Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. [url]http://hotelterier.pl/[/url] Tutaj by jej sie podobało.
  2. O domowe DT nie jest łatwo. A zajrzyjcie tutaj. http://hotelterier.pl/
  3. Najlepszy hotel jaki znam to hotelterier k. Mielca. Albo hotel u AlinyS. Psy mieszkają w domach.
  4. [quote name='Talcott']Sorry za offa - wykasuję post - ale pilnie szukam kogoś od labradorów! Help!!!! Od labradorów jest np. ambird
  5. A nie chcecie im załatwić hoteliku? Pieniądze jakos by sie zebrało. Mogłyby być razem w boksie, znaja sie.
  6. Manie ja odbierałam z Jastrzebia i mam te dokumenty.Niestety bez pieczątek. A kiedy mielibyscie transport dla mani? To podjechałbym do schronu w katowicach z tymi papierami.
  7. MOnika, moze poprosiłabyś o pomoc Marsii. U niej był DT jak marzenie. Może mogłaby Manie wziąc?
  8. Dajcie spokój. _Lara miała prawo napisać, to co napisała, wszyscy domagali sie informacji. Nie zdradziła zadnych danych osobowych. Wiewiórka niewątpliwie jest na dogo spalona. A my wszyscy powinniśmy mieć nauczkę, aby osobom, które nie są samodzielne wydawać psy tylko za zgodą ich opiekunów , czy też włascicieli mieszkania.
  9. Poproszenie Edyty o pomoc nie jest złym pomysłem. Zeby tylko miała czas. Moge do niej napisac.
  10. Słuchajcie, ja do tej pory nie moge wyjśc z szoku. Zawiozłam Wiewiórce Manie i oddałam do rąk własnych. Nigdy bym nie przypuszczała, że jest nieletnia. Makijaż, ufarbowane wlosy.,itp... Sprawiała wrażenie fajnej, miłej dziewczyny. Niech ktos na pw poda mi nazwisko tych Państwa, to moge jutro lub w poniedziałek podjechac po te książeczki. Mam dokumenty adopcyjne ze schronu Manii. Zresztą jestem juz "starsza pani", to mnie nie pogonią, bo sie nie dam. Muszę znac nazwisko, bo to zamkniete osiedle, strzezone, z cerberem i zamykaną bramą. Przesyłanie pocztą bedzie trwało wieki.
  11. Słuchajcie, ja do tej pory nie moge wyjśc z szoku. Zawiozłam Wiewiórce Manie i oddałam do rąk własnych. Nigdy bym nie przypuszczała, że jest nieletnia. Makijaż, ufarbowane wlosy.,itp... Sprawiała wrażenie fajnej, miłej dziewczyny. Niech ktos na pw poda mi nazwisko tych Państwa, to moge jutro lub w poniedziałek podjechac po te książeczki. Mam dokumenty adopcyjne ze schronu Manii. Zresztą jestem juz "starsza pani", to mnie nie pogonią, bo sie nie dam. Muszę znac nazwisko, bo to zamkniete osiedle, strzezone, z cerberem i zamykaną bramą. Przesyłanie pocztą bedzie trwało wieki.
  12. Tak sie cieszę. Tinka tak bardzo była spragniona kontaktu ze swoim człowiekiem, stąd tulenie i przymilanie sie do kazdego. Mam nadzieję, ze ją pokochają i bedzie to juz domek dla Tinki na zawsze. Megii, bardzo Ci jesteśmy wdzięczne i mam nadzieję, że masz szczęśliwą ręke do adopcji psiaków. Na pewno pierwsze kilka dni zadecyduje o wszystkim.
  13. Myslę, że jednak należałoby zadzwonic do rodzicow Wiewiórki i zażądac wydania ksiązeczek zdrowia psów.
  14. Słuchajcie u Megii ostatnio wyadoptowało sie pare psów. Chyba są miejsca. Tam cena jest 300 zl w karmą.
  15. Ja bym nie tylko napisała ale i zrobila to temu włascicielowi, bez mrugnięcia okiem. Morderca i tyle. A kto sie tą bida bedzie opiekował? Bedzie potrzebował pomocy?
  16. Podniesiemy chociaz chlopaka w Nowym Roku.
  17. http://www.dogomania.pl/threads/139319-Blacky-juA-w-dt-szuka-ds-Katowice-POTRZEBNE-NOWE-OGA-OSZENIA
  18. Ja jestem w szoku.:crazyeye: Na wątku Blacky, jest napisane, że Wiewiorka musiala oddac obie sunie do schronu.:-( Pieknie sie Nowy Rok zaczął.:-(
  19. Naprawdę, nie rozumiem Cię Karolino. Jeśli będzie wyrok, to sie odwrócisz od nich? Ale póki co, w każdym poście bierzesz ich w obronę. To jak inaczej mozna to nazwać? Ja, sklonna bylabym nazwać to naiwnością, ale możesz znowu poczuc sie obrażona.
  20. O, to nieźle nasypalo u Was. A u nas pada deszcz i padał całą Sylwestrową noc. Fuksik coraz ładniej wyglada, boczki mu sie zaokrągliły. :lol:Tylko ten ogonek wymaga chyba jakichs zabiegów upiekszających:evil_lol: (jakies sztuczne futerko albo cos):evil_lol:
  21. Co słychac u Fuksia , jak zaczął sie Nowy Rok ? U mnie niestety strzelaja ciagle, dlatego martwie sie o wszystkie inne psy, ktore byc może, boją sie , tak jak mój.
  22. Nie wiedziałam Karolino, że cytowanie Twoich wypowiedzi na innym forum poza Zwierzyńcem jest złamaniem prawa ? Czyżby nazwanie Cie rzeczniczka prasową Zwierzyńca było czymś obraźliwym? Podlegajęcym karze? A jak inaczej nazwać Twoje wypowiedzi, gdy Zarząd Fundacji milczy jak zamurowany, a tylko Ty orędujesz w ich imieniu? Myśle, że bardzo przestraszyłas swoimi groźbami Psa Wolnego.
  23. :tree1:Kochane sliczne ONki życze Wam w Nowym Roku wspanialych domkow. !
×
×
  • Create New...