-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
jbc karolina to cb ten wiek nie dotyczy :dd haha no ogółem mi chodzi o młodszych ^^
-
wpisz w google flexi de , potem weź na tej stronie products i będą :) aktualnie mam summertime 1 5 m. I chciałam tez kupić 5 m bo mniejszych takich nie ma ale mogę tanio kupić comfort 3 m taśmę :d ja tak się zastanawiam czy to nie jest mało...
-
jest smycz 3m :) classic to seria cat albo comfort mini :d przynajmniej na ich oficjalnej stronie
-
na co odp na pw? Ja mam nadzieję że na 4 i 5 będą starsi a nie średnia wieku 13 lat.. :Dd
-
Ja ciągle myślę nad flexi color, ale chyba jednak 5 m, a nad comfort compact.. Color jest fajniejsza, ale ma znowu linke -.- A ja wole taśme. I nie wiem co wybrac..
-
Ale nie ;P Nie moge na poczatkowe, bo mam weseleee. Zalowo. Dobra, do marca mam czas namówić sie ;PP
-
A ja nie wiem czy nie pojade na 1 albo 2.. To zalezy od tego, jaki będzie sredni wiek uczestników
-
No, że to tak nazwe 'od nas' 4 osoby chcą.. Nie wiadomo kto jeszcze :) Ja chce na końcowe turnusy, bo 1. nie chce mieć znowu urodzin na obozie, 2. może w sierpniu już zimniej będzie ;PP
-
Rocznikowo? ;> Ja rocznikowo 15, ale na obozie juz bede miała skończone. Mamy, mamy :PP 1118066. Byłaś już na ozp?
-
Słuchaj, to zamów na internecie karme ; ) Mi sie wydaje, że jednak lepiej kupić dla dorosłych psów karmę.. Linka jest potrzebna, jeśli np. chcesz, zeby pies nie siedział ciągle w domku, tylko mógł połazić tak w okolicy, to zapinasz psa na linkę, linkę zawiązujesz na palik przy domku i git ;P I ew. na posłuszeństwo. Wiki- ile masz lat? ;>> Wydaje mi sie, że może na 5..? :PP
-
Ostro ;P Ja mam od wczoraj. Ja Ci nie zazdroszcze, pff! Ot i morze xD Ja tam mam.. śnieg! :PP Nie no, ale w sumie fajnie nad morzem mieszkać : P A taka Karolina, z innego forum ; ) Z Klaudią sie znają. Ma teriera tybetańskiego (?). No i jedzie chyba na 4 turnus.. A na 5 ja chyba kumpele wezme ; PPP Mam nadzieje, ze w tym roku 5 sie odbedzie, bo jak nie to sie wkurze ^ Ryś, a Ty na który jedziesz?:P
-
Ja tam z Klaudią i Karoliną (jedzie na OZP4 z nami chyba) gadamy na gadu, wiec wiesz :P A Rysia itp. w szkole może są czy coś xDD Ula, w którym domku byłaś?:PP
-
[url]http://www.krakvet.pl/josera-kids-karma-szczeniat-p-14405.html[/url] Ta jest taka typowo szczenięca ; ) A ta family, to przynajmniej mi sie wydaje, ze to jest bardziej na takiej zasadzie, żeby karmić matke i szczeniaki taką samą karmą :)
-
Ee, a nie możesz np. Festivala? Te karmy akurat są z niższej linii Josery ..
-
Jest, jest! Ja tam z Klaudią nadajemy na gadu, wiec wiesz :PP Wybiera sie ktoś na OZP5? ;)
-
Błagam, błagam! Ubierasz psa w lato !? Przy +30*C UBIERASZ PSA !? No litościi. Mam yorka, 2 kg, zmarzlak straszny, musi mieć cieplutki kombinezonik z polarkiem podszyty na zewnątrz ortalion, z długimi rękawkami bo zimno, ma dres na jesień, pelerynke na deszczowe dni, ale NIGDY w lato! Jedynie co, to miała bluze polarową jakiś czas temu, jak np. jechaliśmy nad wode i siedzieliśmy w nocy, to psa ubierałam w to, bo faktycznie bywało zimniej że i mi było zimno. Ale na pewno nie w dzień. I na pewno w żadnym normalnym domu nie jest na tyle zimno, żeby ubierać psa.
