-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']A co Jadziunia tam wpiernicza>?? Bułeczkę czy oscypka ;)[/QUOTE] Piłeczkę ze ściegienek .Całkowicie zjadalna .;) -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jeśli nie ma nas w poblizu kombinuje ,,,,Ale ja tak bardzo nie interesuja ludzie ..Raczej otoczenie .Fanta jest bardziej człekolubna . Ona skacze bo lubi ...takie mam wrażenie .Bo w boksie odbija się od ścian ....Jeszce takiej akrobatki nie widziałam. -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/p1285229.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6673/p1285229.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Argo właśnie poszedł spać ...... Odkryłam przypadkiem nie dawno ,ze sikał sobie do budy ,,,,,Po prostu moze nie celowo tylko osikiwał róg i częśc zalewała środek ...... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/p1285250.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8999/p1285250.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/p1285249.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3913/p1285249.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Fakture zostawię u Zadry . -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Figa przyłapana na gorącym uczynku ....... Handzia i ja w tym czasie piłysmy herbatke i oto co udało nam się zobaczyć ....Wisiała tak kilka sekund..... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/p1285213.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/324/p1285213.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Pomyślę coś wieczorem bo teraz nie mam weny .... Jej zaletą jest to .ze jest bardzo kochana i zupełnie bezproblemowa....To mi przychodzi na myśl pierwsze..
-
Nie mam wyników bo wet niczego nie zalecał ....Sama nie decyduje o prowadzeniu leczenia .Delikatnie zasugerowałam wtedy stwierdził ,ze nie ma potrzeby .Ma leki na 6 dni antybiotyki plus furagin . To nie jest takie proste .U nas są trzy lecznice na krzyz i wszyscy się znaja . Zważywszy na jego skoki i harce nie podnosiłam alarmu ,co dzień latam za nim jak sika i czuwam .Ale w końcu ile mozna podkrwawiać ? Argo jest znowu z nami w domu .Moze podziębił ten pęcherz który i tak jest bidny z racji ciagłych ingerencji w tych ,,rejonach ,,?Sama nie wiem .Wet wyklucza tą opcję ,ale przecież nie jest bogiem i wszystkiego nie wie do końca . Gdyby go bolało nie jadłby ani nie bawił się a on szaleje .Co prawda te mrozy nie daja możliwości długiego hasania bo i wiatr poteguje wrażenie podwójnego zimna . Czasami mam też takie myśli ,ze moze cos trzeba więcej z nim zrobic .No ale przecież wet go ogląda bo nie raz go bralam aby ptaszka pokazać ....Nie zlicze juz nawet ile razy byłam po to by go zobaczył a razcej jego ptaszka ,,,
-
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
funia replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marysiu jak porobie opłaty obiecuje jeszcze mały grosik wysłać . Musimy sobie pomagac i nawet nie mów ,ze masz sama płacic 400 zł to spora kwota . -
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
funia replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli jeszcze brakuje aby zapłacic wszystko ... -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Tak .Potwierdzam wpłatę . -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
funia replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Jakie piekne te zdjęcia ....Dusje piszesz tak ,ze zawsze się zwyć musze....Jakie to wszytko jest ciężkie.....Ale za to ile Tosia dostaje od Ciebie miłosci .....to jest ocean miłosci w którym ona płynie jak w luksusowym jachcie ... Takiej miłości nie ma miedzy ludzmi a jeśli juz to rzadko ... -
Jolu nie denerwuj się tak .... Ja nie miałam nic złego na myśli ....Chciałam aby Pani nie miała problemów z ruchliwą Zosia ....Wiem,ze była dobrym opiekunem zmarlego psiaka....
-
Elizki Pani przyjechała a włąściwie przyszłą do mnie do hoteliku na piechotę .....Nie Eliza w domu .A Pani Marta pracuje teraz w Zamościu i miała wolne .Pokazywałą piekne zdjecia utuczonej Elizy wysłąłąm CI dwa ale mój tel nie przerobił tyh fot bo mam komunikat ,ze nie doszły .... Spedziłyśmy w miłym gronie trochę czasu i wiesz .ze zwróciła uwage na Melwina ...Bardzo jej się spodobał.
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Gabrysiu co tak skąpo....Napisz jak tam w zagrodzie jej się wiedzie .... Ps ./Wyzdrowiałaś w końcu ? -
U mnie też bał się męża .Od poczatku ....
-
spacer był jak nalezy ..ALe doszła Pani Elizki w miedzyczasie i niestety z tego wszystkiego aparatu nie wziełyśmy ....ALe ważne .ze pies zadowolony .
-
niedawno znajomi szukali domu dla 5 letniej suczki mamy bo mama ma problemy z nogami a oni nie mogą jej wziąć ....Chciałabym tego uniknąć.NIe osądzam broń boze Pani chętnej na ZOsie ,
-
Ja uważam ,ze ZOsia jest zbyt ruchliwa,młoda .,sprytna .I pod takim kątem trzeba niestety dalej szukać , Pani z całym szacunkiem chyba bardziej poleciłabym kotka .
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
prostuje ,,,,Jedna mniejsza kość 4 zł .WIęc trzy złote ma ode mnie w prezencie .Bo napisałam wcześniej ,ze 2,50 zł .,Pomyliło mi się z inną bo też kupowałam . -
jUŻ po ptakach ....usunęli ...
-
[quote name='bianka0']Kasiu :p już nawet Joosef wie kto to funia, nawet przestał się już śmiać z tego.[/QUOTE] Ta buzka mnie intryguje ,choc wiem ze to Twoja ulubiona .Dobranoc.