Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [quote name='dusje']Tak tak :cool3: Szczep Funiu a ewentualne fochy Jadziuli dzielnie przyjmij na klate :lol: Dziekuje za odwalenie za mnie czarnej roboty :evil_lol: Pogoda nam sie klaruje wiec Jadzie czekaja dluuuuuugie spacerki w naszym cudownym lesie. Zal tylko,ze przynajmniej przez tydzien/dwa bedzie na uprzezy, ale jak juz mnie przekona,ze ucieczki jej nie w glowie, to ho ho -bedzie brykac ile sil w lapinach :lol:[/QUOTE] Jadzia to taki pies ,ze nigdy nie ma fochów .Czasem jak muszę wyjechac do misata i zamykam ja to poszczeka żałosnie i się uspokaja . Tylko tyle . Ten pies ma wypisane na czole kocham życie i przytulanie . Co ciekawe ...Jadzka broni terenu i swoich ludzi ze potrafi nawet ugryżc !!!!moja mama która kocha psy została potraktowana przez jadzie bardzo gwałtownie i szczekająco . ps.Szwagier koło soboty ma być ....zobaczymy .
  2. [quote name='Aimez_moi']Funiu.....:) a wyczesujesz psiaki furminatorem? Ja kupilam mojemu labkowi i...... jest super! Nawet tlusciutki labradorek jest wyczesany jak nigdy dotad....[/QUOTE] Tak tak, mam taki porzadny .Super się tym wyczesuje !!
  3. [quote name='mari23']i jeszcze złotówka! ;) Funiu kochana - Ksenia na pewno dałaby Ci w podzięce słodkiego buziaczka !!! jest wpłata dla Kseni: 30,- Ladymonia0610 deklaracja 10zł maj i 20zł czerwiec[/QUOTE] Marysiu ta złotówka niech Kseni szczęście przyniesie !!
  4. [quote name='Aimez_moi']Jak tam chlopaczek sie miewa?[/QUOTE] Dobrze .dzisiaj wyczesywałam mu kudełki .Bardzo mu sie podobało .Leżał z wywieszonym językiem i domagał się aby jeszcze mu tak robic . Gdy chcę go pogłaskać niżej niż kark jest pisk....i ucieczka .Nie wiem sama juz co robić z tym .... W domu coraz lepiej nawet się przemieszczał .ALe były tez dwie suczki i moze dlatego czuł się pewniej . Smycz i spacery ok .Zakłądanie szelek tylko w boksie .Na zewntarz nie ma takiej opcji ucieka . W boksie bez problemu zapinam i idziemy ,.
  5. [B]Raniasku dziekuje za 100 zł ,które wysłałaś !![/B]:loveu: Dług Kseni w tej chwili wynosi 741 zł . Proszę te 40 zł przelać na konto hoteliku za lipiec ,sierpień ,wrzesień ,pażdziernik . [B]Do spłaty pozostanie więc 700 zł .[/B]
  6. [quote name='ulvhedinn']Rozmawiałam z hotelikiem :) Ksenia jest zaskakujaco przegrzeczna, bardzo posłuszna, kontaktowa i kochana. Na wybiegu bez problemu zgadza się i z psami i z sukami (do tej pory "zaliczyła" towarzystwo wilczaka, ONki i labradorki).[/QUOTE] To fajnie .Czyli dziewczyna nie daje plamy .Cieszę się .Kontaktowa i kochana .....tak to prawda . U nas biegała z Argo i też było ok .Reszta to niestety suczki wielkosci jamnika czyli różnica gabarytowa zbyt wielka a co za tym idzie i zbyt duże ryzyko . Trzymaj się Kseniula .
  7. Misia w ten piatek ma sterylke na 10,30 . mISIA POZDRAWIA CIOTECZKI !!!!!!
  8. [quote name='Kinga_nl']dzisiaj dała mi takiego słodkiego buziaka, że prawie z języczkiem jej wyszło hehe :D[/QUOTE] Kingo jak to dobrze ,ze tam jesteś ..... Miałam dzwonić ....ale miałam wiele zajęć .W tym interwencja aż na granicy z Ukraina ...Pies w strasznych warunkach ,.....ehh ...ile jeszcze tego bedzie ....
  9. [quote name='dusje']Zagladam co jakis czas w oczekiwaniu na dobre wiesci :razz: Funiu,jesli dasz rade zaszczepic Jadziule to bardzo Cie prosze, a jesli nie - zalatwie tu na miejscu. Ile kosztuje szczepienie u Ciebie? Musze Ci przelac nalezne pieniazki za czerwiec wiec gdyby byla szczepiona u Ciebie to dolicze ten koszt. Czekamy wiec na szwagra :cool3: Sprawdzalam w necie - do Venlo mam okolo 140 km w 1 strone, takze spokojnie moge podjechac. 3 i 4 lipca musze jechac do szpitala na scyntografie ale jesli przyjazd Jadzi wypadlby wlasnie w tych dniach to nic nie szkodzi, tyle ze dopiero po poludniu bede do dyspozycji. Wczoraj sobie popracowalam dodatkowo i w ten sposob mam 1 dzien wolny do wyboru na okolicznosc przyjazdu Jadzi. Na pewno bedzie dobrze :lol:[/QUOTE] U nas wścieklizna bodajże 25 zł .dowiem się na miejscu . Czyli co szczepimy ?
  10. [B]Nie wiem co robić bo Jadzia ma ważną wściekliznę do 11 lipca 2012r[/B] .Wyjedzie na pewno wcześniej .Liczy się data więc wszystko gra . Pytanie do Dusje .Czy ją szczepić czy dopiero zrobisz to po upływie terminu ,który jest w książeczce ?
  11. Dzieki Igam . Sama nie wiem ....Byłby problem bo znowu trzeba organizować transport do Tomysla ,tak? Szwagier dzwonił dzisiaj i ( jak to on ) przełozył przyjazd na ten weekend .Więc jeśli tym razem bedzie słowny to byc moze po niedzieli zaraz wyjadą . W kazdym razie będę zaraz informować jak już bedzie u nas .
  12. W grę moze też wchodzić trzustka .Enzymy nie są drogie i pies normalnie moze funkcjonować /. Konieczne jak najszybsze badanie krwi , U nas weet wysyłał do NIemiec bo podobno taniej i dokładniej . Kiedy jest szansa na wizytę i badania dla tej bidy ? Diołoże się do badania .Koniecznie trzeba je zrobic aby choroba nie pustoszyła jej organizmu dalej . Ps.Ciekawe jakie robi kupy ? Jeśli gliniaste nie uformowane to mozna domniemywać ,ze to trzustka .Ale Tasiemiec psi tez potrafi nieżle wymęczyć psa. Najlepiej byłoby podac dobry srodek na robaki i powtórzyć badaniem kału .
  13. A niech tam .....znowu se popłakałam....
  14. Czekamy na mojego szwagra ,który jedzie z Belgii w spr.słuzbowych i ma zabrać mojego męża z powrotem .I własnie Jadzia zabierze się z nimi . Mój szwagier jest średnio słowny i zalatany więc czekamy jak bedzie już w Polsce Wtedy będe wiedziała kiedy mniej więcej wyrusza .Plan był na na 27 czerwca ale to termin ruchomy .Bedziemy w kontakcie . Ja ze swojej strony cieszę się tak bardzo ,ze słów brakuje .Taki dom .......to marzenie dla kazdego stworzenia . Dusje pamietaj ,ze w razie co pomogę jak tylko będę mogła .
  15. Beciu chcę Ci ogromnie podziekować za to .ze nigdy nie odmawiasz !!!!!!! Wiedziłąm ,ze jak zadzwonie to pomożesz .Przekaz Teresz równiez podziekowania !! Jego usmiech wywołał u mnie potok łez ...Jest cudny . Tak jak obiecałam wpłacę zaraz 30 zł a póżniej dla Marysi 50 zł .
  16. [quote name='DORA1020'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/17/zdjcie1100z.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4006/zdjcie1100z.jpg[/IMG][/URL] Szwagier zostal juz teraz naprawde sam,czlowiek,ktory chce go oddac jest w szpitalu psinka taaaaka glodna,bez jedzenia,bez picia:( dzisiaj zanioslam mu jedzenie i wode,ale codziennie nie moge tam chodzic. To naprawde biedna psinka,i taki zabiedzony:( glodny...e...bardzooooooglodny[/QUOTE] Boze co z nim będzie ? Sam na łańcuchu ,głodny ..... Nie widzę łańcucha ,,,,,spuściłaś go aby pobiegał ?
  17. [quote name='Korenia']Ksenia jest 8 tysięcy na minusie :O?[/QUOTE] O ,Jezu żle napisałam ....Chyba upał mi zaszkodził .Dzieki .
  18. Otrzymałam 200 zł na poczet spłaty długu Kseni .Dziekuje . [B]Pozostaje do zapłaty 841zł . [/B]
  19. Marysiu masz zapchaną skrzynkę .
  20. [quote name='handzia']Dzisiaj moja córka wróciła z wycieczki z Suśca (niedaleko Tomaszowa). Tak jak ja nie jest obojętna na los zwierząt i wycieczkę uważa za nieudaną, ponieważ humor zepsuł jej widok z okna, a mianowicie dwa psiaki. Ich właściciele są gospodarzami pensjonatu... Jeden piesek onkowaty w strasznie wąskim kojcu, do tego jeszcze na łańcuchu :-(, przez trzy dni córka nie zauważyła, żeby go ktoś wypuszczał, odchody wokół budy potwierdzają, że psiak nie wychodzi. Zaniedbany z dredami... Drugi na metrowym łańcuchu :shake:, buda całkowicie w pełnym słońcu. Psiaki łagodne, nie szczekały wcale... Nie są może chude, bo ludzie, którzy tam przyjeżdżają rzucają jedzenie...Psiaki w locie łapały nawet chleb. Niestety nie wszyscy pensjonariusze kochają zwierzęta, "koledzy" córki z klasy mieli niezły ubaw rzucając orzechami w psiaki, one przestraszone chowały się w budach, myślę, że takie atrakcje mają tam często, bo głównie przyjeżdża tam młodzież...Załamałam się jak zobaczyłam zdjęcia, może mi ktoś wytłumaczy po co komuś psy, skoro trzyma je w takich warunkach? Ale tak z drugiej strony, skoro nauczycielka, wychowawczyni, która zauważyła, że córka interesuje się tymi psami, kazała jej nie przesadzać, bo przecież nie są chude :shake:, to co wymagać potem... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/31/p2006120926.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6049/p2006120926.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/41/p2006120925.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2959/p2006120925.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Ania podawaj namiary zrobimy coś z tym .To super ,ze Kasia zrobiła te zdjęcia .Przydadzą się . Kur..a mać !!!!!!!!!!!pensjonat ....a psy na metrowym łańcuchu ....No nie wytrzymam ...:angryy:
  21. zgadza się .Ale tu wikszośc psów tych co były tam sterylizowane była góra do 15 kg .U nas ściana wschodnia jest nieciekawie finansowo lecznice aż tak cen nie windują .
  22. [quote name='3 x']mozliwe że dla nich 200 zl to już po zniżce[/QUOTE] wiem ,ze wcześniej robili za 15o chyba . Teraz moze waga była wieksza....nie wiem ...ale uważam ,ze 200 zł na Fundację to rozbój w biały dzięń .
  23. [quote name='3 x']nie znam wetów w zamościu wiem, ze jak przejazdem pytałam o sterylizację w Canis to jak wspomniałam, ze bezdomniak to od razu powiedziały ze dla bezdomniaków/dla fundacji mają taniej (to co pisałam, na Akcji Sterylizacja)[/QUOTE] chyb A JUZ NIE BO ZNAJOMA TAM NIEDAWNO ROBIŁA na fundacje i 200 zł płaciła .
×
×
  • Create New...