Ta bidę wrzucili na ogólne boksy ,byłam tam dzisiaj i się załamałam .Stoi przerażona ,suki sie o nia obijaja a ona stoi i stoi i nie wie jak ma żyć .Nawet zdjęc jej nie dało się zrobić .Gdybym umiała na you tube wrzucić nagranie to zobaczyłybyście jak to tragicznie wyglądało !!!!:placz: