-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
[quote name='Ty$ka']A tak w ogóle to pomyślałam, że skoro jest taki problem z jej adopcją to może trzeba trochę do niego inaczej podejść? Czyli chętni muszą wcześniej kilka razy odwiedzić suczkę i dopiero, gdy się do nich przyzwyczai niech wezmą ją do siebie na np. weekend (i tu dobrze by było, ale pewnie nierealne, byś pojechała z nią do DS na dzień, a na noc już ją zostawiła), jeśli będzie OK to u nich zostanie, jeśli nie - wraca do Ciebie i oni nadal ją oswajają, zabierają na spacery, bawią się z nią, szkolą i znów po jakimś czasie próbują ją wziąć... Tylko, że to musi być bardzo cierpliwy domek, no i w miarę blisko... bo może Luna należy do tych psów, które cofają się do początków, gdy trafiają do nowego domu, gdyż nie radzą sobie z nowo zaistniałą sytuacją? Te kilka spotkań z nową rodziną na terenie Twojego hoteliku, wspólne szkolenie, zabawy i spacery... może pomogą jej się przełamać? Aha, no i psu łatwiej się przełamać, gdy w nowym domku ma cząstkę starego - nie wiem, np. zabawkę, kawałek materiału, na którym śpi.... cokolwiek... Ja wiem, że sobie tylko gdybam... no, ale też wiem, że niektóre takie psy po prostu są... i ten sposób pomógł im się przełamać. Ale eh, gdzie znaleźć taki domek? :shake:[/QUOTE] Dobry pomysł .Dzieki . Luna tylko domu dogomaniackiego potrzebuje .Tylko taka osoba moze ją zrozumieć ..Przeciętny Kowalski niestety nie ....Podda się jak wszyscy adoptujący po 3 tyg.najwwyżej albo wcześniej . Wazne aby w tym domu były inne psy .Bez tego nie ma nawet co marzyc .LUna uwielbia zabawy i harce z psami . Własnie dzieki obserwacji innych zwierzat podchodzących i głąskanych przeze mnie proces ,,normalnienia ,,Luny według mnie ruszył z miejsca . Bo POMIMO swojej ,,dzikości ,,jest bardzo inteligentna sunia .BARDZO , Moja koleżanka jest u mnie trzy razy w tyg..Luna ją zakceptowała i nawet do boksu weszła na jej prośbę ( choc z podwinietym ogonem )Ale pogłaskac jej się nie da,,,, [B]PS .Dziękuje za wpłate 240 zł za hotelowanie za miesiąc styczeń , [/B]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wyślemy list ekspresowy do Pani Beaty .Bo sama nawet smsa nie wyśle z krótką informacją ......Na umowie nie mam numeru bo wpisałam wiele smsów od niej .Ale jak pisąłam córka wykasowała .( gówniara !!!). -
Boze ,MalUCH !!Wygląda jak suczka przed porodem .....I to ciąża mnoga....
-
[quote name='wapiszon']Gabrysia mieszka pod Złotowem.[/QUOTE] Aj ....prawda ....Przecież Ty też tam byłas ....;)
-
[quote name='bianka0']Nie zaśmiecasz. Ale niestety nie znam nikogo z Piły, oprócz mojego wujka i mojego chrześniaka. :shake:[/QUOTE] Ja znam, kobietę która adoptowała od nas Zojke .Mieszka w Złotowie .Jest na dogo .Można do niej napisać .
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
NAwet zjadły kurtynę do budy profesjonalna solidną :mad:Potem druga prowizoryczną ....I dałam spokój . -
Bardzo dobrze ,byłysmy u weta na kolejnych zastrzykach . Pieknie jeżdzi w aucie siedzi grzecznie posadzona z tyłu na kocyku i ogląda z zaciekawieniem ulice .Nie ma choroby lokomocyjnej . Apetycik dobry ,tylko kupy nie ma ...
-
[quote name='Anula'][B]Kochani wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B][/QUOTE] Proszę wejdzcie tam kazda pomoc i pomysły ważna !!!!To straszne ....
-
Watek mi spadł aż go szukać musiałam .....:p
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/p2015340.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1233/p2015340.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Pesteczka ma się dobrze .Kup nie było ,ale pewnie po dzisiejszym skąpym ryzowym kleiku jutro cos zrobi .Oby kupa była ok :roll:
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/p2015303.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9775/p2015303.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/p2015308.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8053/p2015308.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/p2015338.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2938/p2015338.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/252/p2015339.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2405/p2015339.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
zaraz odtykam
-
Z tego co zrozumiałam to jakąs bakteria .Ale dzisiaj rano nie było kupy ani nie widzę zeby zle się czuła .Niedługo jedziemy do weta .
-
Pesteczka jest chora ..... Dzisiaj zobaczyłąm troche krwi w boksie ,nie byłam pewna czy to ona czy Tayka ale po obserwacji wyszło ,ze to Pesteczka . Natychmiast pojechałam do weta . Zrobił badania . Peteczka ma problem z jelitami ..Dostała duzo leków i jutro jedziemy znów . Wizualnie nie wygląda na cierpiącą ,a;le jej przypałośc to poważna rzecz . Jest z nami w domu . Jutro więcej info . Ps .
-
Lata jak fryga ,posikał już co tylko ....Jak widzi mnie przez balkon w domu to szaleje z radosci .Jak jestem to on już niczego nie potrzebuje ,....Apetyt wilczy ma .Siku ładne ,zółte .dzisiaj podałam ostatni zastrzyk . Padam bo dziśiejszy dzień dał mi wiele wrazęń ....Jak jechałam z Pestką do lekarza to złapała mnie Policja dostałam 300 zł mandatu jestem zła ...
-
Znalazłam taką fotkę ,jest piekna , [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/img8363resize.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8475/img8363resize.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/img8373resize.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/4640/img8373resize.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]