Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Duze psy ,boksy ogólne .Nie bedę pisać co on je ............ [URL=http://img705.imageshack.us/i/pc060848640x480.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3041/pc060848640x480.jpg[/IMG][/URL]
  2. Bardzo wystraszona slicznota [URL=http://img710.imageshack.us/i/pc060816640x480.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/553/pc060816640x480.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://img710.imageshack.us/i/pc060813640x480.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/3703/pc060813640x480.jpg[/IMG][/URL] nie widac dobrze bo to na kwarantannie
  4. Szkieletor na kwarantannie ..... [URL=http://img710.imageshack.us/i/pc060812.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/6779/pc060812.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://img705.imageshack.us/i/pc060837640x480.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4420/pc060837640x480.jpg[/IMG][/URL] obraz nedzy i rozpaczy...
  6. [URL=http://img687.imageshack.us/i/pc060834640x480.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4922/pc060834640x480.jpg[/IMG][/URL] Jego trzeba przenieść do izolatek i odkarmić bo padnie
  7. [URL=http://img707.imageshack.us/i/pc060838640x480.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/1640/pc060838640x480.jpg[/IMG][/URL] To bardzo słaby pies
  8. [URL=http://img705.imageshack.us/i/pc060839640x480.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7909/pc060839640x480.jpg[/IMG][/URL] Zdjęcia są złej jakości ,byłam z dzieckiem którym musiałam się jednocześnie zajmować .
  9. [URL=http://img705.imageshack.us/i/pc060843640x480.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8641/pc060843640x480.jpg[/IMG][/URL] Sory za jakośc .
  10. To ten rudy [URL=http://img707.imageshack.us/i/pc060844640x480.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2430/pc060844640x480.jpg[/IMG][/URL]
  11. na pierwszy rzut wklejam zdjęcia psa z boksów ogólnych ,TRAGEDIA!!!!!!!!!! Ledwo chodzi ,jest bardzo chudy .Podchodził do siatki jak go wołałam bardzo po woli Zdjęcia nie oddają jego wychudzenia w pełnym obrazie
  12. Atosik i kolejny dzień bez domku...
  13. dodzwoniłam sie ,fajni ludzie .Jutro jestesmy umówieni w schronisku wezmą sunie jak tylko bedzie .
  14. Atos myslę o tobie ,pamietaj
  15. Tylko pytanie ,czy one jeszcze tam są ?
  16. dostałam telefon od Gajowej do tych chetnych z Zamościa ,dzwoniłam juz ale nikt nie odbiera .będe jeszcze próbowac .
  17. czekamy nadal na telefonik.........
  18. gajowo na stronie 75, 76 są zdjecia dwóch suczek ON .Zobacz tam bo ja nie potrafie teraz w tym nowym dogo zacytowac postu ze zdjeciem i bez też .....
  19. Super !!!!!!!!!!! trzeba zmienić w takim razie tytuł watku
  20. Atosik nie wiem jak ty ale ja ide spać ,padam ze zmeczenia / Do jutra pieseczku ,Wytrzymaj jeszcze
  21. Na razie skupmy sie na szukaniu słodziakowi domu ,ja cały czs mam go w sercu ....... Zobaczymy ,gdyby to tylko zalezało ode mnie wziełabym go juz dzisiaj .
  22. Dukat szczęśliwego nowego zycia piesku ,Bianko dobrze ze jesteś ;)
  23. wtatara to ty jestes fajna babka ,twoje wnucze wychowasz na dogomaniaka? Dzisaija wysyłam zdjecia na maila potencjalnemu domkowi z Lublina trzymajcie kciuki .....
  24. no tak ........... A wracając do Poli to jak ona sie ma ?
  25. Ewa moze kup sobie jakieś auto cieżkiego kalibru ,zebys miała strefy zgniotu mocniejsze skoro tyle tego juz było ,mam nadzieję ze to juz ostatni raz .
×
×
  • Create New...