Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1817/dsc00856.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img147/dsc00856.jpg/1/][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/dsc00856.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL] Fionka sie przypomina
  2. I nie wiem co robić ,Jogi wezmę dwa dla was a ta bida nieszczęsna trzecia o kogo się zagrzeje???
  3. [quote name='funia'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9421/dsc00865l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img22/dsc00865l.jpg/1/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/dsc00865l.jpg/1/w2816.png[/IMG][/URL]Soema według mnie to to towarzystwo jest słabe to sierotki[/quote] na moje oko to te jakieś takie osowiałe bardzo .Za wcześnie od matki zabrane
  4. Na str.58 masz Jogi częściowo tylko widoczna matke tych małych
  5. No nie wiem ,które chcesz .CZy te małe sieroty?? ale jak weżmiemy dwie to zostanie jadna mała bida i co ?? Jogi na którą to trzeba by było być w tym Janowie w poniedziałek?? CZy ta druga sunia dla kogoś z Tarnowa ,to ty też ją masz od nas odebrać ? nie mam takiej możliwości ,żeby do weta je wieżć . Ale wiem ,że w schronie było odrobaczanie małych bo sama tabletki łamałam a Łachno wrzucał im do pyszczka . CZy te małe były nie wiem ,jeśli wiek im na to pozwoliłó to pewnie tak bo wet zostawił tabletki.
  6. Sory za to ostatnie ,ale jak sie spieszy i nie potrafi odwracac zdjęć to tak wychodzi.
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7946/dsc00871i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img24/dsc00871i.jpg/1/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/dsc00871i.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/134/dsc00870.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img6/dsc00870.jpg/1/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/dsc00870.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/784/dsc00872.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img155/dsc00872.jpg/1/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/dsc00872.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL] to te większe szczeniaczki ,bardzo zabiedzone ale żywotne
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9421/dsc00865l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img22/dsc00865l.jpg/1/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/dsc00865l.jpg/1/w2816.png[/IMG][/URL] to sierotki
  11. to są dzieci tej suki czarnej .
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8693/dsc00878.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img23/dsc00878.jpg/1/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/dsc00878.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  13. szczerze mówiąc ,nie wchodzę do niego głaskam go przez kraty i tylko po nosie .Ma coś takiego w sobie co trudno określić ,on nawet nie musi warczeć na inne psy wystarczy ze sie popatrzy a one od razu odchodzą ....Więc nasz Tabs ma po prostu przesrane....
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/4773/dsc00795.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img518/dsc00795.jpg/1/][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/dsc00795.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  15. Niestety Tabs ,został wsadzony z psem dominantem który jest wielkości dorosłego cielaka ,gryzł psy .Ja nie wiem jak on tam dotrwa do ewentualnej adopcji!!![URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/4773/dsc00795.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img518/dsc00795.jpg/1/][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/dsc00795.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  16. DZięki serdeczne!! Jeśli nie zwolnimy tego tymczasu Poli ,to niestety nigdy już nie będziemy miec tam takiej możliwości ,a to bardzo dobry tymczas....
  17. Zarejestrowany: Oct 2006 Postów
  18. Helga jutro przeleje ,kase kolejną na dwa tygodnie :roll:
  19. Co to jest to metro to może ja zrobie !!!:oops:Nie mam konta na allegro ,kurcze trzeba działać ostro !!!!
  20. [SIZE=5]kto może zrobić Allegro ,bardzo prosimy .Sytacja poważna !!!![/SIZE]
  21. maniek nie jest kastrowany ,jest zgodnym psem ale potrafi być zazdrosny .Jest ustepliwy i zgodny ,ma swojego kumpla w boksie i bardzo się lubią ,tamtego też bardzo szkoda:-(To ten mały kudłatyna zdjeciach wyżej. Jeśli chodzi o adopcje za granicę ,to pewnie aby w sprawdzone miejsce.Ja juz straciłam nadzieje jeśli chodzi o jego uratowanie :shake:
  22. Jeśli chodzi o Fionkę to ona jest od szczeniaka w schronie ,ma niestety już nawyki psa żyjącego w sforze,przez prawie rok nie dała mnie się pogłaskać aczkolwiek widać ze bardzo by chciała ,tylko sie boi .Jest na wyciągniecie reki ,ale bliżej niestety nie podchodzi .Przy czym ma bardzo wesołe i łagodne usposobienie.
  23. [quote name='sacred PIRANHA']no dokladnei to samo tlumaczylam najpierw swoim rodzicom a teraz mojemu mezowi...nie dociera raczej:roll:[/quote] Witaj w klubie :placz:(oby tylko nie zaczęli przeszkadzać:mad:)
  24. [quote name='jogi']Funia czy mogę prosić o więcej zdjęcMirandy jak będziesz w schronie i dokądniejszy jej opis[/quote] Zrobi się jogi !!!
  25. Luna dostała dwa razy Advocate i lekarz stwierdził ,że nie zarazi innych zwierząt,chodzi o ewentualny dom tymczasowy.
×
×
  • Create New...