-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Wątpię, że już nie będzie... Chyba, że w danym rozmiarze czy coś. Sluchajcie... Co do mojej Daisy bardziej pasuje: Krowy czy Pink Hearts rogzowe?? Bo kupuje jej komplet Sport Blue i chce zeby do smyczy pasowalo... Mi sie osobiscie bardziej krowy podobaja, ale nie wiem czy pasuja do mojej.
-
Nie wiem czy kojarze gdzie to... Gdzieś niedaleko sklepu DUKAT? Bo niedaleko, to ja do kolezanki chodze ;p Ma goldena, Lakiego :) A ona to Kamila ^^ Kojarzysz?
-
Katie, na gg Ci cos napisalam ^^ Zrob dla psicy swej zdjecie w krówkach ^^
-
Ja to bez dwóch zdań zamawiam dla suczy komplet Sport Blue z Rogza. Tylko jeszcze pytanie. Będzie do tej smyczy i do mojej suczy pasowały krowy? :D Jak tak, to jej krowy jeszcze wezme obrożę ^^
-
No niestety... Najwyzej tam bedziemy chodzic i kupowac jakies szyny, jak to dziewczyny rok temu chodzily i kupowaly baleron (?) :)
-
Hehe, Shetanka, trzeba cos innego :) Ja mam nadzieje, ze mozna cos do lodowki jakiejs schowac, bo mam zamiar wziac dla psa gryzak chlodzacy z petstages :D
-
Ale ja chce gdzie najtaniej. Na pelnej-misce tak samo jak allegro.
-
Madzia, no ale razem wezmy gdzies :(
-
Ostatnio szukalam. Nieee ma :(
-
Kurcze... Poszukujemy wlasnie gdzie najtaniej obroze z rogza ^^ To Magda planet dla chopaka, a ja sport blue dla suczy :D
-
Nie! Jej juz tez sie to nie podoba ;p Dla mnie fajny jest Floral, szkoda ze w Skach nie ma :( Madzia! Floral, albo planet rogz, albo viva,sport red ^^ Bo sport blue to ja biore :) Kurcze... Ludzie.. Gdzie N A J T A N I E J znajde obroze rogza wzorkową? Chodzi mi o rozmiar S, wzór SPORT BLUE
-
Nie, no kiedys napewno :) Nie chciałby się ktos wybrac na jakis spacerek gdzies? :)
-
Hej, ludu... Co tak tu cicho?? :(
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Nie chce, dziekuje ;p Tak... Planujemy z Magdą zrobić obroże psom ;p Tylko nie wiemy co z regulacją... :D -
Fajne ^^ Ta pierwsza ładniejsza :) Hm... A co z regulacją? One są dopasowane wymiarowo?
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Nie ma xP :) -
Módl się? xP Ale to nie bylo chyba na ręce ;p A nie, początkowy etap to na ramię, to może tak i zostać xP
-
Heh.. ja tez w sumie ;p Mam dwie kolezanki (jedna 18 lat druga 17 xp) No ale trudno, trzeba przezyc bedzie ^^ W srode mam zajsc do zoologika kupic juz ostatecznie transporterek, miseczki, nakrecacza na agility (kurczak piszczacy ;p) i karme jeszcze. I do hurtowni pojade po smakolyki. Uwazacie ze starczy dla Daisy: * 60 pasków mięsnych albo pałeczek mięsnych miękkich * 25 dag czy 50 dag zwierzaczków herbatniczków?? * upieczone własnoręcznie ciastka wątrobiane w takiej klasycznej blasze starczy??
-
Ściągara ;p "ale" jest chyba od Jimmka, nie? xP Ja mam jak u Flaia (psy z klubu xP) "sla" "lom". Dobra, mi tez mozesz przeslac :) Hah, mnie też Nikoś zadowala, bo mam do dyspozycji 3 lustrzanki brata :D
-
Guptasek, a ile Ty masz lat? :) York ma byc na OZP2? O, ciekawe ^^
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Ah, wiesz... RC czyni cuda ^^ A fociaków nie ma i nie bedzie ;p Nie chce mi sie z komy zgrywac... Moze na zajeciach w niedziele cos ktos zrobi? :) -
Uuu, a u mnie... Miesiąc prawie ;p Sluchajcie... a jeszcze sprawa formalna. Zrobilam przelew z zaliczka, to kiedy dostane te papiery jakies?
-
Kajus_ka a co ja Ci odpisac mialam?:) A Ty skad jak cos jedziesz?
-
Nikt wiecej z forum chyba nie jedzie oprocz mnie i Shetanki i mojej kolezanki :) Shetanka chyba szuka osoby do domku, wiec wiesz... :)
-
Ja jade w tym terminie i Shetanka. Ja jade z kolezanka, ona ma 14 lat, ja 13. Ja mam yorka, ona goldena. W sumie fakt... masz mlodego psiaka, gdyby mial chociaz pol roku, to wtedy lepsza bylaby sytuacja.... Kurcze, nie wiem... Szczeniaki ponoc bywaja, ale czy tak mlode to ja nie wiem. Z postów uczestnikow obozu wnioskuje, ze poza treningami odpoczynki, posiłki, spacery, wypady nad wodę (?).