-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
najpierw wstawię kilka zdjęć z karmienia . [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/833/p8317450.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6523/p8317450.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/255/p8317463.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9561/p8317463.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Tak się "tresuje" psy w schronisku na Paluchu.. 25.08.2012 r.
funia replied to Angelka2's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Jeeezu, co za małpa jedna :angryy: szok... Sorki, zapomniałam, że nie jestem na swoim koncie zalogowana, funiu, wybacz... handzia -
No Melvin ...ale tu cisza . Melvin ma to gdzies i zyje sobie bezstresowo.Obecnie non stop pracuje nad zmniejszeniem populacji myszy tudzież innych temu podobnych .Potrafi stać dwie godziny i gapic się w dziurę w ziemi .Wtedy wiem ,ze tam coś jest . Przekopał już wybieg .Więc nie nudzi się chłopak i wynajduje sobie co rusz zajęcie . Po za tym ok .
-
Pogotowie dla Zwierząt - SOS Dalmatyńczyki /aktualizacja w pierwszym poście
funia replied to roma_121's topic in Dalmatyńczyk
[quote name='3 x']4 sierpnia? za rok ? czy chodzi o wrzesień?[/QUOTE]Sorry............. Chodziło mi o wrzesień .przepraszam. -
Pogotowie dla Zwierząt - SOS Dalmatyńczyki /aktualizacja w pierwszym poście
funia replied to roma_121's topic in Dalmatyńczyk
Mam pytanie . Zadzwonił do mnie człowiek ,który wyjeżdza do Irlandi i chce oddać swoje dwa dalmaty . Suczka ( nie sterylizowana )ma 7 lat ,pies ( z rodowodem ) 8 lat . Szukam pomocy bo boje sie ,ze wylądują w schronie . Facet wyjeżdza 4 sierpnia w nocy .... PO południu będe miała foty. -
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
funia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jak miło zobaczyć kochaną Kijankę !!!! Jaka ona szczęsliwa .Chudzinka nasza . Dziekuje pieknie za ten film .Ona jest cudowna . -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Odliczyłam 10 zł za zeszły miesiąc za hotel . Teraz bedzie za sierpień 300zł do zapłaty. -
Wiecie .Jedno to radzic a drugie byc na miejscu . Mamy zdjęcia ,opinie weta to wszystko mozna jeszcze zrobić jeśli chodzi o prawne załatwienie tej sprawy .Nikt od tego nie ucieka . .Chcielismy najpierw szukać pomocy dla tych w najgorszym stanie . Nie mamy ani jednego miejsca aby zabrać psy ,które zarażają . Cały czas prosimy o pomoc ,rady ,podpowiedzi .Razem mozemy więcej .
-
[quote name='handzia']MaDi, bardzo proszę, nie kłóćmy się, tylko działajmy wspólnie. W pierwszym poście napisane jest, że przyjmiemy chętnie każdą pomoc. Od innych organizacji, również... MaDi, jeśli tylko masz możliwość wzięcia kilku szczeniaków, to nie możemy tej pomocy odrzucić. Bardzo proszę, nie unośmy się honorem i pomóżmy tym biedakom wspólnie.[/QUOTE] Moge tylko poprosić o to samo .Dobrze napisane .
-
[quote name='MaDi']Nie usypia się zwierzat tylko dlatego,że nie ma się ich gdzie zabrać. Dlaczego nie poproszono innych organizacji o pomoc? Wczoraj przypadkiem dowiedziałam się o całej sytuacji i staram się znaleźć jakieś rozwiązanie. Przecież są fundacje/organiacje ogólnopolskie które być może będą mogły zabrać po kilka psów. W ostateczności można je umieścić w schronisku i później martwić się co dalej ale nie zostawiać ich tam na skazując na łaskę losu... Dogadywanie dogadywaniem ale są przepisy które w tej sprawie dają bardzo łatwą i szybką możliwość odebrania zwierząt.[/QUOTE] Przykro mi ,ze tak zinterpretowałaś mój wpis...........Nigdzie z niego nie wynika ,ze chcielismy usypiac psy bo nie mielismy ich gdzie umiescić !! Czy jesteśmy idiotami pozbawionymi serca ? Mój wpis o uspieniu był po to, by brać taka ewentualnosc pod uwagę po tym jak pierwszy malec zmarł .Ale jak pokazał dzisiajszy dzień pewnie do tego nie dojdzie .
