Jump to content
Dogomania

karola&gacek

Members
  • Posts

    671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karola&gacek

  1. karola&gacek

    Fiodorek.

    [url]http://lh4.ggpht.com/_7Ob9nQcUYaY/TDMVzrmmBwI/AAAAAAAAAXw/HNZGGdkmEPw/s512/jjjjjj%20006.jpg[/url] piłki flaki są najlepsze :cool3:
  2. Draco właśnie przed chwilą zjadł moje śniadanie... już trzeci raz :razz: widać lubi bułeczki z salami
  3. Bo nie umiem zapamiętać twojego nicku xp na początku pisałam Merewen A rozety już raz robiłam.... robiłam chyba z godzine, ale i tak brzydkie wyszło więc wywaliłam to w połowie pracy :cool3:
  4. [quote name='Merenven']Hm, podejrzane jest to, że ja w tej półce widzę tylko swoje torby... Karola, gdzie Ty właściwie walizkę trzymałaś? xD [/QUOTE] Myślałam, że tam gdzie ty :???: Mała była, schowała się :evil_lol: Pamiętam tylko, że plecak Gacka i torba była między łóżkiem, a stolikiem, nawet na zdjęciu widać kawałek torby
  5. Tak, jedna szafa na dwie, trzy osoby. Weź teraz wsadź jej do legowiska koc, żeby kojarzyła koc z legowiskiem na obozie i powinno być dobrze ;)
  6. [B]Klaudia.[/B] miejsca jest dosyć mało :cool3: jest tylko ta "szafa" na jeden pokój i półeczka z paroma wieszakami, gdzie zazwyczaj trzyma się psie przysmaki i smycze. No i jeszcze dodać legowiska.... My trzymałyśmy walizki tam gdzie ten husky się położył, legowisko Chapsi od Merenven było między łóżkami, a Gacka pod stołem chyba. No, ale legowisko dla ONa to pół pokoju zajmie [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
  7. [QUOTE]Co do Skinsów. Jestem w połowie 3 serii. Myślę że za 3 dni skończe i wtedy będzie marudzenie xd Jest wogóle 5 sezon? Mi by jeszcze jeden serial wypadało skończyć. 4 odcinki mi zostały ; P[/QUOTE] Będą robili jeszcze 5 i 6 serie i podobno wersja kinowa z postaciami z 1,2,3 i 4 serii. Oj będziesz marudziła, będziesz, zwłaszcza jeżeli lubisz Frediego, Effy :eviltong: ale więcej nie powiem. Haha, mi też został jeden serial do skończenia- Roswell w kregu tajemnic, cały sezon mi został, ale skinsy mnie pochłonęły w całości. A domki w środku wyglądają troszke lepiej niż na zewnątrz :cool3: Na jednej ścianie jest "szafa", na prawo był stolik [bez krzeseł, bo przecie w 14 nic niema], a później drzwi na "balkon". [img]http://lh3.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/SsztkijQE8I/AAAAAAAAAEg/uBb5jfxYKs0/s512/Wakacje%20041.jpg[/img]
  8. [quote name=' Elliothooded358']a tak to skinsów oglądałam[/QUOTE] O jezu, ty też? :-o Ja wczoraj obejrzałam ostatni odcinek :cool3: Jeeedź ze mną w przyszłym roku na obóz :diabloti:
  9. [URL]http://i50.tinypic.com/259wrkh.jpg[/URL] ło jezusie! przecie to takie słodkie jest, że monitor chce się pogłaskać! :loveu::loveu:
  10. [url]http://img62.imageshack.us/img62/3087/1009006.jpg[/url] ale fajny prosiaczek :D kolega?
  11. W końcu zdjęcia z aparatu! Na Frotku już nie widać super fryzury.... :shake:
  12. karola&gacek

    Fiodorek.

