-
Posts
671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karola&gacek
-
[INDENT][quote name='Izabela124.'] Jak chcesz z nim na wystawy jeździć to klej mu uszy, bo nie może mieć jednego ucha klapniętego a drugiego niewiadomo co he he [/QUOTE] No jedno mu już próbuje stanąć, ale drugie coś śpi :lol: Wolałabym to zostawić naturze, bo coś czuje, że Draco to się nie spodoba :lol: Poczytam sobie zaraz o uszach, jeżeli znajde temat, no i sąsiadka kiedyś swojemu pin minowi coś dawała na te uszka więc podpytam. [/INDENT]
- 470 replies
-
[img]http://lh6.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCuW0PUWiuI/AAAAAAAAA1A/nqtokPTphSs/IMGP4099.JPG[/img] szukamy myszek [img]http://lh4.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCuW0b5Hg0I/AAAAAAAAA1E/EnvozZkF5J8/IMGP4101.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCuW08_ZTdI/AAAAAAAAA1I/TbJXSzEwlE8/IMGP4102.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCuX6Ur6zeI/AAAAAAAAA1c/zpckqXKKZow/IMGP4109.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCuY2GvtirI/AAAAAAAAA1o/ixpFXeQi_eg/IMGP4115.JPG[/img]
- 470 replies
-
Draco jest u nas od 5 dni i musze powiedzieć, że zadomowił się bardzo szybko. Gacek z pewnością mu pomógł, jeszcze nie może zostawać sam w domu bo jęczy, płacze, szczeka itp. a chodzi za mną ciągle. Dziś była pierwsza noc przespana w trójke :cool3: Gac sam chciał zostać z nami więc mu nie broniłam, nic mnie nie obudziło więc można sądzić, że dogadali się w tej sprawie. Gac spał od brzucha, Draco koło pleców. Co do komentarzy.... wymienie najciekawsze: - o to tej z tych ostrych psów, tych, jak im tam, dobermany! [I]do Draco[/I] paro letnia dziewczynka - Miauuuuu [I]do obydwóch [/I]:cool3: dziadek stojący na balkonie i przyglądający mi się podczas spaceru z dwoma psami, mówi do swojej żony: - fajny ten piesek jest. tylko coś urósł ostatnio (zapewne Gacka nie widział, co jest normą :evil_lol:) No i dialog z panem: - a to bracia są - niee - rodzeństwo! - niee - no jak to nie? przecież takie same ciapki mają! chodziło o maść :cool3: Ogólnie w niedziele pierwszy raz byliśmy na wałach. I Draco przeszedł już swój psi chrzest- wytarzał się w gównie :cool3: Mmm, jak mu później przez pare dni pachniało z pyska.... [img]http://lh3.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCuV_sTBLOI/AAAAAAAAA0o/Twt2zrx775w/IMGP4087.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCuV_0td2LI/AAAAAAAAA0w/zaM_b1a4nZs/IMGP4092.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCuWAMWmJWI/AAAAAAAAA00/nk2ML_Y_y7Y/IMGP4093.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCuWzxtZmHI/AAAAAAAAA04/netRkI6gPhA/IMGP4095.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCuWzwwko1I/AAAAAAAAA08/MRlS_v6vY1U/IMGP4096.JPG[/img] I bardzo ładnie aportuje :) Biegnie i przynosi. Tylko jak za daleko rzuce nie chce mu się biec :evil_lol: Używa techniki "na żabe".
- 470 replies
-
[url]http://i45.tinypic.com/2m85dv5.jpg[/url] o jezu, myślałam, że to świnka morska jest xD Ale z Tofasa macho jest :cool3:
-
A ja miałam ten luksus, że wszystko dla psa (smaki, smycze, legowisko, miski, karmę itp.) zmieściłam do jednego plecaka (rozmiaru szkolnego) :cool3:
-
MA DOM! Młody Fafik z uszkodzoną nóżką - Strzelce Opolskie
karola&gacek replied to zmierzchnica's topic in Już w nowym domu
ale śliczny pinczerowaty :( -
Neutralny teren + psy na smyczy. Podchodzicie do siebie, psy się wąchają i chwile później odchodzicie (żeby sunia nie miała okazji wylecieć z zębami), chwila odosobnienia od siebie psów, czekacie aż ekscytacja opadnie i psy nie będą na siebie reagować, pochodzicie drugi raz. I tak w kółko, aż przy spotkaniu psy będą siebie olewać :) To działa, w ten sposób na obozie z psem poznają się psy mieszkające w jednym domku, w naszym przypadku trzy psy po drugim spotkaniu już na siebie nie reagowały.
