Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Cieszę się bardzo .Moja kochana Patynia .Bądz szczęsliwa na zawsze .
  2. Dzieki kochana za allegro .
  3. Ania ta narzutka z tyłu wygląda jakby Nuka leżała na tle jesiennych liści ....Pieknie to współgra z jej futerkiem . A swoją drogą to pewnie celowe tło ,co ?:eviltong: Pewnie macie tam mini studio foto ,co by ładniejsze foty były :evil_lol:
  4. Marinka Energy Ewa S. E-S .To osoby kompetentne.Tylko czy będą mogły .
  5. Podaję wymiary ubranka: obwód A- 55 cm obwód B- 75 cm obwód C-57 cm długość A- 57 cm długość B- 20 cm długość C- 32 cm
  6. Wspaniale !!!!Czy ktoś ma adres na ten nowy dom ?Może to niedaleko mojej znajomej z dogo ?I skozyłaby tam zajrzeć ....
  7. To wspaniale ,ze ludzie wysłali te paczki .Dowiemy się czy doszły .
  8. [quote name='TERESA BORCZ']no nareszcie mam dobra naprawdę wiadomość!!!! chce mi sie podskakiwać z radości, chyba jestem na dobrej drodze!!!! Mała skrzatka sama poszczekiwała by jej otworzyć drzwi, zrobiłam to i przyszła jak zwykle opierając się o wersalkę przednimi łapkami, została poczestowana jak zwykle i ona sama z własnej woli wskoczyla na wersalkę, od razu dostała następną porcje herbatników z masełkiem, i wylądowała zabrana przeze mnie na kolanach, nie uciekała!!! to nareszcie ten cud na który czekałam, zostawiłam wszystkie sprawy bieżące i siedziałam z nią zwiniętą w spokojny kłębuszek, na moich kolanach a ja tylko marzylam ze słowami na ustach chwilo trwaj! Sunia widocznie odpoczywała, nie miała już tego wytrzeszczu oczu i szalonego oczopląsu jak zwykle, głaskałam ją nieustannie, ale nie zasypiała, patrzyła spokojnie co się dzieje, i trwała na kolanach, !!! Z została na natychmiast przyniesionej poduszce z dodatkowym jasieczkiem na wersalce i tam sobie zamieszkała!! spała też w nocy w tym samym miejscu, podgłaskiwana i obserwowana z piątku na sobotę, w sobotę też, po posiłkach sama wraca na to samo miejsce!! w sobotę została wykąpana w fajnych szamponach, z dziegciu sosnowego i drugim siarkowym, zielarskim, zawinięta w ręcznik kapielowy wróciła na to samo miejsce i tak trwa, daje się głaskać, spokojna i cicha , widać że jest jej bardzo dobrze, nie pozwala sobie zaanektować tego miejsca innym tymczaskom a ja jestem ogromnie szczęśliwa/ Nareszcie jakiś wynik ciężkiej pracy, chyba mi zaufała/ Niedziele spędziła tez u mnie na kolanach w sporej cześci dnia a nawet ogladała tv!! Kudełki na udach wzmocnione i błyszczące, pojawia się narazie meszek też na brzuszku i reszcie dotąd łysej, te wzmocnione starsze kudełki są dość mocne i błyszczące, nie ma narazie tego paskudnego łojotoku a skóra jest bardzo czysta, jasniejsza ni nie ma ani jednego wyprysku/ kąpiel nie pozostawia po sobie tego dziwnego czarno bordowego koloru, nie ma też łupieżu, chyba bardzo pomocny jest ten olej kokosowy, konopny, omegi i miód manuka w diecie/ JESZCZE SŁABY TEN MESZEK NA ŁYSEJ DOTĄD GŁÓWCE ALE JEST JUŻ CIEŃ NADZIEI NA TĄ TAK DŁUGO OCZEKIWANA PRZEMIANĘ PEREŁKI W MIARE NORMALNAĄ SUNIĘ!!![/QUOTE] Wspaniale Teresko !!!! Ps .Jak ona dałaby sobie radę w przytulisku .....taka golutka .
  9. [quote name='IVV']ciiii tajemica miala byc ;) strasznie szkoda mi tych starych ludzi ...mam nadzieje ,ze dziewczyny nie przesadza w swoich dobrych checiach i mu nie zaszkodza ...wiesz o czym mowie :roll: buziaczki dla Majuni:loveu:[/QUOTE] MNie też .....Starzy bezradni ludzie i stare psy ......I ten człowiek tylko ze zwierzętami .....
  10. U nas dobrze .Dziękuję .Zosia zdjęte szwy .A Majka lepiej ...Tylko zamęcza mnie a ja już tak bardzo snu potrzebuje a ona chce aby się z nią bawić .....Ja po dniu na dworze przychodzę i zasypiam na stojąco . Postaram się o filmik na dnaich .Niestety bez Majki bo ona w domu z babcią . Ivonko ty dobra duszo kupiłaś węgiel staruszkowi .....Boże jaki z Ciebie dobry człowiek .... Ja też mu pomogę jakimś grosikiem tylko moze w grudniu .
  11. Pani Beatka odesłała mi ubranko .Czy wystawiamy na bazarku ?
  12. [quote name='ala123']Funia,czy 100zł od Kudlataja dotarło na Twoje konto?[/QUOTE] Tak .Dotarły .Dziekuje .
