-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
No to dawaj Pirania ,ja też zrobię sobie fryz i tak dalej....:cool3:
-
Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!
funia replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
O Jezu Fryzia ,idz już do domku maleńka:roll: -
[quote name='Soema']Funiu jakie zdjęcie? Ja nic nie widzę..:oops::roll:[/quote] Soema to jakieś czary ,wczoraj w miejscu gdzie napisałam ,ze nie moge było zdjęcie a dzisiaj go nie ma .Nic nie czaję ,nic nie piłam :oops:
-
Czyli ,szkieletorki wracaja do zdrowia skoro tak dokazują:razz:
-
[quote name='Soema']On jest mniej więcej wielkości szczenięcia owczarka czy mniejszy? Biedny.. Sigma z Alfą i Nancy właśnie się gryzą i ganiają po mieszkaniu :)[/quote] Taki niby onek ,pewnie taki mniejszy będzie .Ale co to robić z nim?
-
Jest ,jest .CZeka na swoje szczęście:roll:
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
No stoneczko jak tam, co załatwiłaś:cool3: -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Luna wróciła na boksy ogólne i wcale nie chciała podejść do krat,dopiero jak ją zawołałam kilka razy to wyszła i takim smutnym wzrokiem popatrzyła i weszła z powrotem do budy.Ma zapryskane czymś na grzbiecie ,bo tam miała ranki. Ma doła na 150 procent . Ja mogę pogadać z wetem ,to może jej zrobi u nas ale warunki do sterylki u nas są niestety spartańskie:roll: -
Matka zastepcza spisuje się na medal,maluchy niby dobrze ale coś mi się kolory szczeniat nie zgadzają .Wczoraj były dwa białe i jeden ciemniejszy .Czyżby któryś umarł i podłożyli innego:shake:.Muszę porównac zdjęcia .Maluchy wybabrane były chyba w kupie ,jakies takie brudne i bardzo zlizywały mi z rąk jedzenie .Kupiłam im juniora w puszce ,ale one jeszcze nie bardzo potrafia jeść ,ale widać ze apetyt jest .Mam nadzieję ,ze mamka daje radę.Kochana sunia taka wychudzona jest ,Jej dzieci uśpione zostały:-(
-
Była bardzo głodna u weta powysypywała karmy w workach ,łapała za folię z karmą i wprost rzucała się na wszystko co chociaż troszkę pachniało. Zostawiłam ja w aucie i poszłam do sklepu ,zostawiłam tez karmę ok. pół kilo .Jak wróciłam nie zostało nic ,a oprócz tego wyjadła wszystkie okruchy z wycieraczki i wylizała i zjadła resztki z folii która wyciągnęła z bocznej półeczki kierowcy .Jak bardzo musiała być głodna:shake: Jest bardzo chuda i ma sporego guza w okolicy sutka ,bardzo si ę tym zmartwiłam .Jutro zdjęcia z plenerku ,chociaż ona nie bardzo chce wyjść ze swojego lagowiska ,tak jakby bała się ze ją odwiozę z powrotem.
-
[URL="http://img518.imageshack.us/my.php?image=dsc01002l.jpg"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/8403/dsc01002l.jpg[/IMG][/URL] Ta piękna dziewczynka o imieniu Myńka ,przyjechała ze schronu do mojego domku . Nie wiem ,czy wiecie ale między nami jest wielka miłośc od ponad roku .Ostatnio jak odchodziłam a ona zostawała to wyła i gryzła siatkę .Obiecałam jej niedawno jak ja przytulałam ,ze ze ja z tego parszywego miejsca zabiorę i w końcu dzisiaj to zrobiłam .Ona jest taka kochana ,cały czas chce tylko n ręce i patrzy mi w oczy ,ma takie piekne mądre oczy.... Jedna z moich suk suk jest morderczynią i jak Myńka jest na dworze to tamta jest zamknięta w piwnicy i na odwrót . A moja mała Funia ją olała totalnie ,chociaż wydaje mi się ze sie na mnie obraziła :roll:
-
Ale jaja ,patrze strona wczesniej a tam jest zdjęcie :crazyeye:To ja juz nie wiem jak to zrobiłam .Wczoraj jak patrzyłam to nic nie było.:oops:A może ja mam duże problemy ze wzrokiem:cool1:
-
Kulturalne dzieciaki z Zamoscia:cool3: Wysłałam Toli na maila zdjęcia tego szczeniaka ,baba podobno chciała go już w piatek wyrzucić na przystanek autobusowy bo już go nie chce :mad:[znalazła go na przystanku jakieś 2 tyg. temu}Ma je wstawic jak wróci
-
Nie wiem o jaką chodzi suczkę:oops:
-
Matrioszka ,no widzisz jak zaczaiłaś:cool3:
-
Nie moge ,ku....wa:oops:[IMG]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&k=0&f=0&ui=220879956&s=3[/IMG]
-
Mała Pola zostaje na zawsze w DT:):):) Dziękujemy!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Widziałam sie z Polą niedawno .Cudowna sunia ,poznała mnie z daleka i długo sie przytulałyśmy .Jest jej bardzo dobrze w DT ,ale niestety musimy szukac jej stałego .POla jest po prostu Psem idealnym bez wad:lol: -
Bo ,chyba nikt jeszcze tak naprawde na nia nie zasłużył:roll:(oprócz gajowej,):cool3:
-
[quote name='ladySwallow']Ady allegro się skończyło, wystawiam ponownie dziś. [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=575070649"]Ada - suka w typie owczarka niemieckiego (575070649) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] dziękuję bardzo !!