-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
No masz .....znowu na czarno
-
dubel !!!!!!!!!!!
-
JA robie ,kopiuj i wklejam .A ty jak ?
-
To jak mam to zrobić ?
-
Dlaczego jak to skopiowałam to mi nie wyszło na kolorowo i bez ludzików ?Cholera .
-
CZekam na dyspozycje:razz:
-
CZy faktura jest potrzebna jeśli pieniądze nie idą z fundacyjnego konta ? Paragon nie wystarczy ? Mozna przecież policzyc km i wyjdzie ,ze podróz kosztowała nawet więcej niz 50 zł .
-
Trzeba to dzisiaj uzgodnić .Porzadek musi byc .Święta racja . Ja korzystam z pomocy Agnieszki ,która podaje mi na tacy a ja wklejam info.Proszę jakby coś nie tak o przypomnienie .
-
RITA - ruda gwiazdeczka, zrobiła w Stolicy karierę, MA SWÓJ DOM :)
funia replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
O Jezu !!!!!!!!!!!!Co ty mówisz Basiu ....Dobrze , ze moje psy dostały frontline .. -
RITA - ruda gwiazdeczka, zrobiła w Stolicy karierę, MA SWÓJ DOM :)
funia replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Basiu to jakiś super wet !!!Dokładny i badający kwestie do końca .Chwali się to .A z tym sromem to fakt .Sama myślałam ,ze jakaś ta cipunia wielka jak na taka małą sunie .... -
jszcze jedna ważna sprawa moim zdaniem.Czy pieniadze za hotel mają być płacone z góry na poczatku kazdego miesiąca czy z dołu po wyhotelowaniu .Np ,za kwiecień na poczatku maja ...
-
[quote name='azalia']Pani Sylwio były zapytania o Werę,o jej samopoczucie,wydęty brzuszek.Weszła pani na forum,ale niestety nie napisała pani o Werze ani słowa,zapytała pani jedynie jaką kwotą dysponuje fundacja na rzecz Wery.Tak jak tu już napisano proszę przedstawić bilans potrzeb i wydatków.I bardzo prosimy o nieignorowanie zapytań o sunię,informacje o niej są dozowane.To jest pies po przejściach i chcemy śledzić co się z nią dzieje i chyba mamy do tego prawo.[/QUOTE] Dokładnie tak .
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
karma juz sie skończyła .I dostaje moja .WIęc jesli bedzie ok to juz na niej pozostanie tak jak wcześniej . -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']boje sie ryzyka ,ona jest taka sliczna ...Funiu czy moglabys ja przetrzymac u siebie po zabiegu ? ja zaplace za ten pobyt.[/QUOTE] Na te chwole trudno powiedziec bo nie wiemy kiedy sterylka by była .Ale oni nie wydadzą psa przed zdjęciem szwów .Nie ma o tym mowy juz to przerabiane było .No nie wiem zapytać mozna . -
[quote name='sonia71']wezmę mój przepotopowy nikon -taki kieszonkowy ... zobaczymy ...na razie to ja bedę bardziej zestersowana wszystkimi piutkami znanymi z forum niż robieniem fotek :)[/QUOTE] Ja będę focic a dziewczyny spacerowac .Zaden problem.
