Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Jestem ZA pomoca dla biednego Misiaczka:-(
  2. Tak mi przykro , Maiu. Biedny malutki Ojejek:-( Zegnaj pieseczku [*]
  3. Zmartwił mnie ten Karsivan. Nie zawsze daje sie on zamienic na ludzki zamiennik, to zalezy od schorzenia. Nasz ONek Marek, ktory przebywa u Murki bierze cały czas Karsivan, gdyz przeszedł dwukrotnie wylew. Teraz czuje sie juz dobrze, ale Karsivan rujnuje jego budzet, bo musi go brac juz do konca zycia. Ale najwazniejsze, ze skutkuje.
  4. Przeciez w koncu ktos musial sie zakochac w takiej slicznotce:loveu:
  5. No to czekamy cierpliwie na zdjecia Misia w swoim M-1.:lol:
  6. Odwiedzam Helenke i czekam na jakies wiesci ( optymistyczne ) z ogloszen suni:lol:
  7. Alez on jest ładny :loveu: A zagroda - super !
  8. Jak tam Kiaruniu ? Poznałas juz naszego Nikusia ?:lol: Fajny chłopak z niego :lol:
  9. Taki ładny psiaczek z niego.Serce pęka na mysl, ze moze trafic do schronu. Robisz mu ogłoszenia ? Jesli jest jakis bazarek ogłoszeniowy, to moge mu wykupic.
  10. Obys miała racje, bea :lol: Ja zawsze sie boje, ze cos pójdzie nie tak... Anett ,co sunia ma na uszkach ? Czy ja źle widze ?
  11. Basiu, nie ma tu zadnej mojej zasługi. Niemniej ciesze sie niewyobrazalnie, bo kocham ONki najbardziej na swiecie:loveu:
  12. Podaje wykaz wpłat dla Barnaby: Marzec 2014: 27.02. - ala123 - 50 zł 3.03. - gosiaczek1984 - 20 zl 3.03. - Dorot131 - 40 zł 7.03. - Doda_ - 10zł 10.03. - agat21 - 10 zł 11.03. - Livka - 10 zł 17.03. - J_ulia - 20zł 17.03. - bela51 - 10zł 20.03. - malibo57 - 25 zł 25.03. - Tymotea - 50 zł 31.03. - mdk8 - 5 zł Razem= 250 zł Kwiecien 2014 31.03. - Dorot131 - 40 zl 1.04. - gosiaczek1984 - 20 zł Wszystkim bardzo serdecznie dziekujemy :loveu:
  13. [quote name='ocelot']Kochani potrzebuję osobę do wizyty PA w okolicach Kielc. Znacie kogoś?[/QUOTE] Na pewno PaSja Hera i andzia69 oraz Mortes( chyba ) są z Kielc. Napisz do nich.
  14. Wiadomosci w domu Agatki, cudowne! To my dziekujemy, za ten wspaniały dom dla suni:loveu: I witamy serdecznie na dogo:lol:
  15. Witaj piękna Heleno:loveu:
  16. Powinno sie ujawniac wizerunki przestepców ! Zarówno tych,ktorzy robią krzywde ludziom , jak i zwierzetom. Zycze potworowi smierci w męczarniach. Nie mam ani grama litosci dla takich:angryy:
  17. Trzymaj sie Maiu,wszyscy jestesmy z Tobą i Ojejkiem.
  18. Odwiedzam sunieczke i zapraszamy na bazarek imienny:lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252130[/url]
  19. [quote name='gluchypies']Trzymam kciuki! I co, po sterylce z powrotem chcą ją dać na łańcuch? :angryy:[/QUOTE] Nie, Czika juz bezpieczna. Na łancuchu wyladowała jej mama.
  20. A cóz to za niedobre babsko :mad:Brak słow.
  21. [quote name='FLY']bela51 jeśli chcesz to ja mogę zrobić bazarek imienny, daj znać czy potrzebna taka pomoc czy już to ogarniasz. Zrobiłabym dziś w nocy albo jutro z samego rana. Czekam na odpowiedź :) p.s mam już pewien pomysł więc daj znać;)[/QUOTE] Jesli masz pomysł i czas, to bardzo prosze. Bo ja na razie nie wiem w co włozyc ręce, tyle spraw mi sie spietrzyło.
  22. Sliczna, kochana myszka:loveu: Baaaardzo sie ciesze :multi:
×
×
  • Create New...