Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [URL=http://img200.imageshack.us/i/dsc00371mu3320x200.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5066/dsc00371mu3320x200.jpg[/IMG][/URL] W schronie
  2. [URL="http://img199.imageshack.us/i/hpim4168640x480.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8506/hpim4168640x480.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL="http://img34.imageshack.us/i/dsc00366bi7320x200.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/7177/dsc00366bi7320x200.jpg[/IMG]http://www.dogomania.pl/forum/f85/ada-juz-w-wymarzonym-ds-125860/[/URL]
  4. ..........................................................
  5. Jezu ,ale my mamy tyle tego ,ze nie wiem jak sie zabrać :crazyeye:
  6. dzisiaj Magda była u Dory ,zjedli jej kupę nerwów bo powiedzieli ze maja dość i wypuszcza ja niech sobie idzie ....
  7. Kiedy Anita twój mąż jedzie do Warszawy?
  8. Jeszcze lepiej by było gdyby przyjechała Wiluś jest w Zamościu tzn,na jego obrzeżach. Anita skontaktujesz się z nia zeby to ustalić ,kto co i jak?:roll:
  9. NO I co????:crazyeye:
  10. [quote name='niteczka']A cóż to za panienka? Ne ma swojego wątku?[/quote] Watku ,nie ma .jest bardzo przestraszona :shake:
  11. [URL=http://img44.imageshack.us/i/dsc01536640x480.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9909/dsc01536640x480.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://img189.imageshack.us/i/dsc01537640x480.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/548/dsc01537640x480.jpg[/IMG][/URL] Sory ,ale musze to wkleić /Jeszcze gorsza tragedia ,wbiła się w kąt i trwa tam w bezruchu ,tam ją nikt nie ugryzie....
  13. zrozumiała jak ma się zachować ,zeby przetrwać .Ami jest bardzo wystraszona i uległa w boksie ,poza nim jest o nieb lepiej .Pracownik dzisiaj (dzięki Bogu ) zgodził sie ja wyprowadzić stąd mam zdjęcia bo kiedy podeszłam do siatki suki zaczęły sie strasznie gryżć i Ami uciekła . jest trochę wychudzona ,napewno zjada resztki po innych bo wątpię czy sie dostaje do miski .Jest kochana i bardzo słodka
  14. [URL=http://img199.imageshack.us/i/dsc01543640x480.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1087/dsc01543640x480.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://img13.imageshack.us/i/dsc01539640x480.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1340/dsc01539640x480.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://img197.imageshack.us/i/dsc01542640x480.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3230/dsc01542640x480.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://img197.imageshack.us/i/dsc01541640x480.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2892/dsc01541640x480.jpg[/IMG][/URL]
  18. Zaraz dalsza część zdjęc i trochę napiszę .
  19. [URL=http://img14.imageshack.us/i/dsc01535640x480.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5562/dsc01535640x480.jpg[/IMG][/URL] Taką ją dzisiaj zastałam....:-(
  20. Luna,jest rockowa panna z jarocina ,ale jak sie trafi domek gdzie indziej to super;)
  21. kasia ,to cudownie !!! czekamy na wieści z domku
  22. czyli w allegro trzeba napisać ,ze Wokal lubi jaszczurki :cool3:
  23. O jezu Pati zapodawaj ,bo przerabiam nogami w miejscu z ciekawości :oops:
  24. Jeśli mój małżonek nie będzie miał akcji w nocy ,to jutro rano walimy z Tolą do schronu i wypatrzymy Amisie dokładnie ,trzymajta kcuki ;)
  25. [quote name='Randa']A byłaś z kotkiem u weterynarza?[/quote] Jasne ,a jak bym mogła nie !! Dzisiaj juz lepiej .Ale nadal nic nie je .Spi z mamy psem ,bardzo się pokochali .
×
×
  • Create New...