-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Tak tak :cool3: Szczep Funiu a ewentualne fochy Jadziuli dzielnie przyjmij na klate :lol: Dziekuje za odwalenie za mnie czarnej roboty :evil_lol: Pogoda nam sie klaruje wiec Jadzie czekaja dluuuuuugie spacerki w naszym cudownym lesie. Zal tylko,ze przynajmniej przez tydzien/dwa bedzie na uprzezy, ale jak juz mnie przekona,ze ucieczki jej nie w glowie, to ho ho -bedzie brykac ile sil w lapinach :lol:[/QUOTE] Jadzia to taki pies ,ze nigdy nie ma fochów .Czasem jak muszę wyjechac do misata i zamykam ja to poszczeka żałosnie i się uspokaja . Tylko tyle . Ten pies ma wypisane na czole kocham życie i przytulanie . Co ciekawe ...Jadzka broni terenu i swoich ludzi ze potrafi nawet ugryżc !!!!moja mama która kocha psy została potraktowana przez jadzie bardzo gwałtownie i szczekająco . ps.Szwagier koło soboty ma być ....zobaczymy . -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Funiu.....:) a wyczesujesz psiaki furminatorem? Ja kupilam mojemu labkowi i...... jest super! Nawet tlusciutki labradorek jest wyczesany jak nigdy dotad....[/QUOTE] Tak tak, mam taki porzadny .Super się tym wyczesuje !! -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']i jeszcze złotówka! ;) Funiu kochana - Ksenia na pewno dałaby Ci w podzięce słodkiego buziaczka !!! jest wpłata dla Kseni: 30,- Ladymonia0610 deklaracja 10zł maj i 20zł czerwiec[/QUOTE] Marysiu ta złotówka niech Kseni szczęście przyniesie !! -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Jak tam chlopaczek sie miewa?[/QUOTE] Dobrze .dzisiaj wyczesywałam mu kudełki .Bardzo mu sie podobało .Leżał z wywieszonym językiem i domagał się aby jeszcze mu tak robic . Gdy chcę go pogłaskać niżej niż kark jest pisk....i ucieczka .Nie wiem sama juz co robić z tym .... W domu coraz lepiej nawet się przemieszczał .ALe były tez dwie suczki i moze dlatego czuł się pewniej . Smycz i spacery ok .Zakłądanie szelek tylko w boksie .Na zewntarz nie ma takiej opcji ucieka . W boksie bez problemu zapinam i idziemy ,. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[B]Raniasku dziekuje za 100 zł ,które wysłałaś !![/B]:loveu: Dług Kseni w tej chwili wynosi 741 zł . Proszę te 40 zł przelać na konto hoteliku za lipiec ,sierpień ,wrzesień ,pażdziernik . [B]Do spłaty pozostanie więc 700 zł .[/B] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulvhedinn']Rozmawiałam z hotelikiem :) Ksenia jest zaskakujaco przegrzeczna, bardzo posłuszna, kontaktowa i kochana. Na wybiegu bez problemu zgadza się i z psami i z sukami (do tej pory "zaliczyła" towarzystwo wilczaka, ONki i labradorki).[/QUOTE] To fajnie .Czyli dziewczyna nie daje plamy .Cieszę się .Kontaktowa i kochana .....tak to prawda . U nas biegała z Argo i też było ok .Reszta to niestety suczki wielkosci jamnika czyli różnica gabarytowa zbyt wielka a co za tym idzie i zbyt duże ryzyko . Trzymaj się Kseniula . -
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Misia w ten piatek ma sterylke na 10,30 . mISIA POZDRAWIA CIOTECZKI !!!!!! -
[quote name='Kinga_nl']dzisiaj dała mi takiego słodkiego buziaka, że prawie z języczkiem jej wyszło hehe :D[/QUOTE] Kingo jak to dobrze ,ze tam jesteś ..... Miałam dzwonić ....ale miałam wiele zajęć .W tym interwencja aż na granicy z Ukraina ...Pies w strasznych warunkach ,.....ehh ...ile jeszcze tego bedzie ....