-
Łatek. KOD 0 11 00 11 94.W DT! Łatek za TM
funia replied to Marinka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marysiu wspaniałe wieści ! Martwi mnie jednak to załatwianie w domu ,mam nadzieje ze to przejsciowe . -
malawaszko ja wiem o czy Ty wiesz i wiemy wszyscy ... ...on płacze i szuka pomocy ....Uwierz mi ,.ze wyQrwiałam się dzisiaj od rana na tą chorą miłosc ....
-
Nie zjedzą ,jestesmy tu razem !!!!!! Dziś pół dnia myslę co zrobic .Jutro wedle planu ten ,,pan ,,ma przywieżc cały miot do weta . Poczekajmy zatem . Z relacji wetki prawdopodobnie maluchy trzeba bedzie uspić ...... SKąd weżmiemy izolatkę ???i jak dogadamy się z facetem ,który ekhm ....mysli wolniej ?
-
Facet sobie nie radzi to jedno ....ale psy są nakarmione .Nie są głodne . Od wetki wiem ,ze szuka pomocy .Staramy się tu na miejscu jakos pomóc .Opracowujemy plan .Jutro maja zostać zdiagnozowane maluchy w najgorszym stanie .Nie bronie go ,ale wiem ze kocha te psy . Podejrzewam.ze ta choroba załapana została od lisów ....Teraz lisy są strasznie zaświerzbione . Ps .Nie damy rady finansowo ,prosimy więc o pomoc gdzie się da. Choroba jest bardzo zarażliwa więc tym bardziej jest to wszystko trudne ,
-
[quote name='Havanka']Wspaniałe wieści ! Nie wiem, czy się uda, ale spróbuję zrobić bazarek cegiełkowy na odkleszczenie, odrobaczenie i pewnie szczepienia. No i powstał: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230892-Uratowaliśmy-Florka!-Bazarek-na-zabiegi-pielęgnacyjne-i-szczepienia-do-29-08-godz20?p=19538305#post19538305[/URL] Zapraszam ![/QUOTE] Havanko, jesteś po prostu nieoceniona :)
-
Właśnie dzwoniła do mnie pani Dorota, bo tak ma na imię dziewczyna, która go zabrała. Dojezdżają juz do Krakowa, Florek był bardzo grzeczny, wysiusiał się na spacerku, nie nabrudził w samochodzie :) Są z mężem zachwyceni Florkiem, jutro pani Dorota zabierze go do weta, żeby obejrzał te zakleszczone łapy. Powiedziałam, że wyslę jej jakieś pieniadze na ten cel, trzeba go jeszcze odrobaczyć. Może ktos jeszcze chciałby wspomóc Florka?
-
[quote name='Havanka']Ksenia od Funi jest chyba w Przebieczanach - czy to ten sam hotelik? Najbardziej cieszę się, ze będą z nami w ciągłym kontakcie:multi:. Ależ szczęściarz z tego Florka !!![/QUOTE] Tak, masz rację, to inny hotelik. Dziewczyna, która przyjechała mówiła, że ten hotel jest w porzadku. Czekam teraz na wieści, czy juz dojechali. Na razie wysłali mi zdjecie z podróży, mała dwuletnia dziewczynka w foteliku, a obok niej grzeczniutki Florek, też śpiący :) Dzisiaj Florek będzie spał jeszcze u tej dziewczyny, a we wtorek dopiero trafi do hotelu. Wiecie, że juz reagował na swoje imię? Madry chłopak, kilka razy zawołałam do niego Florek i juz załapał :)Świetny psiak :)