-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='AresekSE']no to sie narobilo na watku! wszyscy placza..... Tayunia spala z moja corka pod kolderka. zjadla troszke i napila sie wody dopiero wieczorem. rano wyjechali i nie moge sie do nich dodzwonic, ale wierze ze wszysko przebiega zgodnie z planem. zdjecia sa cudne i... niech wam bedzie! tez sie rozryczalam. Kasia! glowa do gory! Twoja foczka wyplywa na nowe wody! pozdrawiam[/QUOTE] dosłownie i w przenośni !!!Wypływa o godz 18.,Myśle ,ze 17,30 bedą juz na promie , -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
dubelllll//// -
Wiecie z tym sikaniem to ja juz nie czuje aż tak .....bo jak tylko pryśnie to jeszce pół biedy ,gorzej jak siura gdzie popadnie ... W domu to wiadomo ,.ze czuć . Tak to on biega na dworze a drzwi ma w dzień otwarte jak chce to idzie i się kładzie . Do domu również wchodzi .ale jest pod kontrola . No i z kotami się zbratał .Bo mam juz dwa ....niestety ...
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
funia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Fajnie by było gdyby zamieszkał w domu z ogrodem ...ale jeśli Ci ludzie w bloku zapewnią mu odpowiednia ilośc ruchu byłabym za ....Wiadomo ,ze fajniej psu gdzie ma miejsce do biegania ale czasem nam się tylko wydaje ,ze w bloku bedzie się męczył ... Ale za to człowiek na wyciągnięcie ręki . Nie wiem . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[B]Ladymonia .[/B] Dałam czas Kseni do końca sierpnia ,ale gdyby to było mozliwe wolałabym aby to było wcześniej .....Nie naciskam ,ale prosze o poważne potraktowanie sprawy . Uważam ,ze moze byc tak iz Ksenia nie znajdzie do tego czasu domu ...( tfu ,tfu )WIęc trzeba się rozejrzeć za miejscem w hotelu ze szkoleniowcem .Spróbuj zając jej juz miejsce u Jamora .Zeby póżniej nie było płaczu .ze nie ma jej gdzie umieścić ... [B]Ja obiecałam opiekę na dwa miesiące po zagryzieniu Nuki [/B].Jest jak jest .Zrobiłam co mogłam .Szkoleniowiec twierdzi ,ze on juz tu nie wiele moze bo praca nalezy do człowieka u którego już Ksenia zostanie / We mnie jest nadal wiele obaw co do niej . Chyba ,ze zmienicie w treści ogłoszenia wiele rzeczy . Dwie osoby w domu o mocnym charakterze nie bojące się psów ,gdyż Ksenia bedzie na poczatku agresywnie reagowała .Zero dzieci ,kotów ,psów . Albo zapoznawanie się z nią u mnie przez miesiąc tak jak Handzia ,którą zaakceptowała po miesiącu ..... Tylko czy ktoś bedzie przychodził do mnie przez miesiać by o nią walczyć ?? Czy bedzie aż tak zdeterminowany ? Daj Boze .... -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Mam tez parę szmatek na bazarek ( od Reni),gdyby ktos pomógł w jego zrobieniu .....Mozna by było te pieniadze wydać na te co ich nie maja .BO z tego co wiem pieniadze musza pójśc na jakiegos psiaka ,który na watek ...Tak ? Ja jade niedugo do bezdomnej ,która mieszka w kontenerze w PŁoskim ,,,Tam jest nędza dwie sunie w tym jedna w ciązy ....Mam nadzieję .ze zdążę ze sterylka .Sunie sa wygłodniałe i strasznie biedne . Moze dzisiaj tam będę . -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[B]Dodam ,ze Renia z rodziną przekazała mi 1050zł na potrzeby psów w ogromnej potrzebie .[/B]Wielkie ukłony !!! Wszystkie pieniądze zgodnie z jej wolą zostana wydane na taki cel . Wspomogę karmą Krystrynę i jej stado oraz bezdomne których jest wiele . Na bieżąco na wątku Tayki napiszę na co zostały wydane . [B]PS [/B].Z pieniedzy ,które Renia ( AresekSE)Zostawiła w lecie zostały zakupione trzy budy ,karma oraz zapłacone leki za zwierzeta które leczyła Krystyna .( wszystkie bezdomne ) -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Popłakałam się normalnie, jak ona w tym samochodzie patrzy za Tobą...Jakie to musi być trudne, zajmować się tak długi czas psem a potem go oddawać...Nie zazdroszczę Ci funiu. Dzięki Bogu, że taki wspaniały dom się Tayuni szykuje, bo inaczej serce by pękło. Bądź "Szwedeczko" ;) szczęśliwa w nowym domku :) Powodzenia :)[/QUOTE] Jest to ogromnie trudne .....Jednak planować taka prace a pracować to dwa rózne światy .....mówię o sobie .Ale przezycie ogromne ....W środę Pesteczka .....powtórka z rozrywki ... -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Moja kochana teraz nowe życie przed tobą ,zasłużyłaś na wszytko co najlepsze ..... -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/p2255536.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7564/p2255536.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/p2255539.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6810/p2255539.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/p2255540pbxg.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/46/p2255540pbxg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/p2255528.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8674/p2255528.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/p2255530.