-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Kurde ,ale akcja nocna .....Widze ,ze czuwacie cioteczki !!To na czym w końcu stoimy ? -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='romenka']Dusje nie odpuszczę ;) Ciągle myślę co zrobić...[/QUOTE] Dziękujemy romenko .Ja cały czas modze i wydzwanaim po znajomych .Na razie bez efektu Ps .Dusje szerokiej drogi kochana !!.Słyszymy sie niedługo . -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
funia replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Dusje ................................... JAk bardzo wiem o czym piszesz .......bardzo ................... Na Babuszce wyrosła piekna trawa i jakies takie inne polne kwiatki . Ale tak sobie mysle .,ze jak się spotkamy tam gdzieś kiedyś ....to jak nam będzie fajnie z tyloma ukochanymi zwierzetami które od nas odeszły . -
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
funia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
też jestem ciekawa .... -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sara2011']Niestety tak, jakieś zdaje się jeszcze 120 km od Poznania.[/QUOTE] Kurcze .....Bedzie problem bo jak ktos od nas jednak bedzie musiał zawiezc ja pociągiem to najlepiej byłoby do Poznania . Dzi ekuje ,ze jesteś .Nadal szukamy nic jeszcze nie ustalone więc zobaczymy . -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Czyli to dalej za Poznaniem jadąc z Zamościa ,tak ? -
[quote name='Aimez_moi']A pisala Funia jak chlopak sobie radzi w tych temperaturach?[/QUOTE] Ma do wyboru .Albo terakota w kuchni albo drzewo pod domem .'Wybiera to pierwsze.Wszystkie psy w te upały przeważnie leża ,dopiero pod wieczór są bardziej rześkie , Z uwagi na owady ,które wyłapuje notorycznie ograniczam mu ostatnio teren pod drzewami .Boje się że zostanie uzadlony ....
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Znalazłam ten watek. -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cromikowa']Dziewczyny, a nie sądzicie, że najlepiej jak ona w czasie tego transportu przejdzie przez jak najmniej "rąk", to dla psa ogromny stres, nie dość że taki długi czas w aucie to jeszcze ciągle nowa osoba/nowe auto, a być może nocleg w nowym domu... na wątku transportowym ktoś zaproponował że za paliwo zabierze ją z Zamościa do Poznania, może zapytajcie ile by to kosztowało i czy mogliby ją zabrać w niedzielę, przetrzymać jedną noc i ja bym ją w poniedziałek rano odebrała. Zawsze to tylko dwie nowe osoby dla Jadzi.[/QUOTE] Zgadzam się z Tobą .Uważam ,ze im mniej ,,poczekalni,,tym lepiej .Pomimo ,ze Jadzia jest otwarta i nie strachliwa na pewno przezyje stres .Juz sam fakt ,ze nie będzie ze mną i opuści miejsce w którym była długo .Jedyne czego bardzo się boje to to .zeby nie zwiała ....Jest sprytna . Mozesz mi podac jak tam wejść na ten transportowy zapytam o cenę paliwa . -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sara2011']Oj, ciężko będzie znaleźć transport z Zamościa do Gorzowa czy Międzyrzecza. To taki kawał drogi. Może już szybciej coś do Poznania. Ale i tam to jest wyzwanie. Myślę tu o bezpłatnym transporcie, przy okazji czyjejś podróży w te strony. A płatny transport, nawet za zwrot kosztów paliwa to będzie dużo kosztował.[/QUOTE] Najlepiej byłoby do Poznania.Tak myśle ..... Dlatego taka rozpietość w terminie bo Dusje która bierze Jadzie na DT , jest w stanie w terminie od 4 sierpnia do bodajże 14 sierpnia odebrać ją z tych wcześniej wymienionych miejscowości bo bedzie wypoczywac w tym terminie nad morzem w Kamieniu Pomorskim . Chyba nie zagmatwałam jeszcze bardziej ,co? -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Nie zaszkodzi zadzwonic i zapytac :cool3:[/QUOTE] Jasne .Handzia ma numer ,powiem jej . -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']ancyk jeszcze nie napisala do mnie.Czekam wiec nadal na konkrety :cool3: funia, a moze pan Przemek moglby nam pomoc? Wiozl Jadzie do Ciebie, pamietasz? handzia miala do niego nr tel i fizia. Moze daloby sie dzieki niemu przez Warszawe? edit: dopiero teraz zauwazylam post dot. ewentualnej pomocy Beci[/QUOTE] Jakis czas nie odbieral od nas telefonu więc nie wiem ....Moze miał dośc transportów ? -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jestem w kontakcie z becialublin .zawiezliby z Lublina do Poznania za zwrotem kosztów ,ale mają samochód duzy terenowy i koszty nie będa małe .... Dowiem się ile i napisze ,.Moze udałoby się uzbierac cos ..... Cena za ten transport to 600zł to sama cena gazu ...... Moze trzeba zacząc zbierać ? -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
sprawdzałam pociagi od nas .Tragedia .Trzeba jechac do lublina -Pózniej pociągiem kombinacje straszne , Jest też pociąg z Lublina o godz . 8,22 do Poznania ( przyjazd na godz . 14,40 ). Cena biletu to 86 zł człowiek i 15 zł pies .Dojazd do Lublina to koszt około 30 zł w obie strony busem bo swoim autem 6o zł . Więc ten dojazd to na oko jakieś 300 zł .Tylko kurde kto na ten Poznań zawiezie ? Kurde a moze ktoś z Lu blina by zawiózł do Poznania ? Tak gdybam bo widze ,ze z Miedzyrzeczem bedzie trudno ,,,,,, -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jest ok .To Puszek inicjuje ,,zabawy z kurami ,,.Nasz Henio tylko pomawiając sie po nim złapał chyba już martwego ,..... Było mineło .Nie robia z tego dramatu . Starają sie izolować psy od drobiu . -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Cromikowo bardzo się cieszymy ,ze chcecie pomóc !!! Teraz tylko trzeba szukać transportu do MIedzyrzecza bo to jest w tej chwili najwiekszy ból ,,,, -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jadzia kocha dzieci .Przynajmniej moje :cool3: Ona nie lubi niektórych obcych i potrafi postraszyć ,ale dzieci nie na pewno nie . Oczywiscie ,ze dam karmę .ALe znając Jadzię jak zwęszy domowe zapachy na sucha się wypnie .:evil_lol: Musze uciekac z dogo bo mam migrenę ,ze aż wywala mi gały a mózg faluje ..... Madzia jutro moze sie dogadamy .Trzymaj dzisiaj reke na pulsie .Z kochaną ancyk . Ps .Jedyne na co tzreba zwrocić uwagę to zabezpieczenie przed ucieczka bo Jadzia jest zwiercona .I moze nie tyle zwieje aby ucieć ale po to by zwiedzic okolicę .Zabezpiecze ją w szelki i obrózkę z adresowką . -
Czy w stwierdzeniu ze ,,ucieka przed człowiekiem ,,wiadomo coś więcej ? Np .Ucieka i nie da się pogłaskać bo kłapie ... Czy ucieka ,ale mozna go pogłaskać i obłaskawić ? Czy podchodzi do pracowników ? Nie zrobimy ogłoszeń nie wiedząc z grubsza o co chodzi , Oby nie był to typ Zojki zamojskiej ,która po dwóch latach DS nie da sobie zdjąc obrozy ......
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
To dobrze ,ze coś się dzieje bo ja już włosy z głowy rwę z nerwów ze nie zdążymy .:roll: -
[B]Gremlinek zaprasza na swój watek mając nadzieje ,.ze wraz z nim odmieni sie jego los . [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229928-Gremlin-ma%C5%82y-smutny-piesek-z-zamojskiego-schronu-bardzo-chcia%C5%82by-mie%C4%87-dom?p=19425946#post19425946"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229928-Gremlin-ma%C5%82y-smutny-piesek-z-zamojskiego-schronu-bardzo-chcia%C5%82by-mie%C4%87-dom?p=19425946#post19425946[/URL]