-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny piesek po zabiegu ok .Bedzie biedakowi lżej i popatrzy normalnie na świat .To dzieki wam kochanym kobietom !!!! Pani Ewa ( wet ) potraktowała nas ulgowo .Wielkie dzieki jej za to 70 zł plus leki do domu to cena bardzo dobra.Po zabiegu kroplówka i leki od bólu .Oczy nie krwawiły wbrew oczekiwaniom więc ma byc dobrze . Pogadałam z P.Beatka .Oj nie ma lekko nie ma dziewczyna.... Mąz pojechał za granicę bo finanse leża....Ale i domowe sytuacje nie są czasami wesołe .... Finanse rozliczy Handzia . -
[B]Kremowa sunia jest malutka (długa ale bardzo niskopodłogowa), bardzo spokojna...wygląda jakby straciła już nadzieje, że zwróci się uwagę właśnie na nią. Do człowieka zawołana podchodzi, chętnie bierze smaczki, jest delikatna i subtelna. Z innymi sukami stara się żyć w zgodzie, jak któraś ją przegania, to po prostu odchodzi.[/B] Nie potrafie cytować więc tak skopiowałam .dziekuję za odpowiedz . A czy wiesz ile ma lat ? I od kiedy jest w schronie ?
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Puszek z P.Beata własnie dotarł pod gabinet .Nie było to proste ,ale popilotowałam przez tel . Pózniej podjadę i moze uda mi się zrobic zdjęcie . -
Zapraszam na watek białej suni. Razem nie raz wyadoptowałysmy wieksze ,,piekności ,,:evil_lol:.WIęc tutaj nie powinno być aż tak żle ..... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227696-Ma%C5%82a-bia%C5%82a-sunia-chyba-ju%C5%BC-straci%C5%82a-nadziej%C4%99?p=19166355#post19166355[/url]
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/859/p1110847s.jpg/"][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/5789/p1110847s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] NIc o niej nie wiem oprócz tego , ze mieszka od kilku lat w zamojskim schronisku . W schronisku jest spora rotacja psów a ona przewija się ciagle na zdjęciach osób chodzących do schronu . Jest smutna i chyba na nic juz nie liczy . Moze wspólnie pomozemy zmienić jej życie i znależc wspaniały dom . POstarm się o wiecej info i będę je uzupełniać .
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/859/p1110847s.jpg/"][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/5789/p1110847s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] zal mi jej bardzo ..... Założe jej watek ,pomożcie obecnością i pomysłami .Ostatni mam farta w adopcji to moze i jej się uda . ps .Czy cos o niej wiadomo ? Jaki ma charakter ? jaka jest do ludzi z obsługi ? jaka do innych suczek ?
-
Jaka piekna ta biała !!Coś o niej wiesz?
-
Kurde no pewnie ,ze trzeba . Zaraz lecę do sklepu .....:razz:
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='LadyS']Wybacz, ale nie będę zniżać się do Twojego poziomu. W hoteliku mieliśmy dwa psy, z czego jeden dość wycofany - bardzo fajnie się otworzył. Do tego rzetelna ocena charakteru, zdjęcia, stały kontakt - naprawdę nie mieliśmy nic do zarzucenia :)[/QUOTE] Wybaczam .;) Ale zdania nie zmienie. Wszystko mamy dograne tak więc nie martw się ,poradzimy sobie .Dziekujemy za troskę . -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie dobre ,ale ......Nie ukazuje problemu .A problem jest . MIsiek nie da się wziąc na ręcę .Nie da się pogłaskac kiedy ktoś zechce .Głaskanie odbywa się tylko wtedy gdy on na to pozwala . Obkłapuje sie dookoła ( co prawda niegroznie ,ale wątpię by komuś sie to podobało ) Piszczy przy byle dotyku ,( nawet jak robi kupe ) .Piszczy jak bawi się z sukami bo np .za mocno ( według niego ) go obłapiały . w domu siedzi jak posąg ,nie porusza sie ani nie weżmie nic do jedzenia ( nawet mięsa) . Przy naciągnieciu smyczy ( niechcący ,lub po prostu coś tam się splącze ) kładzie się i skowyta .Trzeba delikatnie go nakierowac i poprosuić by dalej szedł .Ja już wiem jak z nim postępować .ale według mnie to ciężki temat . P .Sylwia mówiła ,ze jego ,,wyleczenie,, ( nie ma gwarancji )polegac ma na zagłaskiwaniu go włąściwie non stop .Aby wiedział ,ze reka ludzka to sama przyjemnośc . Robię to .On lubi owszem ,ale patrzy zaraz czy ja cos nie kombinuje i zaraz piszczy tak na wszelki wypadek i zwiewa . Na nie ogrodzonym terenie nie dałoby sie nawet podejśc . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='LadyS']Jeśli hotel jest pod Wieliczką i jest polecany przez FAM, to wiem, jaki to hotel - mieliśmy tam psy. Jest to bardzo dobry hotel.[/QUOTE] Widzę ,ze [B],,dobra ciocia ,,[/B]czuwa i zawsze jest obecna .:p WIesz opinia ulvhedin w zupełności wystarczy . Osoba rozsądna i znająca problematykę psią . Podczytujesz ok .Kochasz węszyć po watkach psów u mnie mieszkających a nóż widelec coś ,,fajnego wyczytasz ,, i zasypiesz swoimi radami . -
[quote name='Merys']Dziewczyny trzymajcie się siedzeń, krzeseł i nie wiem czego jeszcze, bo zaraz spadniecie! [B][SIZE=3] Muszka znalazła dom!!![/SIZE][/B] hahaha:multi::multi:[/QUOTE] Co !!!!!!!!!!!!!!!pisz tu zaraz jak i co ?
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To teraz czekamy na wiesci co i jak ??[/QUOTE] Tak ,jak nie znajde się w szpitalu TFU !!!!to podjadę w czwartek do lecznicy . -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
funia replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Dziekuje Wam za pamiec,dziewczyny Wzruszajace slowa testamentu i pieknego wiersza przytoczonego przez handzie.Poplakalam sie :-( W niedziele minely 3 miesiace od odejscia mojej slodkiej Tosienki :-( Boli jeszcze bardziej, boli tak bardzo, ze zostalam pacjentka kardiologa, chociaz kiedys mialam serce jak dzwon. Kocham cie Tosienko i nie umiem bez ciebie zyc :-([/QUOTE] Boze jak to boli znowu i wciąż ...... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Funiu jestes naszym słoneczkiem wiesz?, Henia i Puszka też. :iloveyou: Jutro zrobię przelew:)[/QUOTE] Miło mi .Dziekuje .Nikt do mnie tak nie mówi :roll:niestety .... Ps .O godz 19 miałam atak kamicy zółciowej .Boze myslałam ,ze umieram ....POra na operację ...Kurde boje si.ę .... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wszystko dograłam .Zadzwoniłąm bo Pani Beata nie ma nic na koncie a ze ja mam za darmo na stacj. to pogadałysmy .To nie była zła wola u nich po prostu bardzo nieciekawie z finansami ..... Zabieg w ten czwartek na godz 10 . Podjadę na miejsce aby zapłacić wetce . -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Gabrysiu ona straszy .Podejrzewam ,ze nie ugryzła by Ciebie .Rozumiem jednak twoja obawę . Ps .Pamietaj ,ze ona jest zazdrosna ,bardzo ...I po swojemu to demonstruje . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Napisąłam smsa ....Czekam ....Ciekawe czy znowu nie odpisze ....