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5290/p2255530.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/p2255531.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/6145/p2255531.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/441/p2255532.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5787/p2255532.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/p2255535.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1575/p2255535.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wszystko poszło zgodnie z planem .Tayunia czuła pismo nosem bo jakas taka markotna była .Andrzej ( mąz Reni ) i Ola ( córka ) wspaniale do niej podeszli i pomimo .ze ona wystraszona była to wiem ,ze pózniej było juz lepiej .Andrzej zadzwonił jak dojechali do Lublina . Nie będe opisywać jak ja to zniosłam ...Tylko to ,ze wiem iż Tayka bedzie miała jak w raju łagodzi moje serce ,które dzisiaj jest w rozsypce ....Tayka trafiło CI się moja kochana foczko !!!!Badzcie razem bardzo szczęsliwi !!!! Próbuje wstawić foty .ale nie idą za nic ...Wszedzie chcą logowania.Loguje się i mnie wyrzuca ....Co za cholera !! -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Jadzieńka od wszystkich ciotek chętnie przyjmie głaski, jest nienapasiona do bólu kontaktu z człowiekiem :) Straszna pieszczocha ;)[/QUOTE] dobre !!!!nie napasiona ....ale się usmiałam. To prawda Jadzka tylko kochaj i kochaj . -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Obrózka jest .Nie zjadl jej ....na szczęście .Niech no pogoda się zrobi normalna wezmę się trochę za jego spqacery .Ale jednak lepiej aby miał szelki z obrożą bedzie pisk. -
wetarynarz podarował dwie ostatnie fakktury za leczenie .Więc Argo ma troszke zaoszczędzone.Druga wiadomosc jest też dobra bo mam kupic juz tylko 7 kg RC Urinary i dodawać do tego jedzenia co dostaje u mnie .WIęc koszty również będą mniejsze . Zamówię na dnaich to opakowanie 7kg. U niego wszystko dobrze .Jest nadal z nami w domu .Śpi z moimi lejusami w podpiwniczeniu .( mam dwie sunie ,które też mi podsikują )i sobie chwali .Niedługo z wiosną wróci do hoteliku .
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
funia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
JA swoje zobowiązania wpłace na poczatku marca .Przepraszam za zwłoke ,. -
Pesteczka wyjeżdza do DS w Warszawie w srodę . KOszt benzyny to 280 zł .Wiezie ja Becia lublin . Prosimy kto moze wesprzeć złotówką na paliwo ....Kazdy grosik mile widziany . Pesteczka bedzie mieszkała na Mokotowie w starym budownictwie z Panią i jej 14 letnim synem . Ludzie bardzo prozwierzecy . Trzymajcie kciuki bo Pestuchna za bardzo zakochała się w mojej osobie a zważywszy na jej długo proces socjalizacji na poczatku pewnie nie bedzie różowo ...
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jutro koło 7 rano Taya odjezdza.....JUż się nie zobaczą z Pesteczką .... Radośc przez łzy . Tayka spi w domu ze mną . Renia da radę bez leków ,córka zaopiekuje sie Tayka przez cały czas trwania podrózy . Jutro dla mnie cięzki dzień .Boze jakie te rozstania są straszne ..... PS .Promem płynie się 18 godzin .Potem około 1,5 godz .autem .A wcześniej z Lublina do Gdańska .Też nie mało , -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
to ja też ...bo sie bałam .... Heniek w mym sercu na zawsze będzie .... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Na wiosnę pojedziemy w odwiedziny .;) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
wszystko dobrze ,Nie będę dzwonić tak często bo kobieta poczuje sie kontrolowana . -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
funia replied to diana79's topic in Już w nowym domu
dziewczyny zaraz opiszę jak to wszytko wygląda.... Magda żle ujęła fakt PDT ....Chodziło jej zupełnie o co innego. Krystyna u której jest szczenie to osoba która jest bardzo biedna ,ma ponad 25 kotów i 8 pśów w domu .Oprócz tego bez przerwy karmi ,leczy i przygarnia wszytko co staje na jej drodze .Oprócz tego jeżdzi na interewencje i walczy z ludzmi na jej terenie gdyż nigdy nie pozostaje obojętna na los skrzywdzonych zwierząt . Niedługo planuje założyć osobny wątek o niej i o zwierzetach które u niej mieszkają . Więc koszty o których Magda pisała miały być zapewne kosztami wyżywienia ,leków i dojazdów na które Krystyna nie ma pieniędzy .... Nidługo kolejna wizyta u weta więc to co pozostanie z tych pieniedzy bedzie na ten cel . Aha i z tego co wiem Krystna dwa razy odrobaczała maleńkiego . Nie jestem niczyim adwokatem ,ale uważam ze powinnyście wiedzieć jak to wygląda. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Funiu nic sie nie przejmuj. Ja mam w piwnicy kotke, ktora jest u mnie ponad miesiac i nie daje sie do tej pory poglaskac. Stroi do mnie miny i sie przymila, ale sie poglaskac nie da.[/QUOTE] Madzia ,ale Ksenia to przy kocie pikuś .....Ona jest nieprzewidywalna ..... -
[B]szukamy transportu do Wawy dla suczki Pestki [/B]