-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Malutka cichutka MALWINKA wiele przeszła... JUŻ W SWOIM DOMKU!!!
funia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kasia ja tez chcę na taką łączkę ,ja też..... -
Piękne :loveu:
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj byłam w schronie i niestety :placz::placz::placz::placz: Maniuś został przeniesiony do boksu z innymi psami ,które juz go zdążyły pogryżć i wymazać w gównach.Strasznie nie pojmuje co się z nim stało stoi i rozpacza cienkim głosikiem .Bardzo prosił mnie abym go przytuliła ,jest załamany także tym ze nie ma z nim już Wilusia a bardzo się z nim zżył.......Wilusiowi udało sie z tąd wyjść a Maniek ? Boze co go czeka :-( Jeśli uda mi się dzisiaj to wrzucę jego dzisiejsze zdjęcia -
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jak tam Łatuniu ??? -
Kurcze próbuję ,ale nie ma zbytnio odzewu :roll:Ci co sie pdzywają są za daleko od miejsca Budziszki
-
Zaraz piszę do 4 osób o sprawdzenie domu.
-
Helgo droga naprawdę nie musicie być z organizacji ,zeby móc zadziałać .Kazdy ma prawo zadzwonić czy nawet uratować , jakby to miało pomóc w sytuacji gdy zwierzetom grozi śmierć lub cierpia ,ale organizacji bardziej się te ''policjanty'' wiejskie boją . No a co tam dzisiaj u tych biedaków ??? Jak kot??:-o
-
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
NIka napisz ile brakuje do pełnej kwoty;) -
Zmieniłam tytuł ,czekamy na odzew i Adusia moze znajdzie w końcu swego człowieka:multi:
-
Helga czytam to i nie wierzę :crazyeye:Przecież sprawa jest prosta jak drut . Wezwać natychmiast Policje i łaski nie robią ----szybko maja ustalić adres tego tłuka który zowie się córka zmarłego i za dupę ją .Mój stary to policjant i czesto jak robie oborę na policji i straszę ich komendantem to sprawa nabiera tempa kosmicznego ,ze nawet komendant odzzwania i mówi jak akcja zaostała zalatwiona .Dorażnie teraz wybijcie szybkę tu gdzie siedzi kot ,aby tylko wrzucić mu coś do jedzenia ( żeby nikt tego nie widział ,niech jedna zakryje druga )i gówno wam zrobia ,kto wam udowodni ze do takiej ruiny chciałyście sie włamać .Szkoda ,ze mnie tam nie ma pierwsza bym tam poszła. W razie niechęci Policji ---mówicie tak _____W jakich godzinach przyjmuje komendant interesantów i poproszę o panów nazwiska ..... Podziała gwarantuje.A najlepiej zeby jedna z was była z jakiejś organizacji i miała legit. to zawsze coś więcej. Mozecie jako grupa wykazać chęc załatwienia sprawy w taki sposób zeby psy i kot na razie tu zostały a przez dogo będziemy szukać im domów .Przecież schron to dla nich wyrok .Decydujcie się bo jakchcecie to ja dzwonię do glin i mogę to zgłosić jako organizacja
-
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
No dobra ,napisałam do niej .Teraz trzeba żebrać o allegro :p -
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Jaki biedulek :-(. Ile on ma latek ?[/quote] No właśnie ,ile ? Stoneczko czy on nic a nic nawet ciuteczki nie widzi??!:-( -
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Zaraz napiszę do Lady Swallow ona na pewno zrobi mu ogłoszenia . Stoneczko staruszki sa moją wielka miłością i zawsze są u mnie na pierwszym miejscu ,ale ten to tragedia . Koniecznie musi mieć dom ,koniecznie!!! -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wszystkie suki które od nas jadą w Polskę zaraz mają cieczkę .... A jak skóra Luny ? -
mysza 1 dziękuję za wszystko !!!!!!!!
-
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie ,oto sensacja dnia . WILUŚ OD 10 rano POZA SCHRONEM .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale nie cieszcie się ciotki tak od razu ,bo zabrałam go dzisiaj do znajomego do kojca gdzie przebywa z drugim małym pieskiem .Niestety jest to tymczas dorazny tak do około 20 maja ,bo Wiluś musi zwolnić miejsce dla innego pieska .Więc dziewczyny ruszajcie z deklaracjami bo jak sie zmieni sytacja i Murka zadzwoni a my pełnej kwoty nie mamy i co wtedy :shake:,miejsce moze przepaśc a U Murki jest super więc do dzieła:cool3: Nika moze zmień ytytuł na jakiś bardziej proszący o kaskę :p Tola obiecała ,jeszcze dzisiaj wrzucić zdjęcia Wilusia przed i po fryzjerze . Więc czekamy z niecierpliwością:multi::multi: -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
przykro mi ,ale nie mogłam go zobaczyć jak byłam .:-(Zabierałoam dwa psy i musiałam szybko je zawieżć do lekarza ,w piatek będę ..... -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
jutro wpadne do schronu ,ale tylko na sekundę .Prześlę mu całuska ,biedak on tak pragnie człowieka .Bardzo lubi kobiety:-( -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='diabelkowa']zobaczymy ile z bazarku wyjdzie ja tez troche dorzuce, jak chcecie narazie mozecie na moje jak sie zgodzicie potem jak sie uzbiera to wszystko pojdzie do murki i pozniej do niej bedziemy wplacac co ?[/quote] nie widze problemu ,konto dawaj każdemu do wpłaty i zbieramy kasę ostro ,bo sporo jeszcze brakuje niestety.......... -
:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
-
Beka wysłałam Ci na PW numer konta na ADĘ
-
mysza1 napisz mi bo ja juz zgłupiałam :oops:Ty dajesz 50zł jednorazowo ,czy to deklaracja do znalezienia domu .Bo ja juz straciłam w tym wszystkim głowę:roll:
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ona po prostu jest łakoma miłości do bólów kulszowo łonowych :p:p:p -
schronisko dla zwierząt w Radlinie/k.Jarocina!!!!!potrzebna pomoc!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
A czy są jakieś biedne staruszki bez szans na adopcję?