Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ja kupiłam raz mojej małej Greenies i w sumei faktycznie, z pyska nie aż tak jechało ;p Ale boję się lekko je kupować.
  2. Ło, już się zapisałaś? ;p Ja gdzieś w marcu dopiero ;/ Chyba, że przekonam rodziców, że może być za późno ;p A jakie są turnusy (terminy) ?
  3. Jest duża szansa, że i ja pojadę na 1 etap dla początkujących ;] W lipcu :) Moich rodziców odstrasza niestety cena....
  4. Ewa, właśnie o to mi chodzi, żeby pokazać ludziom, że york nie jest tylko pieskiem na kanapę i do głaskania, że też może być sportowcem ;] Właśnie zakupiłam linkę, ma nam przyjść niedługo, będziemy się uczyć :) Mała przez hopki też dobrze skacze dosyć :)
  5. Łoch, no to spodziewajcie się yorka agilitowca :D Pocwiczymy tylko przywolanie bez smyczy, bo nie wychodzi nam :D
  6. Przypomni mi ktoś, kiedy zaczyna się kurs dla początkujących? No i takie pytanko jeszcze: w jakim stopniu pies musi być posłuszny? :cool3: Bo z moją to problem i muszę wiedzieć jak "mocno" ją uczyć ;p
  7. Pajuniu, Ty widocznie też do mnie pisałaś, aczkolwiek do mnie NIC, żadna wiadomość nie doszła. Czy nadal chcesz te przetwory? Obecnie jestem chora, nawet lekko bardzo, więc: Czy chcesz je przed nowym rokiem?
  8. pajuniu, napisałam do Ciebie PW, niestety zwrotnej nie otrzymałam do dzisiaj. Przeglądałam pare razy skrzynkę, może ja się pomyliłam- niestety, nic nie ma. Miałam do Ciebie dizsiaj napisać.
  9. Ew. mogłabym w teraźniejszej przerwie świątecznej, jak wyzdrowieję szybko ^^
  10. Bakteria, nic Ci się nie potelepało ;) A co? Plinka, a dokładniej? Osoby, z którymi pisałam, to były zachwycone obozem.
  11. Niedługo i jeszcze jeden york dołączy do agilitowców ;) Na wiosnę zaczynamy skakać, sunia skończy rok, zrobimy prześwietlenie i do roboty! w te lato, a raczej wczesna jesien uczylysmy sie skakac u babci na wsi, ale to takie hopki pare cm nad ziemią ;)
  12. Białostoczanie łączmy się! :) Krótko o mnie: Marta, wiek 12 (prawie 13) lat ;p Posiadam 8-miesięczną yoreczkę :D Ja bym mogla umowic sie na spacerek, ale na wiosnę dopiero ;p A tak poza tym. Jedzie ktos na obóz z Wandrusa z Was?
  13. Z trukwy, na animalii takie są, moja kolezanka bardzo je chwali.
  14. Mam problem z kupnem kombinezonika dla swojej 8-miesięcznej suni yorka. Suńka ma: 26 cm dł ob. szyi 19 cm ob. w klatce piersiowej 29 cm no i znalazlam kombinezonik: [url=http://allegro.pl/item501116479_sliczne_kombinezony_roz_2_jedyne_takie_zobacz.html]ŚLICZNE KOMBINEZONY ROZ.2 JEDYNE TAKIE.ZOBACZ!!!! (501116479) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Ale: dł jest ok, do 27 cm ale klatka piersiowa: max. do 38 cm, więc czy będzie 29 cm? Bo mam problem... A muszę jak najszybciej kupić dla mojego zmarzlaka. Pomoże ktoś? :)
  15. No dobra, cioteczka pomoże Kodiemu ;] Niedługo pieniążki wylądują na koncie, jak dobrze pójdzie bazarek :)
  16. I jak tam psiak? Nadal potrzebna straaasznie pomoc? Bo być może będę mogła przekazać na jakiegoś psiaka pare złotych i tak szukam.... Czy Kodi czy Kasia- Onka bez łapy....
  17. Ja tam swojej kagańca nie będę zakładać, nie widziałam jeszcze ani jednego yorka w kagańcu. Ja po swoim psie sprzątam, mimo, że mało robi. Dla mnie jest śmieszne, żeby dla yorka zakładać kaganiec.
  18. Dokładnie. Nie będę zakładała kagańca dla yorka! Moja conajwyżej zaliże kogoś a nie pogryzie ;/ Przeciez to jest chore! Dla yorka kaganiec.... Ja nie mam zamiaru dla mojego brzdąca kagańca kupować, bo to powinno obowiązywać większe psy.
  19. Ja małej kupuję nową piłkę na sznurku, a tak poza tym to gryzaki, z trukwy, jakies kosteczki, kostki itp ;p
  20. Mam pytanie. Czy dla swojej, 8-miesięcznej suńki york, mogę kupić taką kość wędzoną? W sumie byłby to prezent na święta :) Nie znalazłam co prawda mniejszej niz 16 cm ale ona i tak ma gryzaki takie po conajmniej 12 cm bo małych "nie toleruje"
  21. Nie, ja widziałam u siebie w mieście z zoologu (zoonatura) zabawki z petstages, ale to było dość dawno ,gdy nie mialam pojecia o tej firmie ;p
  22. Gdzież, do Poznania nam daleko ;] A foteczek nie ma bo się gdzieś aparacik zgubił :(
  23. Ja być moze również pojadę na ten obóz, z chęcią poznam Magdę i Szilę :) Chociaż pewne to nie jest, w szkole musi dobrze być :lol: Niestety, ja z Białegostoku bede musiala dojechac samochodem... Wie ktos ile to mniej wiecej km jest?
  24. Hej :) Chciałabym się dowiedzieć trochę o tym klubie... Gdzie się on mieści? Czy ja (12 lat) mogę już w nim trenowac? Ile kosztuje tam uczestnictwo? No i w jakim minimalnym wieku musi byc pies, aby moc zacząć trenować?
  25. Hej. Mam pytanko, bo przyjechała moja znajoma ze swoim tym yorkiem (sąsiadów (tzn. to jest ich córka( w moim wieku)), ten york ma 6 miechów, samczyk) i idziemy jutro na spacerek i będziemy tak sobie spedzac czas przez najblizsze jeszcze 3 dni. Moja mala boi sie tego psiaka, no i skoro mam juz kompana do spacerków, jak przekonać Daisy do psa? Pilne!
×
×
  • Create New...