-
[quote name='Cavy']Moja dalsza ciotka ma dwa pinczery i powiem jedno - strasznie energiczne psy. [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/wink333.gif[/IMG][/QUOTE] Przed chwilą zaczął (pierwszy raz u nas) bawić się sznurem z młodszą siostrą, a dopiero co wróciliśmy z działki :lol: [quote name='Cavy']hahaha, ale fajnie wygląda takla różnica wzrostu między psami. [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] Na zdjęciu tego dokładnie nie widać, ale ten lab miał głowe wielkości Draco o.o [quote name='zwierzchnica']Oplułam monitor jak zobaczyłam to zdjęcie [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [/QUOTE] normalny wyraz wesołego pinczerka :cool3: I z Gackiem [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs140.snc4/37345_127945283911031_100000866812640_132234_5300708_n.jpg[/img]
- 470 replies
-
[QUOTE]tylko czasem po protu trzeba młodemu wytłumaczyć, że nie wolno na Gacka skakać z łóżka [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][/QUOTE] znaczy się Gacek mu wytłumaczył i było głośno, ale nie niebezpiecznie (strasznie to brzmiało, a edytować nie mogę)
- 470 replies
-
Nie było żadnych niebezpiecznych spięć, tylko czasem po protu trzeba młodemu wytłumaczyć, że nie wolno na Gacka skakać z łóżka :lol: Teraz już się wyspał całkowicie i atakuje mnie buziakami. Rozpiera go energia więc idziemy teraz na działkę :)
- 470 replies
-
Dracula! Jeszcze nie do końca się oswoił z sytuacją, ale i tak już jest boski :) [img]http://lh4.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCYfJ-k6JII/AAAAAAAAAzw/20Kf-7OadxY/s512/IMGP4069.JPG[/img] Ciężko go uchwycić aparatem [img]http://lh4.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCYebkMjrFI/AAAAAAAAAzA/Bp0xEB95_WE/IMGP4049.JPG[/img] crazydog! [img]http://lh5.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCYe67vfJZI/AAAAAAAAAzk/OCAODh84sWo/IMGP4065.JPG[/img] Ten labrador był ogromny, nie dość że wielki to i masywny. Nie przypadł do gustu Draco [img]http://lh3.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCYe61V1DGI/AAAAAAAAAzg/pIh8uUwM8do/IMGP4063.JPG[/img] Po półtorej godziny spacerku, nóżki odmówiły posłuszeństwa [img]http://lh5.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TCYflbI53WI/AAAAAAAAA0A/-TKlQLXtgQQ/IMGP4075.JPG[/img] Spał później 2godz, na mnie oczywiście :lol:
- 470 replies
-
Może sobota? :) Mi ogólnie każdy dzień pasuje
-
Wczoraj wróciliśmy o 23:30, a dzisiaj Gacek zrobił pobudke mi o 6 bo koniecznie chciał się dostać do pokoju (spałam z Draco). Ogółem nawet bardzo spokojnie przechodzą relacje Gacek-Draco, myślałam, że będzie gorzej :) Zaraz dam zdjęcia, już wrzucam na picase.
- 470 replies
-
Ja z wielką chęcią :cool3: Przyszłabym z Draco i Gackiem.
-
[quote name='NatiiMar']lub pies padłby na zawał.[/QUOTE] Widząc psa przygniatanego przez niego, mam wrażenie, że właśnie to mu się stanie... Dyszący, sztywny, aż widać mu białka w oczach. I coś mi się wydaje, że nie pokazują wszystkich "zabiegów" szkoleniowych. Nadal nie mogę uwierzyć w cudowne ozdrowienie tego małego psa, który po ataku zaprzęgowego (malamut, samoyed nie pamietam) bał się wychodzić na dwór. I nawet z [U]kolacztki [/U]się wyrywał by zwiać do domu.
-
to mi się kolejność pomyliła :)
-
[quote name='Guptasek']a gdzie jest 15 ? xD[/QUOTE] nieee. 15 jest na lewo (patrząc od strony domku kadry) od 14 :eviltong: [url]http://i45.tinypic.com/2dj3ns6.png[/url] o tak mniej więcej
-
[QUOTE]W którym domku jest działające radio ?[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/eviltongue.gif[/IMG][/QUOTE] Pamiętam, że dziewczyny od Kaji i Dilera miały radio, a one chyba były w 15.
-
To jeszcze pare dni i Luna zacznie rozrabiać :)
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
karola&gacek replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
To ja wszystkich przebije :diabloti: Jak chce przejść z moim przez ulice, najpierw przed pasami mówie mu "stój", a jak nic nie będzie jechać/będzie zielone "chodź". Nie było by nic w tym dziwnego, ale zazwyczaj po prostu Gacka nie widać, a mówie komendy troche głośno :evil_lol: Jedna pani nawet ze zdziwieniem spytała "On to wszystko rozumie?", ale ogólnie "ratlerek" nie szczekający i nie gryzący wprowadza ogólne zdziwienie. -
[quote name='Rudawa']Ja jestem zdania, że nie ma sensu tłuc się pociągiem jak się ma ( nawet małego ) psa, dużo rzeczy i jeszcze przesiadki. W autokarze jadą sami psiarze, na luzie możesz się położyć, pies też, pies może zjeść, napić się, załatwić, wyspać, odpocząć. Ty możesz porozmawiać z kimś, zjeść, zdrzemnąć się, przejść w trakcie postojów, porozmawiać o obozie, zapoznać się z osobami z turnusu i przede wszystkim w autokarze jest duuużo ciszej i to bez wątpienia wpływa to dobrze na samopoczucie psa podczas jazdy [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]. Jest naprawdę mnóstwo powodów dla, których dla Ciebie i głównie [B]dla psa[/B] jazda tak długo autokarem jest lepsza.[/QUOTE]Podzielam twoje zdanie ;) W autokarze jest o niebo lepiej i jest fajniejsza atmosfera. Ja osobiście nie mogłam zasnąć ostatnio bo Gacka maltretowała mała dziewczynka i w ogóle wszyscy podstawiali ręce do obwąchania, a coś tak czułam, że jak zasnę Gac zrobi się agresywny. (specjalnie jak już wracaliśmy usiadłam z daleka od tej małej dziewczynki, żeby przynajmniej teraz dała nam spokój, ale pech chciał, że miała "ciocie", która usiadła koło nas i się do niej dosiadła :lol: na szczęście tak tragicznie nie było jak za pierwszym razem bo znalazła sobie kolegów). Także radze wam jeżeli jedziecie z psem autokarem to posadźcie psa na siedzeniu od okna bo żyć wam nie dadzą :lol: W ogóle ja mam bardzo dużo wspomnień związanych z tym autokarem....
-
[quote name='Karolina_Kowalska']Ok, dzieciaki koniec kłótni na temat kastracji. Poważnie zastanawiam się czy nie poświęcić wykładu na ten temat, bo widzę, że niektórzy mają trochę mylne pojęcie/ małą wiedzę na ten temat .. Jak wszystko, tak i te zabiegi mają swoje plusy i minusy i są tego zwolennicy i przeciwnicy. I uwierzcie znam dziesiątki hodowców, którzy są za tym no i znam też takich, którzy są przeciw. Ale jak już mówiłam, to jest temat do rozmowy na żywo i poruszę go na obozie. I proszę nie mówcie, że ktoś jest złym człowiekiem, ponieważ robi coś, co wg was nie jest słuszne.[/QUOTE]A może przy okazji poruszyć też temat kopiowania? :)
-
[QUOTE]To już głównie do Vini. Jądra/jajniki są jedynym źródłem testosteronu/progesteronu w organizmie psa. Obydwa te hormony w połączeniu z dopaminą odpowiadają za napęd ruchowy, satysfakcje z zabawy, radość z kontaktu z innym psem/człowiekiem, satysfakcje ze szkolenia, z nadgradzania itd. Psy/ suki kastrowane/sterylizowane często popadają w depresje z powodu braku szczęścia z życia. Jak pewnie większość z was zauważyła bardzo często psiaki po tym zabiegu są otyłe, jest tak ponieważ jedzenie jest niekiedy jedyną czynnością, która takiemu psu sprawia radość, przyjemność. Także ja nigdy żadnego ze swoich psów nie poddam takiemu zabiegowi - chyba, że będzie to zabieg ratujący życie psu.[/QUOTE]Skoro nie masz kastrata to skąd wiesz, że psy po kastracji mają "depresje", nie mogą być "szczęśliwe"? Ja mimo że nie mam kastrata mam na codzień styczność z takimi psami (wolontariat w opolskim schronisku, wszystkie psy to kastraty). Nie zauważyłam żadnej "depresji", "smutku" u "moich" psów z którymi regularnie wychodze na długie spacery. I również nie mają problemów z otyłością z tego powodu. A wypadek z zagubioną suką w cieczce może zdarzyć się nawet największemu miłośnikowi psów z ogromną wiedzą i doświadczeniem.