Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. No bo mówicie, że domki przeciekają, to sie coś nie domyka itp. itd... Myślę, że jeśli więcej osób by poprosiło, to może by się zgodzili. Nie prosimy przecież o inne miejsce, tylko o poprawę warunków.
  2. Magda, to niech może by jakoś warunki troche poprawili :/ Jej! Jeszcze tylko tydzień! Trzeba zaczynać się pakować :lol:
  3. No taaak, ale on dla mnie za rooshoffy ^^ A planet za granatowy :( No cóż, jak pojadę w następnym tygodniu do Zoonatury, to zdam realcje ^^
  4. My jako do początkujących, no ale czasem przestawiają do innych, nie?
  5. ... i nie wróci więcej ^^ A często chodziliście nad jezioro?
  6. A idź Ty Guptasek ;p Bo Ci tym odpadającym kranem przywale :D
  7. Niech Ci bedzie ;p Moze przezyje ;pppp Shetanka, duzo zarcia bierzesz swojego? Bo jak tam faktycznie jest blee to bedzie zle. Chociaz ja wybredna to nie jestem. Bo lubie wszelkie ohydstwa typu kalafiory, szpinaki itp. ;p
  8. To proste ze pojdziecie na zaawansowanych :((((((((((((((( Szkoda :(
  9. O kurde, to to też będzie? Pooorażka ^^ To co tak w ogóle piesa musi umieć? Moja Daisy, jeśli wie, że ze mną pracuje to w 98% przypadków przyjdzie na moje zawołanie :) A jeśli nie wie, że pracuje to w ok. 94%
  10. A ja jak dobrze pójdzie, to przymierzam się do kupna kompletu z Rogza. Zalezy jaki będzie w Zoonaturze. Ale prosiłam o zamówienie rogzette lub planet rogz.
  11. Nieeee :( Ej, ja nie chce iśc do początkujących sama ;p Dobra no, skoro mają i tak przydzielać, to sie zobaczy ^^ A my musimy troche potrenować ^^
  12. Hehe ^^ Ja dla swojej kupiłam koguta lateksowego piszczącego z Trixie 20 pare cm, ale psica niezbyt lubi się nim szarpać, a kupiłam go z myślą, żeby nakręcać psa na to na obozie. Ale... stwierdziłam, że jednak będę nakręcać na sznurek (własnoręcznie pleciony ^^), na który nakręcałam psa na kursie i będę go nakręcać na agility na jesień w klubie i w ogóle.
  13. Shetanka, tylko nie mów, że chcesz pójść do zaaw. ;p Bo my napewno pójdziemy do początkujących.
  14. Nie, no ale wiesz ;p Chodzi o to, że w jednym okna nie ma, drugi bardziej przecieka itp. itd. ;pp
  15. To który ogółem lepszy domek? 16 czy 18? ;]
  16. Ale 16 i 17 w boskim stanie nie jest, nie? ;p
  17. Hehe ^^ Ja jak bede pociagiem jechać, to ok. 15 będę już w Giżycku, więc też pewnie będę po 15. Trzeba jakby co, zaklepać domek ^^ Chyba 18, nie? Ponoć jeden z lepszych, blisko toru ^^
  18. Nightpearl- no niezupełnie... Gdybym ja swojej najpierw rollery rzucała, a potem już floatery, to mój pies W OGÓLE BY NIE LUBIŁ FRISBEE. Zaczyna się od tzw. `psychozy`. Wyciągamy frisbee z szuflady np. mówiąc podniecającym głosem `co ja tu takiego mam?` `ale super!`. Potem nie dając psu nawet DOTKNĄĆ frisbee biegamy z nim, jakbyśmy byli psychiczni, cieszymy sie, jakbysmy wygrali w Totka milion. I tak przez pare sesji. Potem znowu schiza i szarpiemy się z psem pare sekund. I znowu tak pare sesji. Po jakimś czasie można rzucić psu rollera. Ale pamiętajmy! Na początku zabawa z frisbee trwa minutę, czasem nawet krócej. Później 2 minuty, czasem znowu krócej. Instruktaż mojego autorstwa :) Mój pies właśnie tak pokochał frisbee :) Co prawda aktualnie jesteśmy ciągle na etapie rollerów, raz tylko złapała floatera, bo niestety za wolno biegnie do talerzyka i nie może jego jakby wyszukać w powietrzu, żeby dobrze się ustawić do złapania.
  19. Od razu mówię- planecik jest ciemniejszy o wiele od zdjęcia :( Bo gdyby był taki jak na zdjęciu, moja sucza dawno by już miała i szele i obrożę i smycz. Nu... A tak jestem zdana na Zoonaturę. Poprosiłam, żeby mi zamówili albo komplet Rogzette albo właśnie Planet. Bo już nie mają Pink Hearts, Sportów i innych fajnych wzorasów :(
  20. Aha... To my i tak do zaawansowanej nie idziemy. A może to dobrze, że więcej małych psów... :) A linka ta długa przydawała sie?
  21. Naprawde? Mi sie wydawało, że większość, to duże psy. :/
  22. Ale na obozach tych jest mało ^^ Marta Ch. ^^ Miło :) A o której wiesz już może masz zamiar przyjechać?
  23. Yorków pare? Skąd wieeeesz? Eeej :( Ja nie cem :( My chcieć być oridżinal :( My pewnie będziemy w rogzach jakiś ^^ Ja nie wiem, albo z mamą przyjdę, albo ktoś mnie z kadry przywiezie. Poznać, poznamy sie jakoś ^^ Jak masz na imie? :) A o której mniej wiecej przyjedziecie? Ale fajowsko, 10 dni ^^
  24. Jak dzis bylam, to akurat tylko raz straz miejska sie przeszla, bo sie bili. A tak,to nikt nie chodzil. No ale coz, trzeba wybierac odludzia ^^
  25. Mineralna, ja rok temu to nakupiłam chyba z 10 zupek i w nocy siedziałam z koleżankami i tylko było słychać `chrup` `chrup` `chrup` ^^
×
×
  • Create New...