-
Nie, nie planuje! Ale wiem, że radia są w domkach i niektóre nawet o dziwo działały :PP Wiec sie pytam. A co zabrac, to narazie nie planuje, chociaż mnie to korci : )) Czekam tak naprawde do mniej wiecej połowy marca, wtedy wyjaśni mi sie olimpiada z angielskiego, która decyduje o obozie/obozach i aparaciku nowym ^
-
Biedronka rlz ^^ Wgl wiecie czy jest tam jakaś pizzeria czy coś w Rynie? Oprócz tej, co poniektórzy może zamawiali do ośrodka .. Ee i jeszcze jedno, działało w którymś domku radyjko? :PP
-
Mwahahaha, prawie 15 lat bez Ciebie przeżyłam XDD Myślicie, że w sierpniu będzie już chłodniej?:))
-
No właśnie o Daisy tez sie martwie, bo jak juz jednak tam bedziemy ten prawie miesiąc, to sie przyzwyczai i powinno być ok ;) W ubiegłym roku Rysia miała proszek, to prałyśmy xD I jeśli zostane jednak na ten drugi turnus, to wiadomo, że proszek wezme ;PP I tak zrobie, że nie wezme wszystkich koszulek, a pomiędzy dwoma turnusami poprosze mame, żeby przyjechała (Białystok, to nie tak daleko strasznie, na urodziny na obóz przyjechała:PP) to mi dowiezie rzeczy i zabierze część. I tyle ;)) Jaa, chce już wakacje -.-
-
To i ja wiem ; )) Ja potrzebuje wiedzieć na OZP 4 i 5 najlepiej. Z jednej strony chce zostać na dwa turnusy od razu, ale z drugiej lepiej by było np. na 3 i 5 bo bym wróciła do domu na spokojnie, wyprała wszystko, odpoczęła, pies tak samo ^^
-
Klaudia, nie martw sie, pokaże Ci gdzie kible są te :PP Ja już tam byłam i lekturke przeczytałam xDD Łaa, musze zarezerwować obozy do końca marca, żeby mieć te zniżki, a jak kadra wtedy jeszcze nie będzie znana to lipa ..
-
Anetta, w tym tylko problem jest, że my musimy mieć wzorek max 1,2 cm -.- Bo jak jest właśnie szerszy, to musi iść na podkład 2 cm, a mój pies wtedy byłby w kołnierzu :) Czerwony kapturek faktycznie jest cudowny, tylko.. No za szeroki :) A z rogza łańcuszek lepiej niebieski czy pomarańcz odblask? ;>>
-
No a taki pierwszy posiłek, to taką całą dac? : ) Co do tego jeszcze? Sunia jest wrażliwa i troche sie boje przechodzić, ale znowu jest strasznym niejadkiem -.- A wszelkie mięso czy to jak ja np. obieram, to chętnie je. Zresztą czasami jak mama jakieś mięso przygotowuje, odcina coś itp., to czasami rzuci jej i nic sie nie dzieje :) A pochłania w mgnieniu oka.
-
Słuchajcie, w jakiej kompozycji wzorku +podkładów widzielibyście Daisy? (sucza z avataru) w najbliższym czasie nasza kolekcja: obróżka fiolet odblask rogz viva rogz zatrzask łańcuszek rogz odblask pomarańcz/niebieski szelki activdog wzorek pacyfki z pomarańczą co jeszcze byście nam zaproponowali? ;>> Z activdoga najchętniej.