-
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Kocia jak najbardziej.[/QUOTE]Kurde nie wiedziałam .....Jak to się objawia tak na wszelki ,.... -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']No dobra - teraz ja , Shrek teraz ja ! Byłam w klinice w Lublinie - na Stefczyka.Pokazałam wetowi O. zdjęcie łysola.Tak na chybcika pomruczał, pododawał i powiedział, że : izolatka 5 dni, zeskrobiny, hodowla grzyba (jest lub nie)..... bla bla bla.400 zł w optymistycznej wersji, jeśli brać pod uwagę zaokrąglenie.Powiedział, że to , że ona jest taka od lat i "nie zaraża" nie znaczy, że nie ma grzybicy.Oczywiście o dalszych kosztach nie mówił, bo nie wiedział " o czym" miałby mówić, skoro nie ma diagnozy.[/QUOTE] Czyli nie mając około 1,5 tys.Nie ma z czym szaleć ....prawda? Czy przesadziałam z tą kwotą ... -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Selengo a białaczka jest zarazliwa ? -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Żunia']Pieniądze za enzymy oddalam przystojnemu panu w sklepie. Ma przekazać Zadrze.[/QUOTE] Dziękuje Żuniu . -
RITA - ruda gwiazdeczka, zrobiła w Stolicy karierę, MA SWÓJ DOM :)
funia replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Hitem jest stwierdzenie ,ze swojego starego psa oddali do [B]ochronki [/B]bo tam dobrze mają do zdechnięcia ..... -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
To super ,ze łysolinka bedzie miała swój wątek . Ja cały czas o niej myślę ,tak jak obiecałam dam jednorazowo 100 zł .( tylko dopiero kołóo 15 maja ) .Ona jest bez szans w tym stanie i tylko my mozemy jej jakoś pomóc . Obiecuje byc na wątku i moze oś wygrzebie na bazarki .Tylko prosze pomóżmy jej razem zacząć nowe życie . Madi a w klinice nie wzięłiby jej jako ciekawego przypadku ( czytaj darmowego ) do wyleczenia ?:razz::oops: -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
MImisia jest od wczoraj u mnie.Cudowna sunia ,mozna zakochać się w niej od razu !!!!!Jest bardzo wylękniona .Bardzo boi sie .Trzeba do niej dużo mówić spokojnym głosem i wykonywać bardzo powolne i płynne ruchy .Zero gwałtownych bo zaraz lezy i piszczy . U mnie czyuje się dobrze ,porusza sie po kwarantannie wchodzi i wychodzi z budki >NA wybiegu zachowuje się ok. Bardzo ciszy się na widok człowieka i chc z nim przebywać .Dawał mi dzisiaj dziubki i przytula swoja "twarz " do mojej .Na ręce trzeba brać ją ostroażnie bo piszczy . Pieknie reaguje na swojee imie MIMi .Jst kochana .Tylko do cudowneego domu moze iść .Powinna być w domu gdzie jest spokój i stabilizacja . -
RITA - ruda gwiazdeczka, zrobiła w Stolicy karierę, MA SWÓJ DOM :)
funia replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
No ,właśnie Basiu mam takie samo zadnie jak Isadora .A rozmowa z takimi opiekunami to wspaniałe doświadczenie po ciągłych tel.w stylu ''Pani a ten pis po ile ? Pani a un wyścikniety ( czytaj- czy szczeka ) Pani a on je kury .... Przy okazji takich rozmów ( odpowiednio poprowadzonych )wychodzą syfy takie ,ze gdybym nie byłą za to ukarana odnalazłabym dzwoniącego i mówie wam ,ze zrobiłabym krzywdę na całę zycie ..... Przykłąd faceta ,który zadzwonił do koleżanki i chciał pieska z jej ogłoszenia . ON pyta je ten piesek jeszce ona mówi ,ze [B]je[/B]st .On na to to dobrze bo by wziął . Ona pyta czy Pan miał już kiedyś pieska .....Tak miałem suke .NO i co z nią ? pada pytanie . Pan z rozbrarającą szczerością mówi ,.ze zdechła ...A co jej było pyta koleżanka .....A on na to ----Oszczenić się nie mogłą przez tydzień!!!!!!!!!!!!! KOleżanka mało zawało nie dostała pyta ,nie zawiózł jej Pan do wete ? On na to .Pani na co i tak zdechła .....Koleżanka płąacząc pyta co się stało ze sczenietami a ten [B]ch,,j mówi ,ze zamarżli do rana !!!!!!!![/B] Dodam ,ze sunia w całej swojej drodze do śmierci (gehennie ) umierałą na łąńcuchu . Podobnych telefonów (moze nie tak drastycznych) mam sporo zwykle dotyczą [B]wymiany[/B]starego pieska na [B]nowego [/B].bo ten pierwszy już mu się znudził ..... -
[quote name='azalia']Jak się miewa Wera?[/QUOTE] Też jestem ciekawa Aha i jeszce jedno moją uwagę zwrócił dziwnie wydęty( pomimo wychudzenia )brzuch ...Pani Sylwio czy już jest lepiej w tej kwestii ?
-
Tania już godzinę temu poza schronem !!!!!!!!!!!!Handzia powiedziała ,ze jest świetna . Reszte napisze jak wróca , HAndzia SZACUN !!!!!!!!!!Zostałaś ochrzczona na dogo .Szybka akcja i jaka udana !!!! Tylko u chłopa trza odpracować:razz:Ale co co się nie robi dla bidnej psiny ,prawda ?:cool3: