Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Bardzo się cieszę ,ze udała Wam sie akcja pomocy dla ONkow.:lol: Ja tez chcialam poprosić o konto na PW, bo obiecalam wplacic grosik.
  2. Osobo o nicku lubiana (?) , zapewne przyjaciolko naszej "bohaterki" nie masz prawa zarzucac Bajce klamstwa, bo akurat Ja znaja setki ludzi i tylko z tej najlepszej strony.Twoja przyjaciolka nie znajdzie u nas niestety ani zrozumienia, ani rozgrzeszenia ze swojego postepku. Mozesz sie nie trudzic. Zmiana linii obrony co prawda przysluguje oskarzonej, wiec niech sie broni, oczerniajac innych.
  3. [quote name='kahoona']Coś mi się wydaje, że będzie próbowała zwalić winę na kogoś innego, pewnie powie, że ktoś jej obiecał opieke nad psami, a ona, biedaczka, nieświadoma była.[/QUOTE] Ten numer nie przejdzie.:shake: Przecież przyznała się Bajce, ze co tydzien jeździła do Kościoła w Strzemieszycach. Nie mogła zajrzec do wlasnych psów? Na samą myśl o tej kobiecie, cisnienie mi sie podnosi.:mad: A co słychac w sprawie pisma do Kuratorium i Wydzialu Edukacji ? Podobno ktoś napisał, ale na wątku nie ma żadnych info.
  4. Miszka, to ten slodki rudzielec wyciagniety ze schronu??????? Boże, co wątek, to dramat. Oby sie znalazła.
  5. [quote name='TERESA BORCZ']CIOTEŃKI, szukajmy domku, ale niezbyt zrównoważonej pani (co uważam za w pełni uzasadnione w jej sytuacji) trzeba je zabrać.Obdzwoniłam wszystkie możliwe przystanie dla biednych sierot i znalazłam dziś nowy hotelik po bardzo przystępnych cenach, gdzie można je dać lada dzień tzn. juz od 1 grudnia. Można zacząć zbieranie funduszy a pani przyjmie je i rozliczymy się niejako od dołu, w tym samym czasie szukamy domków. To jedyne wyjście narazie , bo przynajmniej będą bezpieczne. Nawet ta kobieta nie powinna miec obiekcji, bo to nie jest schronisko, warunki domowe i razem sunia i piesek, pomieszczenie wewnętrzne z wybiegiem do ogrodu, może będą towarzszami naszego Ślepka jak wszystko dobrze pójdzie co myślicie o tym. gdyby była aprobata dla ślepeczka to transport byłby łączony, a więc ekonomiczny. dt jest z karmą. nie wiem tylko czy psy są średnie czy duże, po zdjęciach trudno okreslić, ale to i tak nie ważne bo różnica w ceniach b. mała.Zamiast pilnować pani można by efektywniej szukać domku. proszę o waszą opinię.CZEKAM TEŻ NA ODPOWIEDZ PRYWATNEGO DT , ALE TO I TAK BYŁOBY POTENCJALNE MIEJSCE NA 1 PSIKA.[/QUOTE] Całym sercem popieram Teresę. Teraz tez zaczełam sie bać o psy. Nie wiadomo co kachajacej włascicielce przyjdzie do glowy. Nie ma siły, abysmy nie pozbierali deklaracji, choćby po 5 zł. Julio, dzialaj!!!
  6. Też jestem. Dopiero dzisiaj, ale te ostatnie dni tkwilam na wątku głównym i plakalam bez końca... Byłoby dobrze, aby i Ares wystapił w tym reportażu, na pewno jego widok poruszyłby wiele serc. Ale myśle, że Bajka wie najlepiej, i jeśli to tylko bedzie mozliwe, to zrobi.
  7. O Boże, kompletnie nie wiem jak pomóc, co za kobieta.:shake::placz:
  8. Współczuje Ci gos, że musisz czytać taką korespondencję. Ale niestety, ciągle panuje przekonanie, że duży pies nadaje sie tylko do budy, a przynajmniej na podwórko do pilnowania domu. Wśród wielu osób budził często zdumienie fakt, że moje ONki sypiały i sypiają w łóżku. Bo maly piesek to owszem, ale taaaakie ciele ??????? Naciagnij grubą skórę i czytaj dalej, oby było ich dużo, któryś może okazać sie TEN.:lol:
  9. A co myślicie, aby zbierac Aresowi kaske na jakis fajny hotelik? Z hotelików psiaki maja z reguły lepszy start.:lol: A poza tym zdaje się, że Bajka nie ma żadnych DT w odwodzie?:-(
  10. [quote name='psiaczek76']Czy nie sądzicie, że czasami rzeczywistośc wygląda całkiem inaczej niż pokazuje to telewizja? Potrafią skrzywdzic ofiarę a kat żyje sobie spokojnie na wolnośc ( ba i jest przeszczęśliwy że w końcu mu się udało zniszczyc tę rodzinę) i wie dobrze ,że nic mu nie grozi bo,nie ma na niego żadnych dowodów. Ja znam tę rodzinę , historię ich życia i powiem szczerze wcale im nie zazdroszczę. Powiem więcej ta kobieta jest taką samą ofiarą jak jej psiaczki.[/QUOTE] Psiaczek bidulek nie przeczytał wątku dokładnie. :shake: Ta "skrzywdzona" przez media kobieta przyznała sie do winy. !!! Psiaczku, "nie rżnij głupa".:mad:
  11. [quote name='kahoona']a jak wam się podoba sąsiad? pani dbała o pieski, a na forum ją zgnoili... jakos się nie wstydzę za to "gnojenie"[/QUOTE] Taki sam jak i ona. Myślę, że jeszcze z nią nie skończylismy?
