-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
Abrakadabra replied to P78's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina78']A tak, slyszalam o nich, zaraz zajrze :) O matko, o te szwy to Abry zapytam, bo szczerze mowiac nie wiem, kiedys u Modrzewskiego trzeba bylo zdjac po 10 dniach, ale tu moze inna technika :) Zbroje bym zdjela, skoro jest grzeczna...? Moze wystarczy tylko kubrak...?[/QUOTE] Szwy sa rozpuszczalne, wiec nie ma koniecznosci zawozenia jej do veta w celu ich sciagniecia. Kubrak musi nosic 10dni, a co do kolnierza - to Megii - zadecyduj sama. Jesli Sonia nie bedzie majstrowac przy szwach i nie ma ryzyka, ze zdejmie z siebie to ubranko, to moze wyswobodzic ja z tego garnka na glowie? Pamietaj tylko, aby codziennie sprawdzac jej stan sutkow. Ps.A z zastrzykiem - nie taki diabel straszny .... :) -
Jaka ona sliczniusia...
-
[quote name='APSA']OK, jak się dopcham do komputera to wstawię ;-)[/QUOTE] Mshme? I co?
-
Sterylka w gabinecie, w którym dzisiaj bylam (z inna sunia, ale w tej samej sprawie) moze odbyc sie najwczesniej za 1,5tygodnia. Mshume? Jak wysoka jest ta ciaza? Mam jeszcze jeden pomysl, ale koszt bedzie wiekszy. Jutro dowiem sie dokladnie jaki. Ja tez mam potencjalny domek i to w W-wie, tak jak chce Madallena :)
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
Abrakadabra replied to P78's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']No właśnie - ja też zapraszam:)[/QUOTE] Malagos mieszka trochę daleko. Tylko czy ja się domyślam, że zazdrości nam tego PATROLU :diabloti: -
Malagos - dzieki za wieści i doniesienia...:loveu: PS. Z tym wózkiem to lepiej nie przesadzać na dogomanii. Dla niekórych to forma dręczenia zwierząt.
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
Abrakadabra replied to P78's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Aż zazdroszczę, że z Wami nie mogę pojechać :cool3:[/QUOTE] Małgosia - dlaczego nie możesz? -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
Abrakadabra replied to P78's topic in Już w nowym domu
Paulina :cool3: - jak bedzie ładny patrol to my się nie wyrobimy na 16.00 do lecznicy :diabloti: -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Abrakadabra replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Super ferajna! Gromek pięknie się prezentuje! Widać,że ma fajne życie! Dobrze,że go DIF-unia przemyciła kiedyś w swoim garażu i dała szansę na tę cudowniejszą część życiorysu! Pozdrowienia kluseczko! Wymiziaj Gromka ode mnie![/QUOTE] Zachary - dołączam się! To był szczątek psa.. Umarby bez pomocy DIF.. a u Kluski ma najwspanialszy dom pod słońcem. -
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='anett']Neris na to nie ma reguły, raz jest bez odzewu, raz są super domy;) Mam jeszcze jedno zapytanie mailowe, przesyłam adres na PM[/QUOTE] A komu przesłałaś? Bo ja nic nie dostałam.. Neris - dla uspokojenia Twoich skołatanych nerwów - odezwała się do mnie Pani z Allegro, mieszkanka Białołęki. Mam mieszane uczucia, ale może przesadzam. Trzymajcie kciuki za sunieczkę. -
Daria, masz rację. Zmieniam forum. Dobranoc. Przepraszam wszyskich zlinczowanych (????) Zwłaszcza dogomaniaczkę od kup :)
-
Rozgryzłaś mnie :-( .. tyle, że kokarda nie jest wielka.. raczej mała. Taka proporcjonalna do główki. Ps.Strzelaj dalej .
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
Abrakadabra replied to P78's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']Nie wiem czy to dobry pomysł - ja mam dwa doświadczenia z sukami po sterylce w ubrankach i nie sa dobre. Wszystko zależy od charakteru psa ale moja pudelka miała najpierw ubranko, żeby się piesek nie męczył w kołnierzu. Po pięciu dniach od sterylki Gabi przez jakims cudem w ubranku wyjęła sobie wszystkie szwy z brzucha, rana się rozlazła i było średnio ciekawie... Skończyło się na antybiotyku i kołnierzu i większych kosztach. Proponowałam dla Soni kołnierz tym bardziej, ze będzie u mnie w domu tylko przez pierwsze dni, Potem kojec gdzie przez cały czas nie jestem w stanie jej obserwować.[/QUOTE] Ok megii - mówisz i masz - fundniemy kołnierz. Ale kubraczek też. Dla bezpieczeństwa. Faktycznie masz rację. Historia zna różne przypadki... -
Bosheeee... ja się zakochałam! Zaciumkałabym go na smierć! Ale jak mnie ze SBD zaprosicie na spacerek - to obiecuję, ze nie zrobię mu żadnej krzywdy z miłości. :)
-
[quote name='sleepingbyday']cześć martinee :-) anusia, pokazałam na telefonie abrakadabrze mojego ulubionego malucha i o mało się na śmierć nie zapiszczała :-) :-). a ja razem z nią.[/QUOTE] Sleep :crazyeye:... sorry.., ale co Ty tu robisz?
