!!!!!!
-
To zdjęcie w pościeli to komedia!!!
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Dobra ,:lol: -
W tym boksie są 4 budy i ponad 20 suczek ,tutaj była również Madzia ,Roxi,Dobrusia. Ale ta to szok ,taka bida:placz:
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/4434/dsc00774mu8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img114/dsc00774mu8.jpg/1/][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/dsc00774mu8.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/918/dsc00770rs1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img114/dsc00770rs1.jpg/1/][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/dsc00770rs1.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
-
Przepraszam,ale nie potrafię odwrócic zdjęcia .
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/3040/dsc00763fk3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img523/dsc00763fk3.jpg/1/][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/dsc00763fk3.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
-
Ta sunia przebywa w zamojskim schronie od 1.5 miesiąca.Nie znam jej historii,ale musiała przeżyć coś strasznego bo tylko jej oczy mówią jak bardzo sie boi. Gdy byłam na wolontariacie ,jak zwykle robiłam obchód po wszystkich boksach,i zobaczyłam ja w budzie z pięcioma szczeniakami a oprócz niej w boksie było 5 większych suk .Z tego co wywnioskowałam ,pracownik wsadził ja do boksu olewając to ,ze lada moment będzie się szczenić. ślepy miot został uśpiony a ona przeniesiona do osobnej klatki ,widziałam ja przerażoną ,skulona i zrezygnowana .Po dwóch tyg .została przeniesiona do boksów ogólnych i tam niestety jest tak przerażona ,ze chowa się za budę i dygocze ,boi się człowieka ,boi się wyciągnietej ręki. W ten piatek ,zauważyłam ze jakimś cudem weszła do budy,leży tam i udaje ze jej nie ma .Inne sunie po prostu na niej śpią .Ona za cenę niejsca w budzie leży i znosi to ,na zewnątrz zamarzłaby. Zdjęcia nie oddaja jej wyglądu niestety ,bo ona chowa sie przed całym światem .Jest malutka ,cała czarna i kudłata . Myślę ,że ktoś mógł ja oddać i dlatego jest w takiej traumie , Ja jestem w schronie raz wtyg,. więc bede ją bacznie obserwować ,ale nie ukrywam ,że przydałby sie tej kupce nieszczęscia dom:-(
-
Stare Zrozpaczone Psie Serce Czeka Na Cud...Kostuś ma dom:):):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja ciągle to mówię Krystynie ,że zapasła go strasznie ale ona twierdzi ze on dużo nie je :mad:Już można na nim kufel z piwem stawiać bo z góry jest równy jak blat stołu:evil_lol: -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Maniuś ma teraz walkę w boksie z jednym psem ,boję się o niego.. -
Wczoraj zadzwoniłam bo ciekawa byłam bardzo .więc tak jak Beata napisała,Madzia jest bardzo wystraszona ,rzuciła się z zębami na ojca swojej nowej Pani ,który przyszedł ją zobaczyć:crazyeye:.Bardzo lgnie do 12 letniej córki ,obwarkuje półrocznego Collie który też mieszka z nimi. Je na potęgę ,nawet frytki z talerza zjadła.Wskoczyła na łóżko w sypialni i zasnęła.:evil_lol:
-
Bokser Atos juz w klinice w Lublinie! Atos za TM.
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Atos,biedaku mam nadzieje że uda Ci się tak jak Kostusiowi -
A no właśnie i w tym cały jest ambaras ....
-
Miniaturowa Niteczka vel Isia zostaje na zawsze w DT:):):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Będę próbować,bo nie daje mnie to spokoju:shake: -
Helga była z Adą u rodziny ,która była nią potencjalnie zainteresowana ,wszystko było OK bo zgadzała się z psem tych ludzi ,ale jak dobrze zrozumiałam to Ada przeskoczyła płot za Helgą gdzie jest ogród i to podobno przeważyło ,bo ogród to ich oczko w głowie:roll: HELGA ,napisze niedługo ze szczegółami .Także ADA szuka pilnie domu!!
-
rOZMAWIAŁAM Z HELGĄ ,NIE MA DOSTĘPU DO NETA JESZCZE KILKA DNI .
-
Miniaturowa Niteczka vel Isia zostaje na zawsze w DT:):):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ale może trzeba powalczyć o Nelę i jej maleństwo .A jak wziął ja jakiś kołeK ?? -
Miniaturowa Niteczka vel Isia zostaje na zawsze w DT:):):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Kierownika i świtę wali gdzie i komu wyda psa,aby poszedł ,a to że za chwilę będzie lawina innych spieprzonych adopcji w postaci szczeniąt ,to kogo to obchodzi .Oni tak daleko nie siegają .Z adresu nici bo mieliśmy już podobny i zasłaniał się ochroną danych osobowych ,dopiero jak prokuratura zaczęliśmy straszyć to podał nam numer telefonu:shake: -
Beka zostawiasz ją:crazyeye:
-
Bokser Atos juz w klinice w Lublinie! Atos za TM.
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chcieli go zaszczepić ,zeby było niby tak cacy że z Zamościa to pieski szczepione wyjeżdzają i Został zaszczepiony w niezbyt dobrej formie. \ Pogadam o tym z wetem jak odbywa się klasyfikowanie psów do szczepień :shake: -
Bokser Atos juz w klinice w Lublinie! Atos za TM.
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Atos czyli Tokaj:roll: -
[quote name='mariee']Tylko weta musicie zmienic, jak mozna szczepic chorego psa?-bokser wczoraj zostal zaszczepieniony a byl chory[/quote] A co mu jest ???
-
Cały czas nie mogłam się skupić w pracy ,myślałam co ona tam myśli ,że znowu ja gdzieś oddają a ona tak się do Beaty przyzwyczaiła:roll: