Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. TEst na kota .....Nie wiem czy miarodajny na dworze bedzie...... bo Argo niby udaje ,ze kot go nie interesuje ale widac ze jednak ma na niego oko . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/pc074483.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7039/pc074483.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/502/pc074484.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6899/pc074484.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/pc074486.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/6154/pc074486.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. jutro kupuje .Mam odłożony w sklepie .Niedawno dostałam zwrotny sms od Pani z wymiarmi .Niedługo go zawieziemy osobiscie !!!
  3. Tak to prawda bardzo się lubią ,nawet bardzo bardzo . Argo dostał od bólu .Jutro jade na antybiotyk i na p/bólowy znowu .Widac ,ze biedak jest zmarnowany tymi zabiegami ale myslę ze już teraz bedzie tylko dobrze . Najlepsze jest to ,ze Maja ma Argo w domu .......Wszedzie ...I troszkę się oswajaja ze sobą pod naszą kontrola bo i jedno i drugie jest ostrozne i zaciekawione .Ale Maja jakby mniej sie boi no i on w domu nie skacze do niej jak na dworze w hoteliku .
  4. Niby nie jest żle ,ale krwawi i wyglada to niezbyt fajnie ....Dzwoniłam do weta ...Tak ma być... Zjadł RC rano i bidak szukałwięcej a ja mam mu dawać według miarki .....Jak nie dać jak on tak chce ?Jest bardzo smaczna ta karma i aaromatyczna . Noc przespał po cichutku i bardzo spokojnie .Bardzo stresuje go kołnierz .Mega stres bo zaczepia nim wszzedzie ...MUszę kupić drugi bo roztrzaskał ten co miał o scianę domu .
  5. jest też dobra wiadomośc .ze moze pózniej wystarczy podawać mu tylko dwa .trzy razy w tyg RC Urinary aby mocz miał własciwe ph ,Czyli koszty zmaleja .Ale mozna też domniemywac .ze bedzie miał z tym problemy do końca .....
  6. [B]Royal Canin Urinary[/B] [B]Producent: Royal Canin Veterinary Diet Schorzenia dolnych dróg moczowych Urinary Feline skutecznie rozpuszcza kamienie struvitowe. akwaszenie moczu hamuje wytrącanie się kryształów struvitowych poprzez zmniejszenie dostępności jonów fosforanowych oraz hamuje rozwój bakterii. Zwiększenie ilości wydalanego moczu zmniejsza koncentrację minerałów w moczu, ograniczając ryzyko tworzenia kamieni szczawianowo-wapniowych oraz struvitowych. Dzięki temu Urinary Feline zapobiega dwóm najczęściej spotykanym rodzajom kamieni moczowych. Magnez jest jednym z komponentów kamieni struvitowych (kamienie fosforanowo-amonowo-magnezowe). [/B]
  7. Kilka dni bedzie krwawił gdyz jest to bardzo deliktane miejsce i ukrwione . Koszty podałam wczoraj nic się nie zmieniło .Poza tym ,ze były trzy dojazdy po 10 zł .Ale juz daruje Argusiowi bo i tak koszt bedzie spory . W czwartek bedzie karma worek RC 14 kg -koło 280 zł!!! Faktura bedzie na wszystko razem . Dziewczyny prosze zróbcie jakieś bazarki bo to moze nie być koniec wydatków . Wizyta wczoraj 50 zł zabieg dzisiaj 150 zł karma RC 2kg 75 zł ' Karma RC 14 kg 280 zł .[B]Razem około 555 zł [/B]
  8. [quote name='ranias']No to już wiemy, kiedy Marcelkowi nie przeszkadzać....Marcelku, pociesz Argusia, bo kolega chorutki.......[/QUOTE] Juz sobie wyobrażam ..:pDziadek nie przepada za Argo .Niestety ,:roll:
  9. Obiecane fotki . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/pc024433.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/3950/pc024433.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/pc024435.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2075/pc024435.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/pc024437.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6787/pc024437.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/pc024432.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1453/pc024432.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. Jest biedny po tym zabiegu ,ale w kuchni stał i prosił o jedzenie ....:eviltong: Lezy w przedpokoju i przysypia .Podkrwawia trochę ,ale wet mówił ze tak moze być . Ma zrobioną dziurke i jak bedzie sikał wyjdą nią kamienie .Widziałam kawałki w lecznicy na podłodze . Musi nosić kołnierz aby nie wylizywał dziurki ,W czwartek wizyta . Lecę bo zupa się przypala .jak sobie przypomne jeszcze coś to napisze .
  11. [B]Dzisiaj ,Zdjęcie sprzed kilku chwil .Odebrałam go dopiero .[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/pc064472.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/571/pc064472.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/pc064473.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/404/pc064473.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. [B]wczoraj [/B] [B]Argo i moja starsza córka Ola .[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/pc054451.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/9757/pc054451.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/pc054457.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/500/pc054457.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/pc054458.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5005/pc054458.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/pc054463.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7277/pc054463.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. Dzwoniłam do PAtiC koszt 350 -360 zł .
  14. Juz jest po ....Wieczorem go odbiorę .Zasypiał przy mnie ....Oj bidak walczył zeby nie usnąć....
  15. Jeśli potrzeba mam 20 tabletek scanomune moge podesłać tej tragedii .Podajcie adres gdzie trzeba wysłąc .
  16. [quote name='ranias']a może nam funia zdradzi.....[/QUOTE] U nas w lecie karmimy psiaki o 7 rano więc sa w pełnej gotowości .Marcel też .A w zimie troszkę pózniej 7,20 .Jak mróz i zimno.
  17. Wstrzymam się z Taks bo Handzia robi bazarek z ciuszkami .Moze któreś nada się na Pesteczkę a na pewno będzie tańsze .
  18. Jutro o 9 rano operacja .....Martwię się to już trzecia narkoza w tym roku .....
  19. [quote name='mari23']Funiu kochana, rozejrzyj się za linką i policz, jakie będą koszty, trzeba Ksenię "cywilizować" dalej, cieczka wkrótce się skończy...[/QUOTE] Dobrze kochana >niech tylko Argo wyzdrowieje ....Jest problem .:shake:
  20. [quote name='gabrisia1']Zojka wchodzi sama do budy, po zagrodzie chodzi wymachujac ogonem jak sztandarem.Raz dziennie wychodzę z nią na spacer.Zaczęła też jeść myślę że teraz będzie już dobrze.POZDRAWIAM[/QUOTE] Fajnie napisałaś Gabrysiu ...Uśmiałam się z tym sztandarem:evil_lol: Jesteś bardzo dobrym człowiekiem i twój mąż ,ze daliscie jej szanse pomimo jej wad .Ukłony dla was ,;)
  21. Przed chwilą wysikał się w domu ....sporo krwi .Dostał dzisiaj leki więc nie powinno go boleć .Bardzo mi go żal .ALe cieszę się .ze tak go znam iż mogę szybko zareagowac .
  22. Niestety jest problem....Argo wczoraj nie zjadł na wieczór a rano nie mógł zrobic siku . Pojechałam do weta ,Okazuje się ,ze Argo ma kamienie w pecherzu moczowym .Dzisiaj został zacewnikowany i spuszczony został mocz z krwia . Jutro rano zabieg wycięcia dziurki ,która umozliwi mu wysikanie kamieni .Zabieg pod pełna narkozą .W trakcie zrobione bedzie USG ,które pokoze jaka jest skala problemu . Bedzie musiał jeść karmę wet.która zapobiegnie tworzeniu sie kamieniu. Koszty będą i to nie małe .... [B]Dzisiaj 50 zł [/B].[B]Jutro 150 zł [/B].Plus karma .Jutro muszę wziąc od weta 2kg RC Urinary [B]75 zł [/B] .Ale trzeba bedzie kupić większy worek . Faktura bedzie zamknieta po wszytkim .
  23. [quote name='IVV']Pesteczko jak tam twoje pomiary na kurteczke ?[/QUOTE] CZy mam napisać w tej sprawie do Taks ?
  24. Rozumie ze scanomune nie jest potrzebne bo nikt się nie odezwał .Prześlę ją więc innemu psu w potrzebie .
×
×
  • Create New...