Jump to content
Dogomania

karola&gacek

Members
  • Posts

    671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karola&gacek

  1. Czy ktoś sprawdzał czy Laki ma tatuaż? Jest bardzo podobny do mojego pinka :(
  2. [url]http://lh4.ggpht.com/_TxlEHNg8BOU/TGwf6c4KD9I/AAAAAAAAAN0/utV-flZVxlU/s720/009.JPG[/url] jaka dama pozuję :)
  3. już masz odruchy prawdziwego psiarza :] Dobrze, że nic poważnego się nie stało. A ucha to on ma świetne :)
  4. Gacek źle się czuje :( Od wczoraj nic nie jadł, ani pił, cały czas śpi, wczoraj jeszcze rzygał :( Jedziemy do weterynarza dzisiaj, zobaczymy....
  5. u mnie w domu to najbardziej cieszy się Draco, ostatnio wyszłam na pół godziny z domu, jak wróciłam to ze szczęścia tak mnie podrapał, że mam bliznę :lol:
  6. Też bym chciała by Gac doznał olśnienia.... Ale zostaje mi Draco i też czekamy na Hero :)
  7. ale wielkie oczy ma Miśka :crazyeye:
  8. [quote name='ulvhedinn']A jest takie? Bo wypatrzyłam tylko jedno forum pinczerowe, ale kompletnie nic tam sie nie dzieje...[/QUOTE] Na forum hodowli Pin Min zagląda wiele hodowców ;)
  9. [url]http://img829.imageshack.us/img829/8513/dscf8056.jpg[/url] o z takimi uśmiechami psy powinny chodzić cały czas, taki uśmiech może poprawić humor na cały dzień :)
  10. Jejku jaka perełka :-( a ludzie którzy pytają mnie gdzie można takiego dostać nigdy nie wierzą że są takie w schronach :-(
  11. Oj tak z pinczerków są takie odkurzacze małe :) A z Laluni jeszcze bardzo ładny pinczerek jest! Jest ogłoszona na forum hodowców pinczerów?
  12. karola&gacek

    Fiodorek.

    Kocham Ziutka:loveu: I chcę go więcej!
  13. [quote name='Rudawa']Wczoraj mieliśmy przegląd, dzisiaj badania u dr. Garncarza w Warszawie i z trzema malcami się pożegnałam ;(. Jutro odjeżdża sunia do Częstochowy, w Sobotę z wystawy w Sopocie ( kto się wybiera ? ) [B]jedzie sunia do Opola [/B]i w niedziele piesek do Warszawy. Smutno tak bez dzieci. Dzisiaj tylko/aż trzy odjechały a o co dopiero jak wszystkie pojadą a tylko dwa zostaną ;(. Niektórzy mówią, że nieprofesjonalnie jest przywiązywać się do szczeniaków z własnej hodowli ale d..pa, jestem nieprofesjonalna i za każdym płaczę tak samo ;(((. Może i będą następne ale na pewno nie takie same. Zapraszam na stronę nowe zdjęcia malców ;). PS: [url]www.welkope.eu[/url][/QUOTE] a to bardzo interesujące :) wgl aussie w Opolu! :O
  14. [url]http://www.youtube.com/watch?v=N7C5WNF1Eb4[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=ZZsz0ToWYl8&feature=related[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=Bf7B7pb58ZY&feature=related[/url] jak ma się małego psa to instynktownie zaczynamy uważać, ale u mnie to przeminęło z czasem bo pies sam zaczął na siebie uważać i nauczył się paru trików (jak się zaplącze w smyczy zaczyna piszczeć by nie pociągnąć go) są delikatne, ale bez przesady :P o ścianę przypadkiem nim nie rzucisz. I znam jednego chihuahua, który wychowywał się z ONkiem i świetnie się z nim bawi.
  15. [quote name='Ursusek']Latrerki itp.[/QUOTE] ratlerki a ja nie rozumiem dlaczego wielbiciele dużych ras mają jakieś problemy w zaakceptowaniu mniejszych psów :shake: nigdy nie spotkałam się z wielbicielem małych psów który by mówił "dla mnie pies kończy się na kolanie, później są tylko krówska"
  16. według mnie to popilonki są najlepsze w eSkach, mają silniczki w dupkach, takie mini BC. Na Crufstsie często je widać,a ich przebieg to magia :)
  17. jaka fajna ekipa :cool3: nie było spięć o żarcie?
  18. No w końcu zdjęcia! [URL]http://img194.imageshack.us/img194/2047/wakacjeilato2010227.jpg[/URL] widzę że dbamy o figurę:evil_lol:
  19. [quote name='jefta'] Pinczerki średnie są na liście naj :loveu: pod warunkiem, że są mini dobkami a nie maxi ratlerkami. [/QUOTE] mój Draco (ratlerek) nie potrafi biegać? buu :( [:evil_lol:] ale też nie lubię mastifów ze względu na ich... "bieg" i ogólnie nie lubię ras skrzywdzonych przez człowieka (z za małą miednicą by urodzić, z wypadającymi oczami itp.)
  20. przyszłam was odwiedzić, a tu nie ma co oglądać :(
  21. [quote name='passa']Filmik jakiś mogłyśmy nakręcić,jeszcze lepiej by oddał atmosferę tych harców. Ja kompletnie zapomniałam o aparacie...[/QUOTE] właśnie też pomyślałam o tym, ale dopiero w domu jak zrzucałam zdjęcia
  22. a ja proszę o zdjęcie uszków Kati bo są cudne :)
  23. [url]http://img836.imageshack.us/img836/428/dscf8017.jpg[/url] w bullach najbardziej podobają mi się ich uśmiechy są takie... rozbrajające :)
  24. [quote name='Pestka']Super ekipa spacerowa :eviltong:[/QUOTE] najlepsza ekipa spacerowa :cool3: jednak Draco lubi ostrą zabawę.
×
×
  • Create New...