-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
I nie wiem co robić ,Jogi wezmę dwa dla was a ta bida nieszczęsna trzecia o kogo się zagrzeje???
-
[quote name='funia'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9421/dsc00865l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img22/dsc00865l.jpg/1/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/dsc00865l.jpg/1/w2816.png[/IMG][/URL]Soema według mnie to to towarzystwo jest słabe to sierotki[/quote] na moje oko to te jakieś takie osowiałe bardzo .Za wcześnie od matki zabrane
-
Na str.58 masz Jogi częściowo tylko widoczna matke tych małych
-
No nie wiem ,które chcesz .CZy te małe sieroty?? ale jak weżmiemy dwie to zostanie jadna mała bida i co ?? Jogi na którą to trzeba by było być w tym Janowie w poniedziałek?? CZy ta druga sunia dla kogoś z Tarnowa ,to ty też ją masz od nas odebrać ? nie mam takiej możliwości ,żeby do weta je wieżć . Ale wiem ,że w schronie było odrobaczanie małych bo sama tabletki łamałam a Łachno wrzucał im do pyszczka . CZy te małe były nie wiem ,jeśli wiek im na to pozwoliłó to pewnie tak bo wet zostawił tabletki.
-
Sory za to ostatnie ,ale jak sie spieszy i nie potrafi odwracac zdjęć to tak wychodzi.
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7946/dsc00871i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img24/dsc00871i.jpg/1/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/dsc00871i.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/134/dsc00870.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img6/dsc00870.jpg/1/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/dsc00870.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/784/dsc00872.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img155/dsc00872.jpg/1/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/dsc00872.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL] to te większe szczeniaczki ,bardzo zabiedzone ale żywotne
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9421/dsc00865l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img22/dsc00865l.jpg/1/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/dsc00865l.jpg/1/w2816.png[/IMG][/URL] to sierotki
-
to są dzieci tej suki czarnej .
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8693/dsc00878.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img23/dsc00878.jpg/1/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/dsc00878.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
-
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
szczerze mówiąc ,nie wchodzę do niego głaskam go przez kraty i tylko po nosie .Ma coś takiego w sobie co trudno określić ,on nawet nie musi warczeć na inne psy wystarczy ze sie popatrzy a one od razu odchodzą ....Więc nasz Tabs ma po prostu przesrane.... -
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/4773/dsc00795.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img518/dsc00795.jpg/1/][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/dsc00795.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL] -
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Niestety Tabs ,został wsadzony z psem dominantem który jest wielkości dorosłego cielaka ,gryzł psy .Ja nie wiem jak on tam dotrwa do ewentualnej adopcji!!![URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/4773/dsc00795.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img518/dsc00795.jpg/1/][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/dsc00795.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL] -
Mała Pola zostaje na zawsze w DT:):):) Dziękujemy!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
DZięki serdeczne!! Jeśli nie zwolnimy tego tymczasu Poli ,to niestety nigdy już nie będziemy miec tam takiej możliwości ,a to bardzo dobry tymczas.... -
Zarejestrowany: Oct 2006 Postów
-
Helga jutro przeleje ,kase kolejną na dwa tygodnie :roll:
-
Co to jest to metro to może ja zrobie !!!:oops:Nie mam konta na allegro ,kurcze trzeba działać ostro !!!!
-
[SIZE=5]kto może zrobić Allegro ,bardzo prosimy .Sytacja poważna !!!![/SIZE]
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
maniek nie jest kastrowany ,jest zgodnym psem ale potrafi być zazdrosny .Jest ustepliwy i zgodny ,ma swojego kumpla w boksie i bardzo się lubią ,tamtego też bardzo szkoda:-(To ten mały kudłatyna zdjeciach wyżej. Jeśli chodzi o adopcje za granicę ,to pewnie aby w sprawdzone miejsce.Ja juz straciłam nadzieje jeśli chodzi o jego uratowanie :shake: -
Jeśli chodzi o Fionkę to ona jest od szczeniaka w schronie ,ma niestety już nawyki psa żyjącego w sforze,przez prawie rok nie dała mnie się pogłaskać aczkolwiek widać ze bardzo by chciała ,tylko sie boi .Jest na wyciągniecie reki ,ale bliżej niestety nie podchodzi .Przy czym ma bardzo wesołe i łagodne usposobienie.
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Luna dostała dwa razy Advocate i lekarz stwierdził ,że nie zarazi innych zwierząt,chodzi o ewentualny dom tymczasowy.