Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Mam nadzieję ,ze nowi właściciele zmienią jej imie .Nadal kojarzy mi się z wredna pajęczycą z pszczółki Mai:lol: Cieszę się sunieczko ,ze jesteś juz poza ''zamojskim rajem ''
  2. [quote name='Doda_']idzie zima, co z tym jednym szczeniakiem? nie jedzie do dt do rybnika?[/QUOTE] Ten jeden jest zabezpieczony zawiozłam tam bude ma tam wymoszczone sianem ale woli spać z psami gospodarzy. Niby ciągle ktoś dzwoni ale same trudne przypadki ,ciagle cos nie tak .Dzisiaj np.dzwoniła wnuczka dla babci w podeszłym wieku chciała .Wybaczcie ale to ryzyko .Babka mieszka sama ,niech żyje sto lat ale jakby co to wtedy co z psem ?juz przerabiałam nie raz temat
  3. Sunia tylko patrzeć i cieczka moze sie pojawić i wtedy to będzie tragedia dopiero .....
  4. [URL=http://img171.imageshack.us/i/dsc02244640x480.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6586/dsc02244640x480.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://img689.imageshack.us/i/dsc02247640x480.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7213/dsc02247640x480.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://img11.imageshack.us/i/dsc02245640x480.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2738/dsc02245640x480.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://img97.imageshack.us/i/dsc02249640x480.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5685/dsc02249640x480.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://img689.imageshack.us/i/dsc02252640x480.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5074/dsc02252640x480.jpg[/IMG][/URL]
  9. Usiłuje wstawić zdjecia ,ale niestety żaba sie nie otwiera:roll:
  10. Na tą suczkę naknęłam sie przypadkowo podczas sprawdzania domu wraz z alą123 dla naszych szczeniaczków .Załamałam sie ,sąsiad ma sunie która dostał w ''spadku '' po zmarłym w ubiegłym tygodniu bracie .Chce sie jej jak najszybciej pozbyć .Nie bedę tu opisywać jakie proponował rozwiązania problemu bo szkoda pisać . Sunia ma 6 m-cy ,jest troche wystraszona .Charakterek uległy ,jest wesoła i przyjacielsko nastawiona do ludzi .Mieszka teraz w takim niby kojcu ,jest tragicznie zapchlona .Pan obiecał ,ze przetrzyma ją i nikomu nie da ,lub czytaj nie wywiezie ,ale nie ukrywa ze chciałby aby nastapiło to szybko. Sunia jak stwierdziłyśmy bardzo przypomina corgi .Ma króciutki ogonek którym fajta bez przerwy. Prosze jeśli ktoś ma jakiś pomysł to czekam z nadzieją .Zdjęcia nie oddają jej urody bo było juz ciemno i bardzo sie ruszała [B]wpłata jednorazowa ---------------------- Z baseciego mieszka -100zł na sterylke Matroiszka2 dokłada na sterylke (nie wiem ile ) -------------- deklaracja stała ---------------------- lucySxy- 50zł matrioszka2- 30zł Ra dunia- 30zł ala123- 50zł [/B]
  11. Nadal trzy pieski szukaja domku .Prosimy o pomoc
  12. domki skontrolowałyśmy z ala123 w piatek ,jest ok.Sa zadowolone i biegaja po podwórku .Na noc są zamykane w pomieszczeniach gospodarczych .Nie jest to szczyt marzzeń ,ale jest serce i opieka.
  13. Jutro jedziemy z ala123 sprawdzić jakk sie maja nasze maluchy ,boje sie trochę ....
  14. Gucio bardzo marzł w schronie ,był problem bo psów duzo a tylko dwie budy w boksie .Teraz już Gucieńku bedzie Ci ciepło :loveu:
  15. A co do imienia to moze być tez Figa ;)
  16. Boze jakie bidy .Mamy w Zamościu podobna historie tylko mamusia uśpiona bo strasznie chora była :-( Na jakie konto to wpłacę grosika
  17. [quote name='andzia_F'][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/picture.php?albumid=1087&pictureid=2421[/IMG] Tylko takie weszło;)[/QUOTE] Widac ,ze to kochana psinka .Boze ,zeby jej sie udał ktos taki jak ty Andziu .....
  18. Prosimy o pomoc .Jeśli ktoś moze zdeklarowac drobna kwotę na tymczas dla suni ,to w wawie jest taki od zaraz za 10zł doba . Andziu jak wy to przejdziecie ,to rozstanie ja juz jestem chora jak o tym pomyslałam:placz:
  19. Sati czarownico dziękuję bardzo za pomoc /U nas sytuacja taka-- jeden szczeniaczek jest pod dachem ,zawiozłam tam bude i jedzenie jest dowozone regularnie .Został tam z trzema psami właściciela posesji i biega z nimi wesoły . W piatek jedziemy z alą 123 sprawdzic dom dwóch maluchów ,które poszły do Ds ,mam dziwne przeczucia:roll: Więc zostaje ten maluch pod dachem i dwa na płatnym tymczasie,ale jesli jest jakaś bida w potrzebie to niech ma pierwszeństwo .Ale zaglądajcie tutaj bo nie wiem co będzie po sprawdzeniu domu :roll:
  20. Ratujmy Ceśkę :placz:
  21. [quote name='funia'][URL="http://img114.imageshack.us/i/pa090608640x480.jpg/"][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/4579/pa090608640x480.jpg[/IMG][/URL] Ta sunia jest bardzo duza ,bardzo ale to bardzo potrzebuje człowieka .Pamietam ją jeszce z wolontariatu ,bardzo lubi mężczyzn .Nie ma szans na adopcję jest starsza ma problemy z sierścią i poszarpane chore uszy . Trzeba by było naprawdę pomyśleć o niej .Aha i jest juz ponad 3 lata w schronie[/QUOTE] Ceśka ,takie jej daje imię bo nie mozemy się z Tola dogadać która to która bo są dwie podobne
  22. JESTEM W KOŃCU ,BOZE PRZEZ SZEŚĆ DNI NIE MOGŁAM WEJSC CAŁY CZAS MNIE WYRZUCAŁO .tELEFON PARE POSTÓW WYZEJ JEST DO MNIE . tERAZ UKRADKIEM W PRACY PISZE , WIECZOREM WEJDE I NAPISZE WIECEJ
  23. [quote name='magda222']Acha :) Czyli 20 zł to zaległa i bieżąca deklaracja Funi. Dziękuję :)[/QUOT DOKŁADNIE TAK DZISIAJ DOPIERO PO SZEŚCIU DNIACH MOGŁAM COŚ NAPISAĆ ,CO SIE DZIEJE Z TYM DOGO .aLE NA SWOJE WATKI NIE MOGE WEJSC ,DLACZEGO?
×
×
  • Create New...