-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
o matko, o matko! szelki agility! *.* tylko czemu to 2 cm !? to nie fairrr ; ((((( ehh.. westie_justa- jesli chcialabys cos zamowic od Marty, wez mi daj znac na pw, to cos Ci napisze :PP
-
iza masz zapchana skrzynke, zostawilam ci wiadomosc na profilu ^
-
1,5 cm ; )) i prawdopodobnie smyczke do tego ;dd ale to zalezy jeszcze, czy wgl Marta zdobedzie ta tasme, bo jest dostepna ;pp
-
na 100 procent nie, bo norweskie ciezko znalezc w zoo ;pp ale jak chcesz ;)) vege*-a Ty nie chcesz?;ppp
-
a Ty myslalas ze ile one beda kosztowac?? Moim zdaniem z 30 zl...
-
wiec na sznaucerke na pewno mniej ;)) do 35 zl. przelew przez poczte tez moze byc ;dd
-
Treningowe to jak pies ciagnie ;)) Norweskie ok. 30 zl ;dd Daj znac na pw jaka bys chciala tasme, wymiary, z polarem/ekoskorka czy bez :P przesylke masz gratis jako pomoc dla mnie.
-
1 raz to nie. a wgl z Toba pisalam o tej takiej ugodzie? xD jak decyzja? Ja jade prawdopodobnie na 4 i 5. Emm, czy ktos chcialby moze zamowic cos stad: [url]http://dogstyle.republika.pl/[/url] ? xD
-
narazie nieznana ; )) jak sie czegos dowiem, to dam znac.. dobrze by bylo gdyby byla znana do konca marca, bo inaczej to 200 zl bd musiala wiecej zaplacic...;//
-
A my moze bedziemy miec szeleczki rastowe! Powiedzcie tylko jaki polarek do nich ;dd i zastanawiam sie czy wziac smycz do kompletu....
-
Ja wiem, ze Tzt Marty jest w stanie zrobic wszystko, ale chyba nie moje zamowienie.. Marta- tasme Rasta macie tylko 30 mm? Nic wezszego? :((
-
A ja szukam, czy ktoś/coś jest w stanie zrobić dla nas szeleczki flyballowe/norweskie w kolorach rasta? :PP Pewnie niemozliwe..
-
Ew. mozna robic tak, ze kazdy kto np. chce sie dopisac do listy, kopiuje ostatnio aktualizowaną liste, dopisuje siebie i tak wychodzi nowy post ;)) wtedy nie trzeba dlugo szukac listy po stronach ^ ^
-
Tworzymy liste, kto na jaki turnus jedzie, potem dopisujemy kadre etc ;]]
-
Ja wlasnie juz dawno nad tym myslalam, tylko nie wiem czy to nie za wczesnie ;))
-
Kurczee, fajne te obróżki flexi.. Szkoda, że facet nie sprzedaje 16 mm to bym wzięła dla młodej ;dd Wiecie w ogóle gdzie jeszcze mogę je dostać, w przystepnej cenie?
-
Tzn.?xDd Ahahaa, mam swoje powody :P I w sumie znasz je ^ ^ Ale ciii! :>> Ja tam czekam do marca, może będzie znana kadra... W każdym bądź razie u mnie wszystko się wyjaśni 17-18 marca czy jadę na 1 czy na 2 turnusy <33
-
Po 1. nie, bo za dużo ludzi, 2. nie chce na poczatku.
-
a 4?xD szkoda, ze nie 5..
-
Łaa! Te Wasze wspólne zdjęcie z Jake'iem jest cudownee! <33
-
Słuchajciee ; ) Lepiej mi wziąć dla Daisy Vive Rogz czy Skateboard? : )) I tak sie zastanawiam czy ładniejszy jest niebieski czy pomarańczowy łańcuszek..
-
Hm.. A wiecie, kto 'specjalista' może to zrobić? Bo baardzo podoba mi się rogz łańcuszkowy i taki za kilka dni kupuję, ale boje sie, że więcej bedzie łańcuszka niż tasmy .. A, no własnie ; ) W najbliższym czasie powinna do mnie dojść smycz odblask czerwień+obroża viva rogz i komplet niebieski odblask w tym obroża z łańcuszkiem. Wszystko Rogza ; )))
-
NightQueen przy okazji spytam, jak długi jest łańcuszek w tym rogzie? Można wgl. jakoś zmniejszyć łańcuszek?
-
A tak trochę 'uspokajając' rozmowę- do szelek z activdoga pomarańczowych wziąć smycz do kompletu czy smycz odblaskowa muscata pomarancz 120 cm? : ))
-
Fajne, oryginalne imie : ) Ladne. Tak sie zastanawialam wlasnie skad Twoj nick :P