Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Poprosiłam dankę 1234 o ogłoszenia i lady swallow o allegro zobaczymy ,powinny zrobić .Nigdy nie odmawiały ;)
  2. Co z psem z parkingu ?
  3. Mam chetnego na pieska ,ale muszę mu go zawieżć do Lublina .Moze ktoś jechałby w tamta strone ? Tzn. nie muszę ale chcę zeby przed mrozami porozdawać wszystke ...
  4. Atosik dobranoc pieseczku ,kiedy zobaczę Cie w nowym domku :roll:
  5. Ja też ,Atosiku ile jeszcze .....
  6. Cały czs o tym myślę ,ale nie mam tymczasów dla nich .Jeden jest i tam właśnie poszła suńka z tego wątku
  7. Nie byłam w schronie więc nic nie wiem ....
  8. [quote name='ladySwallow']Możecie powiedzieć coś więcej o tym dużym, niereagującym ONku? Ile jest w schronie, na ile wygląda na ONa, jak się zachowuje/zachowywał?[/quote] Niestety ja nic nie wiem ,zostaje tylko wierzyć panu asystentowi co do historii tego psa...
  9. [URL=http://img360.imageshack.us/i/pa090561640x480.jpg/][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/1846/pa090561640x480.jpg[/IMG][/URL] Monia ,która wciąż czeka ..
  10. [URL=http://img117.imageshack.us/i/pa090564640x480.jpg/][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/9375/pa090564640x480.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://img114.imageshack.us/i/pa090567640x480.jpg/][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1570/pa090567640x480.jpg[/IMG][/URL] małe Suńki z ostatniego boksu od strony psów
  12. [URL=http://img240.imageshack.us/i/pa090610640x480.jpg/][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/4488/pa090610640x480.jpg[/IMG][/URL] \Duza zrezygnowana sunia ,boksy od strony pola
  13. [URL="http://img132.imageshack.us/i/pa090577640x480.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/3159/pa090577640x480.jpg[/IMG][/URL] smutny piesek
  14. [URL=http://img389.imageshack.us/i/pa090579640x480.jpg/][IMG]http://img389.imageshack.us/img389/7023/pa090579640x480.jpg[/IMG][/URL] Piesek
  15. [URL="http://img198.imageshack.us/i/pa090581640x480.jpg/"]To pies ,bardzo miły i sympatyczny ale troche wystraszony[IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9292/pa090581640x480.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://img132.imageshack.us/i/pa090584640x480.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2828/pa090584640x480.jpg[/IMG][/URL] Ten piesek juz tak długo czeka....
  17. [URL=http://img360.imageshack.us/i/pa090601640x480.jpg/][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/5200/pa090601640x480.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://img63.imageshack.us/i/pa090603640x480.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3128/pa090603640x480.jpg[/IMG][/URL] Duza nieśmiała sunia w boksach od strony pola
  19. [URL=http://img104.imageshack.us/i/pa090604640x480.jpg/][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/3603/pa090604640x480.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://img360.imageshack.us/i/pa090606640x480.jpg/][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/2092/pa090606640x480.jpg[/IMG][/URL] Duza sunia biała od szczeniaka w schronie ,jej siostra identyczna znalazła dom ona juz od roku czeka .... Mała sunia dalej to biedotka ,która gdyby nie ja oszczeniłaby sie w boksie na betonie bo nikt nie widział ze sunia zaraz miała rodzić ,w tłumie z sukami parę razy większymi od siebie .Po porodzie wróciła znowu do tego boksu ....
  21. [URL=http://img114.imageshack.us/i/pa090607640x480.jpg/][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1166/pa090607640x480.jpg[/IMG][/URL] Sunia w typie haski ,boksy od strony pola:roll:
  22. [URL=http://img114.imageshack.us/i/pa090608640x480.jpg/][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/4579/pa090608640x480.jpg[/IMG][/URL] Ta sunia jest bardzo duza ,bardzo ale to bardzo potrzebuje człowieka .Pamietam ją jeszce z wolontariatu ,bardzo lubi mężczyzn .Nie ma szans na adopcję jest starsza ma problemy z sierścią i poszarpane chore uszy . Trzeba by było naprawdę pomyśleć o niej .Aha i jest juz ponad 3 lata w schronie
  23. [URL="http://img117.imageshack.us/i/pa090612640x480.jpg/"]Duze sunie ,wybieg od strony pola [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/8389/pa090612640x480.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...