  13. Marinko czy mozesz sprawdzić ....Dostałąm dwa przelewy ze stowarzysz .po 50 zł ? Bo bank mi się ie otwiera .CHyba z tego co pamiętam to tak...A trzecci jest od Moniki wzoraj przyszedł ,.,
  14. Wpłynęły poieniadze w kwocie 50 zł. Oraz 465 zł za pażdziernik .dziękuje . Ksenia ma u mnie na koncie 110 zł .( 2 razy po 50 zł i 10 zł ode mnie deklaracja jednorazowa na szkolenie ) Nie miałąm dzisiaj jak wymierzyć bo muszą być do tego dwie osoby a ja jestem cały dzień sama .Jutro podam wymiary . Wziąłam dzisiaj na wymówienie ze sklepu ubranko aby jej zmierzyć ,fajne ale niestety za duże . Ksenia tyje ....Dzisiaj spojrzałam na nią i stwierdziłąm ,ze zaokrągliła się troszkę znowu . Jest ze mną w domu teraz i włąśnie muszę czyscić dywan bo nasikała w centralnym miejscu .Ale nic to .Dywan nie mydło .Zaprałam i bedzie .
  15. Renatko ja boje się tych wymiarów kurde bo znowu cos żle wymierze i kasa w błoto ..... Ja wole zobaczyc u nas w zoologiku i kupic u nas .Wtedy wymienic mogę bez problemu .
  16. [quote name='IVV']dziekuje za to ,ze poswiecilas swoj czas Ewelinko ! cos nie ma ta Pestunia szczescia :( juz tyle czasu czeka .......[/QUOTE] Dzięki .....Boze co z tą Petką ,ale ma pecha ....Albo czeka na nią coś o czym jeszce nie mamy pojęcia a bedzie to dom marzeń ....Mam ogromną nadzieję .
  17. Mam małą wiadomośc .dzisiaj Rudzik dał sobie załozyc obroże i lekko obrazony bez wiekszych oporów podreptał na smyczy .....Obroża jest nieciekawa bo luzna i schodzi z głowy ,ale coś mu wynajde przy dopływie kasy i kupię .Jak będę solidnie zabezpieczona walniemy dłuższy spacer . Uff .
  18. I do kompletu paski aby Zojka miała komfortowo . [url]http://www.newzooland.pl/pl/p/Oslona-WEJSCIA-do-Budy-dla-Psa-DRZWI-DO-BUDY-rozmiar-1/166[/url]
  19. [quote name='Kroook']Wrażenia z wizyty: bardzo pozytywne. 1. Państwo doświadczeni jeżeli chodzi o zwierzęta. Orientują się w lekarzach w Chełmie i klinikach w Lublinie, mieli zwierzęta wcześniej. 2. Nie przerażają ich ewentualne szkody materialne - uprzedziłam, że mogą być takie, wspomniałam o "dokonaniach" Jowity na tym polu. 3. Ogrodzenie z tyłu domu solidne, nie jest to siatka tylko przęsła z prętów, wspiąć się po tym nie da, nie jest jakieś super wysokie, nie jest też niskie. 4. Z przodu domu ogrodzenie typowe z takich grubych prętów z grotami na końcu, niższe niż z tyłu domu. Ogrodzenie z podmurówką dookoła domu. 5. Państwo mają świadomość, żeby na początku nie zostawiać Jowity samej w ogrodzie. 6. W domu jest Mama Pani, cały czas, też czekająca na psiaka, nie zraża się możliwością zniszczenia czegoś przez Jowitę. 7. Państwo mogą zapewnić suni ruch, zdają sobie sprawę, że zmęczony pies to spokojny pies. 8. Są skłonni partycypować w kosztach dowozu suni, albo dojechać po nią dokądś. 9. Pies będzie spał z Panią w łóżku. 10. Jeżeli Nanhoo dokładnie poinstruuje Panią co robić, a czego unikać, to jest bardzo duża szansa,że będzie to udana adopcja - swojego psa dałabym Państwu. 11. Do tej pory rozmawiałam z Państwem - wymieniłam wszystkie możliwe problemy - Państwo reagowali bardzo rozsądnie. 12. Jak coś jeszcze chcecie wiedzieć to pytajcie.[/QUOTE] Krook ukłony dla Ciebie za akcję !!!! Dom wspaniały !!!! Zatem transport i do Chełma !!!! Tylko ile transport wyniesie ,pewnie sporo ....
  20. [quote name='IVV']jak bylo na wizycie i veta ?[/QUOTE] Jutro jadę bo MAja zachorowała i nie mam jak się ruszyć. Rana jest piękna więc ta zwłoka jest bezpieczna .Nic się nie dzieje .
  21. Przepraszam ,ze się wtrącam ...Czy nie za wcześnie na sterylkę po takim wyniszczeniu ? Obawiałabym się ...Nie doczytałam watku więc moze sa inne wskazania .
  22. Jezu ten film mnie rozwalił totalnie .....Staruszek i całe to stadko w tak pieknej harmonii .....Jak nie płakac ?Jestem goła i gdy tylko sytuacja mi pozwoli będę pamietać o tym człowieku ..... Martwi mnie to atakowanie auta ....Do czasu to bedzie ... Poczytam wieczorem dokłądnie .
×
×
  • Create New...