-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Dzisiaj rano zabrałam z handzią kolejnego szczeniaka ( sunia ),który już jest w drodze do wspaniałego DT. Pan Andrzej pokazywał telefon który pogryzły mu psy . Dopiero po niedzieli bedzie miał zastepczy .Kontaktu więc z nim nie ma do tego czasu . [B]Te psy nie maja za wiele czasu ,facet stoi u progu eksmisji !!!!!!!! [/B] Nie poznał nas i był wystraszony ,ze to włascicielka przyjechała go wyrzucić .....Trzeba na gwałt pertraktowac z jakąs kliniką on nie da rady 40 psom !!!!!!pomimo ,ze ma chęci ogromne . Moze zróbmy jakąs akcję .Gmina moze cos da .Psy są sliczne i przyjazne wydaje sie ze szybko znalazłyby dom. Sunia ,która wzięłysmy jest cudowna kochana .Wyrosnie na sliczną sunke .
-
Mój wpis nie dotyczył bieżacego miesiąca .Tylko miesiąca sierpnia .I za taki było moje podsumowanie . ( za hotelik płacone mam po skonczonym miesiącu) Mam nieodparte wrażenie ,ze powinnam czuć sie ,,współwinna,, za Lune ,,.Uważam,ze jestem i tak w porzadku wobec niej i sponsorów gdyż kwota 240 zł nie jest kwota wygórowana za psa jej wielkości właczając w to wyzywienie i rózne drobne zabiegi o które nawet nie prosze jak chocby szampon na łojotok .( Virbac ,który kupuje specjalnie dla niej aby ja kapać ).Kiedyś raz prosiłam o zwrot teraz po prostu kupuje i kapię .Kosci preparowane ,uszy czy inne smaczki .Jak i krople do uszu czy oczu .Samo wyzywienie to koszt 100 zł ( Arion ) plus gotowane .Więc tak naprawdę ,pozostaje mi około 140 zł ,albo i mniej . Nie jest mi obojetna to oczywiste ,ale nie moge brac na siebie odpowiedizalności za psy ktore są u mnie umieszczane i z powodu ich nieadopcyjności abligatoryjnie miałyby pozostawać jako nasze . Niestety musze sie liczyć z rodzina i mierzyć siły na zamiary .Owszem wspominałam ,ze popracuje nad męzem ,ale gdyby cos zmieniłoby się w tej kwestii napisałbym o tym natychmiast na watku . Mam w tej chwili kameralny hotelik gdzie jest 5 psów dogomaniackich i.Ewentualne dwa miejsca mam dla psów prywatnych ,które równiez u nas goszczą . Piszesz ,ze nie wiesz jak to ma wyglądac ....... Ja też nie wiem ...... Ps . Rozumie ,ze długo płacisz i jesteś juz obciązona.
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Mysle, ze Kseni jest dobrze. Heniowi bylo i hotel do tej pory interesuje sie Heniem, mimo, ze Heniu juz w swoim domu.[/QUOTE] Szarotko Kseni nie ma juz u mnie od czerwca .;) -
Otrzymałam 30zł na Lune . Pozostaje więc po odliczeniu 255zł do zapłaty za sierpień . U Luny wszystko dobrze .Jest zdrowa ,tylko co jakis czas ma problem z łojotokiem i trzeba o to dbac . Po za tym uwielbia biegac po łakach ,wybiega sama na pole i widac jaką ma ogromna przyjemnosc z takiej przestrzeni .
-
[quote name='magenka1']może jednak ktoś się znajdzie?[/QUOTE] Pojadę z Handzią .Pomożemy Ci . Wysyłam Pw .
-
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
funia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Na pewno ktoś się zakocha .;)Wierzę w to bardzo .Wiara czyni cuda ,więc wierzmy w to bardzo wszystkie i zobaczycie . -
Pogotowie dla Zwierząt - SOS Dalmatyńczyki /aktualizacja w pierwszym poście
funia replied to roma_121's topic in Dalmatyńczyk
[quote name='Delph']Zadzwoń do hodowli, z której pochodzi pies: Tel: (22)6292247, kom: 668 995 297 To się w głowie nie mieści, po tylu latach psy oddawać... Teraz się obudził, że wyjeżdża... :angryy::angryy::angryy:[/QUOTE] wiem ,tak samo mysle ale co zrobic ..... Dzieki za tel. -
[B]Proszę o pomoc dla dwóch Dalmatów pies 11 lat( z rodowodem ) i sunia( nie sterylizowana)[/B] 9 lat .Najprawdopodobniej trafia na dnaich do schroniska .Człowiek wyjeżdza i dzwonił do mnie aby je zostawić w hotelu ,nie mam miejsca .ALe staram się mu pomóc .....Jak na razie nic nie znalazłam . [URL]http://bezdomnepsy.pl/2718/2718/[/URL] Znlazłam to w necie jak szukałam tej hodowli . Własciciel mówił mi o tej historii. Są tam foty .zajrzyjcie moze jakos da sie im pomóc .