  12. Pora na rozliczenie finansow naszego Boryska : [B]Na moje konto wplynelo 429 zł[/B] oto zestawenie [B]30 zł od agat21 [/B] [B]40 zł od OBRACZU87 [/B] [B]90 zł od ania to ja z bazarku [/B] [B]50 zł od Urszuli B. [/B] [B]18 zł z książkowego bazarku Pliszki [/B] [B]100 zł od natalijo [/B] [B]26 zł z bazarku Pliszki [/B] [B]40 zł od Paulina2904 - [/B] [B]10 zł od Livka -[/B] [B]10 zl od bela51[/B] [B]15 zł od sonikowa [/B] Oprocz tego druga cześć pieniedzy jest u naszej gos czyli [B]461 zł[/B] [B] 50 zl gos 50 zl jurmar (w gotówce) 261 zł z bazarku akwarelowego Boryska 100 zł z bazarku portretowego (za portret JOLY)[/B] [B]Ogółem na koncie Boryska jest 890 zł Po opłaceniu miesiąca pobytu w hoteliku ( czyli 520 zł ) pozostanie 370 zł [/B]
  13. [quote name='Ryniu123']Nowe zdjęcia Fredzi. [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/5605/12112009a.jpg[/IMG] Czy to cudo mogłoby kogos nie pokochać?
  14. Gnałam do domu na złamanie karku, a tu po aktualnościach. Nie wiedzialam, że teraz są wczesniej:cool3:
  15. Jamor wa swój wątek hotelowy, to myslę, ze o wszystko mozna go wypytać. [url]http://www.jamor.pl/[/url]
  16. A może NIXON, NORTON, NATAN ???
  17. [quote name='Sajnox']Ja czekam na jednego chłopaka i zastanawiam się nad DS dla maluszka, ale musze się dobrze zastanowić. tylko gorzej z dojzdem ktoś się oferował że przywiezie mi maleństwo.[/QUOTE] Ja. Ale trzeba uzgodnić z Bajka kiedy to będzie mozliwe. I niestety nie wczesniej niż w sobote.
  18. Tak nie można.:shake: Kobieta nie myśli racjonalnie, jest w depresji. Nie możemy pozwolić na taki szantaż emocjonalny,:shake: albo adopcja , albo smierć.:-( Przecież na pewno udaloby sie wyciągnąć te psy ze schronu. Ale może to zająć więcej czasu niż 2 tygodnie.
  19. Nietrzeba podac właściciela konta? Wystarczy sam numer???
  20. Dzisiaj wpłynęło dla Borysa [B]15 zł od sonikowej[/B],. Dziękujemy pieknie:loveu: Oczekujemy na wpłaty pozostałych deklaracji.;)
  21. [quote name='anett']Rozmawiałam wczoraj z red. Interwencji, podałam telefon do Bajki. Pismo do dyrektora szkoły powinno być do wiadomości rady rodziców i przede wszystkim: [B][FONT=Arial]Do wiadomości:[/FONT][/B] [B][FONT=Arial]1. Zarząd Szkół i Przedszkoli Mikołowskich[/FONT][/B] [FONT=Arial]ul. Karola Miarki 9, 43-190 Mikołów tel.: (32) 226 20 54, 226 01 69 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#d62734][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT] [B][FONT=Arial]2. Śląskie Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatura[/FONT][/B][B][FONT=Arial] w [/FONT][/B][B][FONT=Arial]Rybniku[/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Dyrektor: [/FONT][/B][FONT=Arial]mgr Maria Lipińska 44-200 Rybnik ul. 3-go Maja 27 [B][FONT=Arial]Telefon[/FONT][/B]: 032 / 42 23 802 [B][FONT=Arial]Fax[/FONT][/B]: 032 / 42 23 802 [B][FONT=Arial]e-mail[/FONT][/B]: [U][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/U][/FONT] [B][FONT=Arial]3. Burmistrz Miasta Mikołowa[/FONT][/B] [FONT=Arial]dr inż. Marek Balcer Rynek 16, pok. nr 36, 43-190 Mikołów tel.: (32) 324 85 05 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT] [B][FONT=Arial]4. Mikołowska Międzyszkolna Rada Rodziców[/FONT][/B] [FONT=Arial]Przewodnicząca Grażyna Gwizdała-Kosek [/FONT][FONT=Arial]ul Kościuszki 22, 43-190 Mikołów [/FONT][FONT=Arial]tel. (0-32) 226-34-89[/FONT] [B][FONT=Arial]5. Gazeta Mikołowska[/FONT][/B] [FONT=Arial]Rynek 19, 43-190 Mikołów tel.: (32) 226 36 15 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#d62734][email protected][/COLOR][/EMAIL] [/FONT][/QUOTE] Te wszystkie instytucje powinny mieś swoje strony internetowe. Zanim napiszemy pismo, mozna im przesłać informacje i link do zdjęć.
  22. [quote name='J_ulia']Ja mieszkam z Mikołowa... i nigdy ,żadnego zwierzęcia nie skrzywdziłam.... I tu nie żyją same potwory... Ludzie jak wszędzie, jedni lepsi drudzy gorsi...[/QUOTE] Dajcie spokój, ona tylko pracuje w Mikołowie. Psy były w jej domu w Strzemieszycach, to wiocha przyłaczona do Dąbrowy G.
  23. Biedna kobieta, ale nie pozwólmy uspić tych psiaków. Już lepszy schron, zawsze mozna je potem wyciągnąć.A jakie to miasto?
  24. Bazarek piekny, zapraszam w imieniu gos. A co słychać u naszej "przytulanki"?
×
×
  • Create New...