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Zagladam co jakis czas w oczekiwaniu na dobre wiesci :razz: Funiu,jesli dasz rade zaszczepic Jadziule to bardzo Cie prosze, a jesli nie - zalatwie tu na miejscu. Ile kosztuje szczepienie u Ciebie? Musze Ci przelac nalezne pieniazki za czerwiec wiec gdyby byla szczepiona u Ciebie to dolicze ten koszt. Czekamy wiec na szwagra :cool3: Sprawdzalam w necie - do Venlo mam okolo 140 km w 1 strone, takze spokojnie moge podjechac. 3 i 4 lipca musze jechac do szpitala na scyntografie ale jesli przyjazd Jadzi wypadlby wlasnie w tych dniach to nic nie szkodzi, tyle ze dopiero po poludniu bede do dyspozycji. Wczoraj sobie popracowalam dodatkowo i w ten sposob mam 1 dzien wolny do wyboru na okolicznosc przyjazdu Jadzi. Na pewno bedzie dobrze :lol:[/QUOTE] U nas wścieklizna bodajże 25 zł .dowiem się na miejscu . Czyli co szczepimy ? -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[B]Nie wiem co robić bo Jadzia ma ważną wściekliznę do 11 lipca 2012r[/B] .Wyjedzie na pewno wcześniej .Liczy się data więc wszystko gra . Pytanie do Dusje .Czy ją szczepić czy dopiero zrobisz to po upływie terminu ,który jest w książeczce ? -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzieki Igam . Sama nie wiem ....Byłby problem bo znowu trzeba organizować transport do Tomysla ,tak? Szwagier dzwonił dzisiaj i ( jak to on ) przełozył przyjazd na ten weekend .Więc jeśli tym razem bedzie słowny to byc moze po niedzieli zaraz wyjadą . W kazdym razie będę zaraz informować jak już bedzie u nas . -
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
funia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
W grę moze też wchodzić trzustka .Enzymy nie są drogie i pies normalnie moze funkcjonować /. Konieczne jak najszybsze badanie krwi , U nas weet wysyłał do NIemiec bo podobno taniej i dokładniej . Kiedy jest szansa na wizytę i badania dla tej bidy ? Diołoże się do badania .Koniecznie trzeba je zrobic aby choroba nie pustoszyła jej organizmu dalej . Ps.Ciekawe jakie robi kupy ? Jeśli gliniaste nie uformowane to mozna domniemywać ,ze to trzustka .Ale Tasiemiec psi tez potrafi nieżle wymęczyć psa. Najlepiej byłoby podac dobry srodek na robaki i powtórzyć badaniem kału . -
Łatek. KOD 0 11 00 11 94.W DT! Łatek za TM
funia replied to Marinka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A niech tam .....znowu se popłakałam.... -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Czekamy na mojego szwagra ,który jedzie z Belgii w spr.słuzbowych i ma zabrać mojego męża z powrotem .I własnie Jadzia zabierze się z nimi . Mój szwagier jest średnio słowny i zalatany więc czekamy jak bedzie już w Polsce Wtedy będe wiedziała kiedy mniej więcej wyrusza .Plan był na na 27 czerwca ale to termin ruchomy .Bedziemy w kontakcie . Ja ze swojej strony cieszę się tak bardzo ,ze słów brakuje .Taki dom .......to marzenie dla kazdego stworzenia . Dusje pamietaj ,ze w razie co pomogę jak tylko będę mogła . -
Łatek. KOD 0 11 00 11 94.W DT! Łatek za TM
funia replied to Marinka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Beciu chcę Ci ogromnie podziekować za to .ze nigdy nie odmawiasz !!!!!!! Wiedziłąm ,ze jak zadzwonie to pomożesz .Przekaz Teresz równiez podziekowania !! Jego usmiech wywołał u mnie potok łez ...Jest cudny . Tak jak obiecałam wpłacę zaraz 30 zł a póżniej dla Marysi 50 zł . -
[quote name='DORA1020'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/17/zdjcie1100z.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4006/zdjcie1100z.jpg[/IMG][/URL] Szwagier zostal juz teraz naprawde sam,czlowiek,ktory chce go oddac jest w szpitalu psinka taaaaka glodna,bez jedzenia,bez picia:( dzisiaj zanioslam mu jedzenie i wode,ale codziennie nie moge tam chodzic. To naprawde biedna psinka,i taki zabiedzony:( glodny...e...bardzooooooglodny[/QUOTE] Boze co z nim będzie ? Sam na łańcuchu ,głodny ..... Nie widzę łańcucha ,,,,,spuściłaś go aby pobiegał ?
