[quote name='ocelot']Może jakiś taki puzzlowy jak ktoś potrafi zrobić. Zakup jednego, dwóch, ..... oczek siatki?[/QUOTE]
Takiego to akurat nie potrafie... A kto robił puzzlowy ?
[quote name='ocelot']Donald jest 500 zł. do tyłu, do tego dojdzie oplata za hotel w grudniu. Nie wiem czy damy radę postawić tę zagrodę:(
Czy jest ktoś w stanie wystawic dla Donalda bazarek?[/QUOTE]
Moze zorganizowac jakis bazarek cegiełkowy ? Niech ktos mi podrzuci pomysł, a moge zrobic i pilnowac bazarku.
Madziu, kibicowałysmy całej akcji i załuje, ze nie mogłam jakos realnie pomoc.
Dobrze, ze wróciłyscie szczęsliwie i ze z sunią, nie jest tak źle, jak sie wydawało na pocżątku.
To zdjęcie suni zrobione jeszcze przed podrózą.
[URL="http://naforum.zapodaj.net/7ccd8856583b.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7ccd8856583b.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='egradska']Sunia juz u Izy. Piesek domowy, ulokowala sie na kanapie. Skaleczenie na lapce stare, dostala antybiotyk. Szycie niepotrzebne.[/QUOTE]
No to jedną wspaniała wiaodmosc juz mamy. :lol:Teraz niech dziewczyny wrócą szczesliwie do domu:lol:
Oby szczęsliwie dojechały i zdązyły suni pomóc.
Rozmawialam z Madzią chyba ok. 20.30. Mówiła ze mają transport i chyba zbierały sie do wyjazdu. Powinny juz dawno byc na miejscu. Mam nadzieje, ze sie odezwą.
Sytuacja zaczyna sie robic niewesoła. Rozmawiałam z Madzią i sunia niezwlocznie potrzebuje lekarza:-(
Czy nie ma weterynarza w poblizu ???
Probuje dodzwonic sie do Ulki12, ktora czasem pomaga w transporcie i miałaby stosunkowo blisko do Zawiercia.
Niestety nie odbiera.
[quote name='Myngey']Wysłałam nr konta :)[/QUOTE]
Poszedł przelew na 100 zł.
Jak otrzymasz, to potwierdz prosze, na tym wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248271-ZAKONCZONY-!Czas-prezent%C3%B3w-!-Znajdziesz-tu-wszystko-!-Bazarek-fony-do-21-11-br[/url]