-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Jestem sercem z Adusia i wspaniałą opiekunką ....
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Lunka biedaczko ,co z tobą będzie??? -
Dalej nic nie wiemy ,jestem w piątek w schronie popytam i porozglądam się .
-
Tak właśnie było Gajowo ,była gryziona i bardzo niską pozycje miała w grupie i zawsze biedactwo ustępowało:roll:
-
Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!
funia replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Wspaniały film ,fryzia boska!!!!!!!!!! -
Napatrzeć się nie mogę jaka piękna i szczęśliwa:multi:Czy jest ogłoszona w tej chwili do adopcji ,??? Gajowo ja 4 dni nie mogłam też wejść na dogo:crazyeye:
-
dzisiaj tego nie wiem ,jutro zadzwonię i zapytam .Ja w piątek dopiero będę ..Na wczoraj wieczorem jeszcze był.
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekujemy w imieniu smutnej Luny;) -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
w pierwszym poście na końcu są zdjęcia ,na 8 stronie też są w miare ładne -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jogi jeśli chcesz lepsze to dopiero w piątek będę . Może zrobić allegro w oparciu o te co są ??:oops:Bo do piątku długo a tak może akurat .Lunka jest bardzo grzeczna ,spokojna i uległa .Nie wiem dokładnie ile ma lat ,moze około 5 ,nie jest sterylizowana.Jest dłuższy czas w schronie. Bardzo lubi spacery ,cały czas daje łapę i chce aby ją głaskać. -
Napiszę więcej wieczorem ,bo będe rozmawiać z naszą wolontariuszką bo wraca zaraz ze schronu
-
dzwoniłam przed chwilą do naszych dziewczyn ,które są w schronie i mówiły ze ktoś ma jutro po spaniela przyjechać .Ale to nie jest wiążące ,schroniskowa adopcja nigdy nie jest pewna .
-
Ten jest chudy i jeszcze tamten co zdjęcie zrobione jest z góry....
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/7153/dsc00851qx7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img178/dsc00851qx7.jpg/1/][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/dsc00851qx7.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
-
według moich obserwacji ma nie więcej jak półtora roku . POznaje mnie z daleka jak przychodze i bardzo łka i skacze na siatkę:placz:To zdjęcie wyżej gdzie jest taki zmokniety zrobiłam w piątek rano ,boję się żeby nie złapał zapalenia płuc ,bo wątpię zeby psy dopuściły go do budy .Duże zageszczenie jest w tym boksie ...Ma też zaropiałe oczka
-
Kurwica mnie bierze na całe to podejście do tematu naszych panów ze schronu ,Jak jestem przykrywam budy ,jak wracam za kilka dni to samo :angryy:Wynika to z lenistwa nie chce im się po prostu .Suka z małymi w gównach ,smród kiła i mogiła .A on mówi ,że no właśnie miał im zmienić .Robią z nas kretynki ,tylko tyle ,ze my wiemy swoje .A najgorsze jest to ,ze tam nie ma nikt serca ,a bez tego niestety nigdy nie będą mogli zrozumieć o co nam chodzi ,zero empatii.........
-
ciekawe ,czy wyłączają kaloryfer w szpitaliku jak wyjeżdzamy ze schronu.Bo zawsze jak jesteśmy to jest wyłączony ,my włączamy a dalej już wiecie....
-
Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!
funia replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Ale piękna Fryzia i jaka zadowolona??? Kasiu to nie miejsce ,ale zapytam .Czy z Normanem jest tak zle ??? bo czytam i jestem załamana jego tułaczką no i ciągle nie wiadomo co to za choroba??? -
[quote name='*Gajowa*']Zuzieńka musi mieć domek lepszy niż "mój"... chciałabym, żeby mieszkała w domu a nie w budce :shake:. Wierzę, że taki znajdzie.[/quote] Gajowo ,przecież wiesz ,że trzeba mieć serce a to ze w budzie to Zużce naprawdę nie przeszkadza. Są psy w domach a ludzie ich nie kochają :shake:
-
Pozdrawiam Niutkę i pytam czy moja ulubienica grzeczna???
-
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zajrzę do niego !< -
Bokser Atos juz w klinice w Lublinie! Atos za TM.
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Boże ,wyzdrowiej piesku!!!!!!!! -
Helgo ,wybacz ale dopiero dzisiaj dorwałam się do dogo .Nie mogłam wejść 4 dni nawet na 5 minut . Potwierdzam wszystko Ada jest cudowna i naprawde wychowana dziewczynka:loveu:
-
Alta - łagodna dropiata sunia zostaje na zawsze u Ani w Jarocinie :):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Już wam tłumaczę o co chodzi , jak miałam nogę w gipsie ,{leże sobie na kanapie i nagle wsciekle zaczyna mnie swędzieć pod gipsem,nie moge tam podrapać ,wstaje i biegam szybko żeby nie czuć tego okropnego uczucia jakim jest nie możność podrapania cholernie w przypadku Alty swędzącego i piekącego miejsca]:cool1:Po chwili biegania w moim przypadku ,nawet przez gips zaczynam się drapać ,próbowałam drutem tam szulać ,nic z tego .Po cholernie długiej chwili samo przestało......I wtedy właśnie nasza Alta sie też uspokaja:razz: