Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Jestem sercem z Adusia i wspaniałą opiekunką ....
  2. Lunka biedaczko ,co z tobą będzie???
  3. Dalej nic nie wiemy ,jestem w piątek w schronie popytam i porozglądam się .
  4. Tak właśnie było Gajowo ,była gryziona i bardzo niską pozycje miała w grupie i zawsze biedactwo ustępowało:roll:
  5. Wspaniały film ,fryzia boska!!!!!!!!!!
  6. Napatrzeć się nie mogę jaka piękna i szczęśliwa:multi:Czy jest ogłoszona w tej chwili do adopcji ,??? Gajowo ja 4 dni nie mogłam też wejść na dogo:crazyeye:
  7. dzisiaj tego nie wiem ,jutro zadzwonię i zapytam .Ja w piątek dopiero będę ..Na wczoraj wieczorem jeszcze był.
  8. Bardzo dziekujemy w imieniu smutnej Luny;)
  9. w pierwszym poście na końcu są zdjęcia ,na 8 stronie też są w miare ładne
  10. Jogi jeśli chcesz lepsze to dopiero w piątek będę . Może zrobić allegro w oparciu o te co są ??:oops:Bo do piątku długo a tak może akurat .Lunka jest bardzo grzeczna ,spokojna i uległa .Nie wiem dokładnie ile ma lat ,moze około 5 ,nie jest sterylizowana.Jest dłuższy czas w schronie. Bardzo lubi spacery ,cały czas daje łapę i chce aby ją głaskać.
  11. Napiszę więcej wieczorem ,bo będe rozmawiać z naszą wolontariuszką bo wraca zaraz ze schronu
  12. dzwoniłam przed chwilą do naszych dziewczyn ,które są w schronie i mówiły ze ktoś ma jutro po spaniela przyjechać .Ale to nie jest wiążące ,schroniskowa adopcja nigdy nie jest pewna .
  13. Ten jest chudy i jeszcze tamten co zdjęcie zrobione jest z góry....
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/7153/dsc00851qx7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img178/dsc00851qx7.jpg/1/][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/dsc00851qx7.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  15. według moich obserwacji ma nie więcej jak półtora roku . POznaje mnie z daleka jak przychodze i bardzo łka i skacze na siatkę:placz:To zdjęcie wyżej gdzie jest taki zmokniety zrobiłam w piątek rano ,boję się żeby nie złapał zapalenia płuc ,bo wątpię zeby psy dopuściły go do budy .Duże zageszczenie jest w tym boksie ...Ma też zaropiałe oczka
  16. Kurwica mnie bierze na całe to podejście do tematu naszych panów ze schronu ,Jak jestem przykrywam budy ,jak wracam za kilka dni to samo :angryy:Wynika to z lenistwa nie chce im się po prostu .Suka z małymi w gównach ,smród kiła i mogiła .A on mówi ,że no właśnie miał im zmienić .Robią z nas kretynki ,tylko tyle ,ze my wiemy swoje .A najgorsze jest to ,ze tam nie ma nikt serca ,a bez tego niestety nigdy nie będą mogli zrozumieć o co nam chodzi ,zero empatii.........
  17. ciekawe ,czy wyłączają kaloryfer w szpitaliku jak wyjeżdzamy ze schronu.Bo zawsze jak jesteśmy to jest wyłączony ,my włączamy a dalej już wiecie....
  18. Ale piękna Fryzia i jaka zadowolona??? Kasiu to nie miejsce ,ale zapytam .Czy z Normanem jest tak zle ??? bo czytam i jestem załamana jego tułaczką no i ciągle nie wiadomo co to za choroba???
  19. [quote name='*Gajowa*']Zuzieńka musi mieć domek lepszy niż "mój"... chciałabym, żeby mieszkała w domu a nie w budce :shake:. Wierzę, że taki znajdzie.[/quote] Gajowo ,przecież wiesz ,że trzeba mieć serce a to ze w budzie to Zużce naprawdę nie przeszkadza. Są psy w domach a ludzie ich nie kochają :shake:
  20. Pozdrawiam Niutkę i pytam czy moja ulubienica grzeczna???
  21. Jeśli chodzi o sunię MIkę ,ktoś o nią pytał to raczej jest .Sprawdzę jeszcze dokładnie i napiszę ,
  22. Boże ,wyzdrowiej piesku!!!!!!!!
  23. Helgo ,wybacz ale dopiero dzisiaj dorwałam się do dogo .Nie mogłam wejść 4 dni nawet na 5 minut . Potwierdzam wszystko Ada jest cudowna i naprawde wychowana dziewczynka:loveu:
  24. Już wam tłumaczę o co chodzi , jak miałam nogę w gipsie ,{leże sobie na kanapie i nagle wsciekle zaczyna mnie swędzieć pod gipsem,nie moge tam podrapać ,wstaje i biegam szybko żeby nie czuć tego okropnego uczucia jakim jest nie możność podrapania cholernie w przypadku Alty swędzącego i piekącego miejsca]:cool1:Po chwili biegania w moim przypadku ,nawet przez gips zaczynam się drapać ,próbowałam drutem tam szulać ,nic z tego .Po cholernie długiej chwili samo przestało......I wtedy właśnie nasza Alta sie też uspokaja:razz:
×
×
  • Create New...