-
Pogotowie dla Zwierząt - SOS Dalmatyńczyki /aktualizacja w pierwszym poście
funia replied to roma_121's topic in Dalmatyńczyk
Bardzo proszę o pomoc .....Szkoda mi ogromnie tych psów .Nie wiem co on z nimi zrobi ,musi wyjechać ..... -
[quote name='malawaszka']no psy można by ogłaszać niektóre, tylko tak jak pisałam wcześniej potrzebne byłoby po 2-3 zdjęcia każdego psa nie podczas robienia zastrzyków, tylko ładne zdjęcia plus kilka słów - da się to załatwić?[/QUOTE] Stanę na głowie i załatwię ....chociaz już gine od tych spraw psich .....
-
[quote name='terra']Myślę , że facet stracił dawno kontrolę nad wszystkim i teraz tylko nadrabia miną. Czy gmina jakoś nie mogłaby pomóc, żeby udostępnić pomieszczenie w którym mogłyby przebywać wyleczone pieski? Z takiego nawet prowizorycznego dt łatwiej wyadoptować.[/QUOTE] Podejmiemy takie rozmowy .Myslimy o tym cały czas . Najpierw trzeba oddzielic suki od psów bo przeciez przy tej ilosci ciagle któras ma cieczke :shake: Jesli to bedzie zrobione to dalej krok po kroku bedziemy sterylizowac ( tylko za co ) [B]Najgorszy problem to to ,ze facet musi opuścic do 15 września posesje ....... [/B]Łeb mi wysycha .....
-
Nie teraz [B]religia juz mu nie przeszadza[/B].....Jest tak wystraszony konsekwencjami ,ze zrobi wszystko co mu sie każe . Najgorsze dla niego jest jak mówimy ,ze psy zostaną oddane do schronu ekhm ....tylko nie wiem do jakiego .... [B]Malagos [/B]pytałaś o bieżącą wodę ?Niestety nie ma .Studnia na podwórku:roll:
-
[quote name='sybisia']A co dobrego można myśleć o takim porąbańcu ? :angryy::mad:Strasznie "kocha" psy i mnoży je na męczarnie. Mam nadzieję, że zostanie położony kres tej jego chorej miłości, bo nie wyobrażam sobie ratowania psiaków po to, żeby wszystko zostało "po staremu".[/QUOTE] Pracujemy nad tym bardzo ciezko .....ale widzę ,ze chyba tylko krytyka nam bedzie dana .....
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/571/p8317399.jpg/"][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/2696/p8317399.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/411/p8317400.jpg/"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9896/p8317400.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/p8317402.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8396/p8317402.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/p8317403.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2295/p8317403.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Pogotowie dla Zwierząt - SOS Dalmatyńczyki /aktualizacja w pierwszym poście
funia replied to roma_121's topic in Dalmatyńczyk
[quote name=':: FiGa ::']Tez kurcze mu sie przypomnialo 4 dni przed wyjazdem :angryy: Z jakiej hodowli jest pies? Moze oni pomoga swojemu.[/QUOTE] czekałam na jego odzew .....ale cisza .Nie zadzwonił .. Okazuje się ,ze wysłał mi zdjęcia na maila zaraz po moim wpisie .Miał zadzwonic jak to zrobi ....ja nie zaglądam na maila jak nie mam potrzeby . Jutro wyjezdza ..... Oto psy .... Suczka Berta ma 9 lat [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/715/sam1272d.jpg/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7663/sam1272d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Pies Figaro ma 11 lat i metrykę [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/337/sam1280k.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1058/sam1280k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/metryka.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4420/metryka.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/p8317389.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1187/p8317389.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/832/p8317390.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7032/p8317390.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/p8317392.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/179/p8317392.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/99/p8317393.jpg/"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/334/p8317393.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/585/p8317394.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7246/p8317394.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/20/p8317395.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3880/p8317395.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/p8317396.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8353/p8317396.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/594/p8317371.jpg/"][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/9899/p8317371.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/p8317372.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/5890/p8317372.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/p8317383.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3545/p8317383.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/193/p8317388.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9213/p8317388.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]