Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. To sie bierze smaczki czy zabawkę i sie na to pracuje ;) Uważam, że jednak chyba aaaż tak nie jest źle, żeby używać specjalistycznych 'przyrządów' ;>
  2. Co do szelek, to z Dogstyle możesz śmiało brać :) Aczkolwiek dla mnei te szelki wyglądają mega drastycznie oO Aż tak Twój pies ciągnie?
  3. Nad activem sie narazie zastanawiam ;d W najblizszej przyszlosci dołączą do mnie rogzy (Migori, nie rozumiem ironii?), tylko po prostu sie nie moge zdecydować..
  4. Moge Was pomeczyc? ;d Jaki rooogz do Daisy? Bo chce kupic 2 kpl. Mam fiolet odblask aktualnie, ale pozbywam się go i może będe miała pink heartsa zacisk. Myślę o komplecie pomarańcz odblask, czerwonej smyczy odblask i chciałabym miękkie i lekkie róż, ale pink hearts będize z różem i nie wiem..
  5. a ja weekendy właśnie słabo ;d Tyle, że w piątek jeśli już.. :))
  6. Patrze, że wątek kompletnie zdechł ;d Kto jest chętny na spacerek w weekend?:))
  7. Hej hej! Czy sa nadal maluchy trenujące? ;dd My może w sobote na trening wreszcie pojedziemy agi! :)
  8. Wlasnie nie wiem czy brać z podszyciem.. Przed pacyfkami wezmę szelki od Marty rastowe z podszyciem ekoskórkowym, to wtedy zobaczę ;dd
  9. Help! Dla Daisy lepiej z activdoga pacyfki czy biedronka i liskę zielone? Na żółtym podkladzie ;d
  10. ja wlasnie nie wiem czy jechac pociagiem, czy samochodem ;d bo wreszcie jest dojazd z białegooo.
  11. Dziewczyny, ja wiem, że lupinki ładne ;(( No ale gdzie na moją 1 cm !? Toż to sznureczek :(( I boje sie kupic ja.. Zreszta na lupine.pl te obróżki po 30 zł, drożej nawet od rogza. Patrze, że na p-m są po 15 zł i mysle, czy stamtąd by coś wziąć... Jest Muddy Paws albo Sea ponies ;d Chyba najladniejsze.
  12. Ja się przypomnę tylko, że mam na sprzedaż rogza fiolet z nitką M i komplet Muscata mac leather 11mm ;) Ii.. tak mysle, zeby kupić jakąś obróżkę niebieską. Tylko nie wiem jaką.. Chciałabym activdoga, ale cienkie tasiemki mi się w ogóle nie podobają ;//
  13. moge zrobic ;d Stan idealny.
  14. a ja znowu zaczynam chorować ;// Chce coraz wiecej rzeczy kupić, ehh.. Narazie na sprzedaż mam nadal flexi summertime, komplet muscata mac leather i rogza fiolet odblask zatrzask m ;d
  15. No wlasnie ja teraz na oboz tez kupie ten długopis z pętelką, bo miałam te haczyki zielone i nie umiałam nimi kleszcza wyciągnąć oO
  16. z beaphara to chodzi mi o obrozke ;d I tez jest na 8 msc. Narazie wlasnie kupie to, bo ciocia jakos sie nie przekonuje do obrozy na kleszcze za 50 zl. I jeszcze jakis zaciemniony wet powiedzial jej, ze zabezpieczyc psa wystarczy tylko maj-czerwiec-lipiec-sierpien oO
  17. Sluchajcie.. Pisze tak naprawde w imieniu mojej cioci. Mieszka na przedmieściach, taka mała wioska. Ma psa- 5 kg. Ogółem mieszkają nad rzeką, pies cały dzień na podwórku ( w sensie, że ma dostęp). Już złapał 2 kleszcze. I pyta sie mnie co lepiej, krople czy obroża, czy to i to.. I mam dylemat. Narazie kupie jej beaphara sos, tak jak mojej, bo kiltix troche kosztuje.. Ale czy to wystarczy?;d
  18. Nie sadze, ze na ozp2 bedzie mniej niz 10 osób ;d To u mnie 2 lata temu na czwórce było 11. Wiecie, to, że tutaj np. w tym wątku na dany turnus nie zapisało się dużo osób, to nie znaczy że faktycznie tyle osób przecież będzie ;d W 2010 roku na ozp1 wiedzialam ze jedzie... że jadą 4 osoby? ;d A było na początku 21, potem 19. Ale Paula, też sie modle, żeby u nas było mało ludzi :P I dzieki za telefon ;*
  19. Juz wiesz, ze na czwórce i piątce bd p. Marek? :D Swietnie ;d
  20. napisalam, ze raczej nie ;dd To, co na pewno bym miała, to z tej strony: [url]http://zooportal.pl/nagrody/items/0[/url] cena do 24 000 pkt ;dd
  21. kurde, chyba nic nie wypali z tymi rogzami co mowilam, jedynie bd miala na sprzedaz na 1000000% szelki też rogza, rozmiar xl kolor icecream bone. chetny by ktos byl?
  22. wlasnie tez tak o tym myslalam ;) takze jesli ktos chce sie dopisac, to kopiujcie liste ze [b]strony 211[/b] i wklejajcie do postu ;d
  23. tez tak stwierdziłam właśnie :P że się wątek ożywił. Przypominam, że lista uczestników jest na stronie [b]211[/b] ! :)
  24. Ahh, skąd ja to znam z zabawkami! Moja też nie lubi sie szarpać, ale jak jej rzuce miśka, to sama nim trzepie ;dd Aleksandrossa- [url]http://www.wandrus.com.pl/strefa-uczestnika/dojazd-zorganizowany/mazury-z-psem[/url] tu masz dojazd zorganizowany :) Albo dojazd własny jest. A wybierasz sie na jakis turnus?
  25. tzn Lora (Agi) to taka w typie goldena ;d Wiesz co.. co do yorków w agi.. Oficjalnie , to w sumie maało ich jest! Ale nieoficjalnie to wiesz, coraz więcej :P Np u mnie na tym pikniku przez 3 lata nie widziałam chyba ani jednego...Wiesz, york yorkiem, ale to tez pies przecież, TERIER! Jak ja w ostatnią niedzielę wyszłam z mamą i z Daisy na spacer, puściłam ze smyczy, jak ona latała zadowolona pierwszy raz po trafie, jak było cieplutko 17 stopni, za piłeczką <3 Aż jakaś pani się zatrzymała i przez 10 minut z nami rozmawiała, bo nie mogła się nachwalić. Wtedy widze, jakiego mam naprawdę psa. A nie jak teraz, chlapa, że psa dosłownie na siłę ciągnę.. I to dosłownie na 5 minut :P
×
×
  • Create New...