    Siwieje nam chłopak czy mi się zdaje? :)
  13. [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz22613.jpg[/url] oj, to szkoda, że takie ładne tereny wam niszczą :(
  14. wow, wiecie co? ten pies jest genialny :D normalnie dzisiaj pierwszy trening wystawowy, a on SAM SIĘ USTAWIA :D Tylko w jednej ręce muszę trzymać smaka by się nie rozglądał i skupił. Tylko nie wiem czy pokaże zęby obcemu.... Także Natalia 10 lipiec, koło 18? Wtedy nie jest już tak gorąco i cień jest.
  15. wiesz co.... ja z nim troche podszlifuje wystawianie się:razz: jest też nieufny do obcych więc nie wiem czy na wystawie mi nie ucieknie i pokaże zęby więc bym ciebie prosiła o posędziowanie nas :cool3: To mądra bestia jest więc pare lekcji mu chyba starczy
  16. No, no Bobas, tak dużo latek, a tak młodo wyglądasz! :thumbs: Torcik dla ciebie [img]http://demi.zwierzetaludziom.pl/wp-content/uploads/2009/12/tort.jpg[/img]
  17. [quote name='deer_1987']Witam serdecznie, jestem u Was pierwszy raz ale juz powiem ze zawsze zachwyca mnie widok malych psiakow na agility :)[/QUOTE] No, jak pewna osoba się w końcu zdecyduje to będą zdjęcia z klubiku agi w Opolu, ale coś nie chce się tej osobie zrobić treningu :mad: :evil_lol: [quote name='Minerva']Hej Wam :hand: [url]http://lh6.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCuZ_LdaPQI/AAAAAAAAA2Q/khokl9WNrqs/IMGP4124.JPG[/url] Ale on już wielki w porównaniu do Gacka :o :loveu:[/QUOTE] No jest większy troszke i bardziej masywniejszy, ale na żywo nie różnią się tak bardzo [quote name='Endher']Nie rozmyśliły,nie rozmyśliły :diabloti: Możemy się we trzy spotkać :cool1:[/QUOTE] No to kiedy? :)
  18. [INDENT] [quote name='Minerva']Fajna ta obroża, chyba muszę się rozejrzeć za czymś zielonym dla Fredki [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE] eee tam zielony, dla niej czerwień, żółć lub niebieski :cool3: [/INDENT]
  19. [url]http://img153.imageshack.us/img153/207/dscf7602w.jpg[/url] jaki nietoperek :) [url]http://img808.imageshack.us/img808/2948/dscf7415.jpg[/url] a jaki to jest terrier? strasznie mi się podoba
  20. [quote name='Pestka']To średniak? [/QUOTE] nie, miniaturka :) z memory from dream, mają strone www [quote name='Izuus']Chciałabym Twoje oba kiedyś poznać, na pewno będę z psem w Opolu na spacerze, ale mogą się nie dogadać :cool3:[/QUOTE] To jak będziesz to powiedz, ja tylko pod koniec lipca jade na wakacje, reszte czasu mam wolne :) I z chęcią się spotkam. Draco jest szczekliwy i nieufny, ale jak pozna już psa to jest odważniejszy i mniej szczekliwy. A z Gackiem nie będzie problemu bo on dobrze posługuje się CSami i mu starcza powąchanie się z drugim psem.
  21. [url]http://img24.imageshack.us/img24/2467/1008913n.jpg[/url] ulalala, jaką ma hawajską obróżkę :D A tak z ciekawości się spytam, skąd masz szelki eSke, skoro masz ONka? :cool3:
  22. A z okazji 26 strony (:cool3:) zdjęcia [prawie] śpiących ze sobą stworków [img]http://lh6.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCuZ_LdaPQI/AAAAAAAAA2Q/khokl9WNrqs/IMGP4124.JPG[/img]
  23. Tak, już od początku był większy o jakieś 2cm :evil_lol: No i teraz go wszystko fascynuję, np sytuacja z rana: leże sobie i motywuje się do wstania, ten na mnie patrzy. Ja kichnęłam, bo mam alergie i patrze ten z metr dalej jest, znów kichnęłam i drugi metr dalej :cool3: i ten wzrok właśnie. Popatrzył chwilke i nano sekunde później był już na mojej twarzy mnie oblizując i gryząc.
  24. [quote name='Onomato-Peja']Czemu ma tą fioletową wstążeczkę ciągle ? :P Fajowe duo, chcesz może szelki rogza Ski raf camo ? :P[/QUOTE] Bo jak się nakręci, a nie ma wieczorem i w nocy obroży na sobie to ściągam go z siebie za tą wstążkę:lol: Niby jeden mały, szczeniaczek, a czuje się wtedy atakowana buziakami i zębami z wszystkich stron. Szelek nie chce, mały nie może, a Gac już ma dwie, z których i tak jedną nosi :lol: smycz by się przydała bo Draco ubrudził już Gackową, a na flexi go nie wezme.
×
×
  • Create New...