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Korenia']Ksenia jest 8 tysięcy na minusie :O?[/QUOTE] O ,Jezu żle napisałam ....Chyba upał mi zaszkodził .Dzieki . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam 200 zł na poczet spłaty długu Kseni .Dziekuje . [B]Pozostaje do zapłaty 841zł . [/B] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Marysiu masz zapchaną skrzynkę . -
[quote name='handzia']Dzisiaj moja córka wróciła z wycieczki z Suśca (niedaleko Tomaszowa). Tak jak ja nie jest obojętna na los zwierząt i wycieczkę uważa za nieudaną, ponieważ humor zepsuł jej widok z okna, a mianowicie dwa psiaki. Ich właściciele są gospodarzami pensjonatu... Jeden piesek onkowaty w strasznie wąskim kojcu, do tego jeszcze na łańcuchu :-(, przez trzy dni córka nie zauważyła, żeby go ktoś wypuszczał, odchody wokół budy potwierdzają, że psiak nie wychodzi. Zaniedbany z dredami... Drugi na metrowym łańcuchu :shake:, buda całkowicie w pełnym słońcu. Psiaki łagodne, nie szczekały wcale... Nie są może chude, bo ludzie, którzy tam przyjeżdżają rzucają jedzenie...Psiaki w locie łapały nawet chleb. Niestety nie wszyscy pensjonariusze kochają zwierzęta, "koledzy" córki z klasy mieli niezły ubaw rzucając orzechami w psiaki, one przestraszone chowały się w budach, myślę, że takie atrakcje mają tam często, bo głównie przyjeżdża tam młodzież...Załamałam się jak zobaczyłam zdjęcia, może mi ktoś wytłumaczy po co komuś psy, skoro trzyma je w takich warunkach? Ale tak z drugiej strony, skoro nauczycielka, wychowawczyni, która zauważyła, że córka interesuje się tymi psami, kazała jej nie przesadzać, bo przecież nie są chude :shake:, to co wymagać potem... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/31/p2006120926.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6049/p2006120926.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/41/p2006120925.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2959/p2006120925.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Ania podawaj namiary zrobimy coś z tym .To super ,ze Kasia zrobiła te zdjęcia .Przydadzą się . Kur..a mać !!!!!!!!!!!pensjonat ....a psy na metrowym łańcuchu ....No nie wytrzymam ...:angryy:
-
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
zgadza się .Ale tu wikszośc psów tych co były tam sterylizowane była góra do 15 kg .U nas ściana wschodnia jest nieciekawie finansowo lecznice aż tak cen nie windują . -
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']mozliwe że dla nich 200 zl to już po zniżce[/QUOTE] wiem ,ze wcześniej robili za 15o chyba . Teraz moze waga była wieksza....nie wiem ...ale uważam ,ze 200 zł na Fundację to rozbój w biały dzięń . -
Mała Miśia z lasu .....ALARM MISIA ODDANA !!!!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']nie znam wetów w zamościu wiem, ze jak przejazdem pytałam o sterylizację w Canis to jak wspomniałam, ze bezdomniak to od razu powiedziały ze dla bezdomniaków/dla fundacji mają taniej (to co pisałam, na Akcji Sterylizacja)[/QUOTE] chyb A JUZ NIE BO ZNAJOMA TAM NIEDAWNO ROBIŁA na fundacje i 200 zł płaciła .