Na pewno nie Hero ,gwarantuję .
Przed chwilą wróciłam ze schronu .Niestety po Hero ani widu ani słychu ......
Są te psy ,które zamieszczone są w postach wyżej .
jest jeden nieszczęśnik ,który sobie wogóle nie radzi .
Pomyślcie coś ,ten pies to kupa nieszczęścia .Cały w zmianach skórnych ,chudy i ma coś z łapką moze odmrozona
Zaraz dam jego fotę .
Po prostu tragedia