-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze by było wybrać dla niej najlepszą opcję . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
JAkby nie chciał to trza go zmusić ,,,,:mad: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dostałam smsa od Pani .Cyt ,,Dziękuje za maila .Heniek jest sliczny i kochany .Jeśli najemca mieszkania zgodzi się to my weżmiemy Heniusia i bedzie mial wreszcie normalny dom ,kochający dom i bedzie członkeim naaszej rodziny .... CZekamy wiec aby najemca Pan Feliks zgodził się ....Od niego wszystko zależy ..... Czarujcie kobity ,módlcie się róbcie cokolwiek aby to wyszło ,,,,, -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Po'' spacerze ''jest obrażony dopiero po jakimś czasie mu przchodzi i jest wesoły :roll: -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Pies jest bezproblemowy ,przyjacielski i wesoły do czasu kiedy nie próbuję założyć mu obrozy nie wspominając już o smyczy .....Zaczyna się horror i to nie w przenośni . Obroża w ,której przyjechał zeszła podczas pierwszej szarpaniny na lince .W grę wchodzi tylko i wyłącznie obroża zaciskowa i taką właśnie próbowałąm mu założyć ,ale niesttey absolutnie nie daje sobie tego zrobić .Kłapie wkoło i chowa głowę . Wzięłam więc linke treningową .,którą zakłądam jak lasso i wyciągam go na wybieg .Pies skowycze i piszczy niemiłosiernie (Jolu słyszałaś przez telefon ) ,robi pod siebie kupę i sika bewzwiednie .Jest w takim szoku ,ze serce mało mu nie wyskoczy .Kładzie się na plecach i kazda leciutka próba pociągnięcia za linke powoduje osikiwanie się i skowyt połączony z jazgotem mordowanego psa .... Przy kazdej próbie wyprowadzenia mówię do niego ,głaskam i daje mu smaczki ( których on nawet nie zauważa ). Dzisiaj jest trzeci raz jak ''wyprowadzam go ''lince .Niestety wielkich zmian nie ma ( no może raz odwróciła sie normalnie na łapy i siedział przez chwilę ) .Przy delikatnym pociągniecieu linką ,tak ze nawet nie odczuwa tego na szyi wpada w panike i zaczyna sie jazda .....Kupa,siku i przerażliwy skowyt . Ja sie nie poddam bo do dzisiaj robiłąm to raz dziennie aby dac mu spokój ,ale będę musiała robić to dwa razy dziennie aby się przyzwyczajał . Miałam Eliże suczkę bianki zachowywała się podobnie tylko nie skowytała na całą wieś ,Po dwóch miesiącach chodziła na smyczy jak trzeba . Nie wiem jak bedzie u MIsia -
Miałam suke jak Wera ....Moja też atakowała wszystko co szło ...Pracowałam na nia jak wzięłam suke ze schronu .Na poczatku obydwie były na lince ja trzymałam jedną mąż drugą aby w razie ataku odciągnąc jedną .Po kilkunastu razach Dora odstapiła ,,,kazda jej próba ataku była karcona z głosnym okrzykiem FE . Do końca swoich dni Dora nigdy nie zaatakowała Mychy ...To tak oczywiscie informacyjnie wiadomo kazdy przypadek inny ...
-
Patka nie boi sie juz aparatu i coś jej sie mój chłop spodobał za bardzo ....Słodzą sobie na okragło ,,,,Patynia chodz ,no chodz Patynia ....Jaka ty ładna ...No Patynia ....Patynia łapke daje ....Oj Patynia ....:evil_lol:
-
Więc Aga dopytaj sie jak to jest z tym rzucaniem się do gardła....Moja tez tak robiła na poczatku ,ale po skarceniu i nadzorze przy kontaktach było lepiej...Nie che doradzać bo nie jestem znawcą ,ale Pani Sylwia powinna opisac sytuacje dokłądnie aby w razie co wybrać forme pomocy albo porady .... To jest duża suka nie może robić takich rzeczy .
-
[B]Przelałam 14 zł [/B]z pierwszego bazarku .Po niedzieli zrobie przeklew [B]na kwote 34 [/B]zł jaka uzyskałam z drugiego bazarku . POzostanie do wpłaty[B] 52 zł z[/B] obiecanej stówki .
-
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Grunt to empatia .... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
dzieki !!!!!!! -
i ja czekam ....
-
No w zasadzie nie wiem ,,,,,Ona dostaje Ariona( kurczak i ryz ) jak wszystkie psy i suczki a kazda jest po sterylce .....Moge podawac jej inną ale to podniesie koszty hotelowania .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
wyślij prosze ..... -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak ,ale ważne ze w schronisku nikogo to nie obeszło ......Szkoda mi tylko pana M.,który za dobre serce i pozwolenie wejscia dostał po ,,głowie '' -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
dajcie znac jak wyslecie a ja do niej smsa wysle . -
zunia pisała ,ze dom jakiś ma dla niego .... Żuniu gdzie ten dom ? W Zamosciu ?
-
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szkoda ....Wysprzatałam boks ,wyscieliłam kołderka i postawiliśmy nad budką piekny niebieski parasol ..... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
oto mail [email protected] .Proszę wyslijcie .... -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Obiecałam filmik z Zoją .....ale kurde kamerka się zawiesiła i nie działa ,,,,,, Ps .Chodzi na smyczy jakby była od dawna nauczona .... -
[quote name='IVV']a moze lepiej zrobic jej bazarek na imie dla niej ? zawsze kilka groszy by blo na poczatek i cioteczka lub wujaszek chrzesstny by sie zjawil ?[/QUOTE] JAk uważasz IVV;) Z moja aktywnoscia bedzie cienko podam na twarz i nie ogarniam juz swoich :roll:
-
TAka delikatna młodziutka sunieczka .....Moze jej sie poszczęści .....
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']ale ja jako pesymistka jeszcze się nie cieszę.. wiem jak to jeszcze może z tymi panami być. A to jacyś młodzi ludzie (chłopak a nie mąż) czy starsi jakby imię wskazywało (Feliks)?[/QUOTE] Feliks to facet ,który im dom wynajmuje i on ma się zgodzić na dwa psy . Ona ma narzeczonego .Narzeczony ma swoja firme i obydwoje w niej pracuja .Ona jest nie ograniczona czasowo moze byc raz tu raz tu Psy nie zostaja same na długo . -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/209958-Male%C5%84ka-wystraszona-Zosia-!!!!!?p=17116194#post17116194[/url] Prosze ZOsia czeka na odwiedziny .
-
Na razie nic o niej nie wiemy .....Tylko jej postawa i przestraszone oczy mówia jak bardzo jest delikatna i krucha .Koleżanki z boksu po mału odchodzą a ona dalej trwa .....Z wielka nadzieja .....Nie zawiedzmy jej ..... Prosze zastanówmy sie jak jej pomóc !!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/43467855.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4268/43467855.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]