Duze psy ,boksy ogólne .Nie bedę pisać co on je ............
[URL=http://img705.imageshack.us/i/pc060848640x480.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3041/pc060848640x480.jpg[/IMG][/URL]
Bardzo wystraszona slicznota
[URL=http://img710.imageshack.us/i/pc060816640x480.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/553/pc060816640x480.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img710.imageshack.us/i/pc060813640x480.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/3703/pc060813640x480.jpg[/IMG][/URL]
nie widac dobrze bo to na kwarantannie
Szkieletor na kwarantannie .....
[URL=http://img710.imageshack.us/i/pc060812.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/6779/pc060812.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img705.imageshack.us/i/pc060837640x480.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4420/pc060837640x480.jpg[/IMG][/URL]
obraz nedzy i rozpaczy...
[URL=http://img687.imageshack.us/i/pc060834640x480.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4922/pc060834640x480.jpg[/IMG][/URL]
Jego trzeba przenieść do izolatek i odkarmić bo padnie
[URL=http://img707.imageshack.us/i/pc060838640x480.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/1640/pc060838640x480.jpg[/IMG][/URL]
To bardzo słaby pies
[URL=http://img705.imageshack.us/i/pc060839640x480.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7909/pc060839640x480.jpg[/IMG][/URL]
Zdjęcia są złej jakości ,byłam z dzieckiem którym musiałam się jednocześnie zajmować .
na pierwszy rzut wklejam zdjęcia psa z boksów ogólnych ,TRAGEDIA!!!!!!!!!!
Ledwo chodzi ,jest bardzo chudy .Podchodził do siatki jak go wołałam bardzo po woli
Zdjęcia nie oddają jego wychudzenia w pełnym obrazie
Na razie skupmy sie na szukaniu słodziakowi domu ,ja cały czs mam go w sercu .......
Zobaczymy ,gdyby to tylko zalezało ode mnie wziełabym go juz dzisiaj .
wtatara to ty jestes fajna babka ,twoje wnucze wychowasz na dogomaniaka?
Dzisaija wysyłam zdjecia na maila potencjalnemu domkowi z Lublina trzymajcie kciuki .....