DONnka , masz jakies namiary na dom dla młodej suni?
To cudo z B-B.znowu zawisnie na łancuchu,bo juz sie jakies buraki nia interesują:-(
[IMG]http://images64.fotosik.pl/801/06f242666e505505med.jpg[/IMG]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251973-ONECZKA-MALAMUT-to-miał-być-ich-dom-na-zawsze-Koszmar-schroniskowych-psów[/URL]