-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Chyba nikt nie pisał nt hoteliku u murki. Podrzuć link.
-
Była też na tym wątku propozycja jakiegos hoteliku pod Warszawą. Ale nie mogę znaleźć. Szukam i szukam:mad::mad: Znalazłam z dopiskiem - nieaktualne...
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Pojedziemy, gdzie zechcesz.:lol: A to rtg gdzie i kiedy? -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Jeszcze jedno. Dlaczego potrzebna byłaby narkoza do badan??????? -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Wiesz, nie przypuszczam, aby to zmiany krzywicze powodowały ból. Moją poprzednią ONke wzięłam ze schroniska, gdy miała pół roku, może trochę więcej. Jej klatka piersiowa wyglądała właśnie tak , jak opisujesz u Rexa. Dosłownie jak u kury. A przednie łapki wyrastały jakby z jednego miejsca. Jak pies siedział wyglądało to okropnie. Ale nigdy nie odczuwała bólu w tym miejscu. Z czasem zmiany trochę się cofnęły, sunia nabrała ciałka.:lol: i nie były tak widoczne. Może Rex ma jakieś nie zaleczone złamanie? Na pewno rtg jest konieczne.Do którego weta chciałabys jechać? Ja proponowałabym Brynów. Wszystkie badania zrobią w tym samym dniu. Ale decyzje pozostawiam Tobie. -
Wszyscy trzymamy kciuki za szczęśliwą podróż Ślepcia.:multi::multi::multi:
-
A może będzie miejsce dla tego biednego staruszka? [url=http://www.allegro.pl/item668307515_wybili_oko_polamali_biodro_wyrzucili_na_ulice.html]Wybili oko, połamali biodro, wyrzucili na ulicę (668307515) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
bela51 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.allegro.pl/item662814304_bernardyn_wiktor_pomoz.html]Bernardyn WIKTOR - pomóż... (662814304) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
bela51 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Ja tez nie potrafie. Cioteczka Isadora robi piękne banerki, może do niej sie usmiechnąć ?:lol: -
Miłosnicy Szansy, nieśmiało się przypominają.;)
-
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
bela51 replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
Jeszcze cos znalazłam. Oferuję transport psom i kotom w potrzebie na terenie całej Polski za zwrot kosztów paliwa.Tel: 791-647-237 (orange)lub e-mail [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] -
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
bela51 replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
Chętnie pomogę w transporcie na dalszych trasach za zwrot kosztów paliwa. Mieszkam w Warszawie. Kontakt mailem: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] lub tel. 698 616 250 Czy takie oferty wchodzą w rachubę? -
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
bela51 replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
Pisząc o "źródle "miałam na myśli, że ktos Ci powiedzial, że widział wpis, a Ty nie możesz go znaleźć.:roll: Stąd moje "kopanie" na portalu n-k.:cool3: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Biedne psiątko :-(, dobrze , że na swej drodze spotkał Ciebie. -
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
bela51 replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
Sprawa Pikusi rozgrzała emocje na dogo, ale to dlatego, że tyle tu widzimy krzywdy wyrządzonej przez człowieka zwierzętom. Czasem niektórzy nie przebieraja w słowach, to prawda. Ale czy słusznie ? Może nie w kazdym przypadku... Okazuje się, że jeszcze na naszej-klasie były komentarze. Rozejrzałam się po portalu, ale nic nie znalazłam. Chyba musisz zapytac " u źródla" , Isadoro. -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Dorobella, w najblizszym tygodniu, to niemożliwe, bo wyjezdżam na kilka dni, ale za tydzień może moglabym Ci pomóc z trasportem. Jeśli do tej pory nic nie zalatwisz to chętnie z Toba i Rexem pojade na badania. -
Powodzenia ! Oby wszystko wypaliło !!!
-
Aż się poryczałam. Przed tygodniem jeszcze głaskałam, tego przemiłego rudzielca:-(:-(:-(:-( Anetko, bardzo, bardzo Ci wspólczuje...:-(:-(:-(:-(
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Wiesz, ja mam niezbyt daleko, bo z Bytomia ,ale aparat niestety tylko w telefonie. To fotki będą liche.:shake: