Kurcze, a wie jeszcze ktoś może, gdzie dostanę te klatki w innym sklepie? Bo w tym co podałaś, to nie ma tego, co chcę kupić...
Martyna- na animalii z ferplasta nie ma, a właśnie ta materiałówka byłaby dobra, tylko kurcze... zostanie mi chyba tylko allegro -.-
P.S. Swoją drogą, Gram był świetny wczoraj na placu ^^