Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Metheora, podzieliłabyś sie linkiem? :)
  2. papillonek, a do Białegostoku to do którego klubu się wybierasz?:)
  3. anetta- dzieki :) tak wlasnie dzisiaj wracając ze szkoły do domu myślałam, że neon najładniejszy będzie :P
  4. Ula, ja nie wiem, piszesz, że to na żarty, a ktoś naprawde może tak pomyśleć oO Co do karmy, to ustaliłyśmy z Klaudią, że jej mama zamówi po prostu z domu do ośrodka karme :)) Taa, Rysiu, jesteśmy całkieem normalni! ^ <33
  5. Ula, opanuj sie, ok? Uwierz mi, że mi to jest ważne, bo sama zbieram na swój obóz -.- Wiec sie uspokój ... Jak ktos bedzie chcial, to wiecie, pw czy cos :) Bede wdzieczna. I Ula nie musisz komentowac mojej odpowiedzi :P
  6. Ee, no własnie :) Jesli ktos czytający ten wątek zamierza jechać na ten obóz po raz pierwszy, prosze o kontakt do mnie :))
  7. Ale jakbys chciala, to daj znac :P
  8. Ale nawet i 2 cm za dużo :) NightQueen, a pozbyć byś się jej nie chciała? :) Mogłabyś wstawić foto?
  9. Szelki i obróżki też 16 mm mamy :)) Tylko znowu odblask 11 mm ma tylko 1 nitkę odblaskową ..
  10. Ale ja potrzebuje max. 1,5 cm szerokości :) Co byście wzięli, odblask czy miękkie i lekkie rogza? No i tak myśle, czy 11 mm czy 16 .. Bo chce do tych szelek kupić.
  11. Ale ja potrzebuje max. 1,5 cm szerokości :) Co byście wzięli, odblask czy miękkie i lekkie rogza? No i tak myśle, czy 11 mm czy 16 .. Bo chce do tych szelek kupić.
  12. A powiedzcie mi 2 rzeczy: 1. gdzie znajde pomarańczową smycz? Bo na myśl przychodzi mi tylko rogz, red dingo ew. (nie sprawdzałam) i z muscata odblask.. Gdzieś jeszcze? Najlepiej odblask.. 2. Jaką nitke dać do szelek activdogowych pacyfek na żółtej taśmie z pomarańczowym polarkiem? :P Zielona neon czy cytrynowa?:)
  13. A ktos juz obczaja turnusy? :) Wybiera sie na ozp4 lub 5? :P
  14. Przez Klaudie, to ja mam teraz manie myślenia o OZP! oO
  15. Wy mi powiedzcie, czemu tam w ośrodku nie ma neta ;// Kurcze, a mi coś jednak po głowie chodzi, że jakiś brit tam był :PP
  16. ahaa, czyli bycie razem w domku odpada :)) a szkodaa. co do royala, to jak stac Cie bd na tyle czasu karmic Fante tym, to szacun xD
  17. A, to jestem starsza.. Troche! :) Bo za równo pół roku stuka mi 15 :PP A mi sie wydawało, że brit był chyba w zoologicznym.. Hm.. W sumei dog chow najlepszy to nie jest, ten brit byłby lepszy.. A, jak wgl. Twoja Fanta reaguje na mniejsze suczki?
  18. Dla mnie też nie, tylko myślałam, że jesteś w moim wieku :)) Klaudia, a czym karmisz Fante? Żebyś miała co kupić dla niej w tym meeega zaopatrzonym zoologicznym ^^ Bo w Giżycku też wielkiego wyboru karm nie ma ... A jechałabyś na OZP3 albo 4? ;) A no i czemu 2/3 mają być zatłoczone?
  19. Łoo, Klaudia, szalejesz! Boże, ile to kasy trzeba : PP A na ozp 3 i 4 sie wybierasz? To sama bym nie zostala pomiedzy dwoma obozami ^
  20. a jechałby ktoś może na 2 turnusy? Bo jak mi dobrze pójdzie w konkursach to mama płaci mi za 1 turnus i jadę na dwa :) 3 i 4 chyba. I wgl ktoś wybiera się na któryś z tych turnusów?
  21. A ja właśnie jestem tym rocznikiem, który idzie z nową podstawą programową : )) I moje książki bardzo dobrze sie sprzedają. Ula, to ile Ty masz lat? :) A u mnie obawiam sie, ze nie mialabym za bardzo komu w rodzinie w czyms pomagac, a szkoda.. :P
  22. A ja przypomne, moze ktos chcialby kupic flexi summertime różową do 15-20 kg taśma 5 m, ew. zamienić się na inną flexi :)
  23. z forum chien ; ) Ja go z kolezanka organizuje, ale więcej szczegółów narazie nie ma za bardzo, jesteśmy na etapie poszukiwan osrodka.
  24. Haha, narazie nie dziekujemy :)) Zobaczy sie jak to będzie. Ja już obmyślam w myślach swój budżet na co mi starczy.. Kumpele chcą jechać na zwykły obóz na mazury, a ja nie za bardzo, bo 1. będzie mi sie kojarzyć z OZP, 2. wole nad morze, jakoś na mazurach zwykły obóz to nie :P
  25. Ryś, powrót do kibli w nocy i dziwnego pana? Hahahaha :)) P. Piotr pisał, że kadry jeszcze nie zna xDD Ja zależy od tego, kiedy mamy zawody :P
×
×
  • Create New...