-
Dostałam wiadomość od Pana Pawła: Cyt.: [I]"Witam serdecznie. Kończymy akcję z Majlusiem.[/I] [I]Po wielu bojach zostanie ze mną. Wszystko już zaczęło powoli się układać.[/I] [I]Miesiąc temu zmarła moja babcia. Dostanę po niej mieszkanie. Załatwiam formalności spadkowe.[/I] [I]Mamy wreszcie z majlo gdzie mieszkać na stałe. Mieszkanie jest na Mokotowie, w starym budownictwie.[/I] [I]Trzeba je trochę odnowić. na razie jeszcze jesteśmy na Bielanach, kątem u znajomych, ale we wrześniu się przeprowadzamy.[/I] [I]Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc. zainteresowanie majlem było minimalne... Dzwoniły ostanio 3 osoby, ale na telefonach się skończyło. Ludzie wolą szczeniaka, a dorosły psiak to juz dla nich za stary do adopcji.[/I] [I]Tak czy inaczej wszystko dobrze się skończyło.[/I] [I]Będę pamiętać o Dogomanii i w miarę możliwości pomagać i szukać pomocnych osób.[/I] [I]Pozdrawiam Paweł"[/I] Pozdrawiamy Pana, Panie Pawle i Majlusia również! Dobrze, że jest bezpieczny w kochających ramionach.
-
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Neris, nic nie brakuje. Po prostu nie potrafiłyśmy odróżnić siusiaka od tej..., no... no wiecie :) Przybywam z radosną wiadomością: [B]została tylko jedna sunia[/B]! Reszta już w domkach. Okazuje się, że w naszym przypadku internet odniósł sromotną klęskę. 5:1 dla poczty pantoflowej i znajomych znajomych :) -
[quote name='*anusia&ajlu*']i juz po spacerku, fotki dodalam w mojej galerii, Zosia tez ma fajne fotki :loveu:[/QUOTE] Anusia - ło matko jaki malutek, slicznotek, gilgotek :) Proszę... zaproście mnie na spacer do Skaryszaka!
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
Abrakadabra replied to P78's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina78']Uuuuu, mamy uraz do chlopow :D? Eeee tam nie kazdy taki sam :) A wracajac do Sonii, to jak juz rozmawialam z megii1, sterylka w piatek, w ta i spowrotem jedziemy, czyli sunia wraca do hoteliku po sterylce... Tylko trzeba Jej zabezpieczyc kolniez i kubraczek...[/QUOTE] Obędzie sie bez kołnierza, fundniemy jej tylko gustowny kubraczek. -
Czy ktoś zauważył, że powiało tu jakimś ezoterycznym (żeby nie napisać magicznym) nastrojem? :laugh2_2: Objawiły się jakieś "nieoszlifowane diamenty", na skalę programu Mam talent :lol: Jedna potrafi ZOBACZYĆ :crazyeye: pogardę w ludzkich oczach, druga bezbłędnie rozróżnia koopy yorcze od innych koop... Ciekawe ile talentów tu się jeszcze pojawi... Trzecia widzi yorki rzucające się do ludzkich gardeł:crazyeye: (ale to chyba ta sama, co ma doktorat z koopologii), ale o raczej nie talent, bardziej jakieś zaburzenia. Z utęsknieniem czekam na "jeszcze":loveu:
-
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Abrakadabra replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Kluska, fajnie, że się odezwałaś! -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
Abrakadabra replied to P78's topic in Już w nowym domu
Cześć Ciotki :) ! Myślę, że nie będzie powodów do kłótni, zwłaszcza, że wszystkie najbardziej zainteresowane kipią raczej estrogenami niż testosteronem :) Na moje oko nie ma powodu do paniki. Ten sluz to równie dobrze może byc poczatek cieczki. Moim zdaniem, w ciągu tygodnia, szczeniaki (o ile są - a pewnie są, bo nie ma opcji, żeby wałęsająca się luzem suczka, nie będąca juz szczeniakiem nie była w ciąży) nie przyjdą na świat. Sterylka na pewno odbędzie się w tym tygodniu, pozostaje tylko kwestia którego dnia? Dowiemy się jutro. Moja w tym głowa... Megii ty się lepiej przygotuj na najazd dwóch ciotek: jednej zakochanej w Gryzi, a drugiej w tym wielkim włochatym... -
[quote name='kikou']sorry ale chyba masz jakąś obsesje.... tu jest mowa o koncie allegro[/QUOTE] Kikou - to nie obsesja, ale jeśli tak twierdzisz - to OK. To szum informacyjny... I troska o przyszłość Neris i Maxia
-
[quote name='kikou']możesz moje użyć, chcialam odrazu wysłać hasło na pw ale zapchana skrzyneczka[/QUOTE] Kikou -sorry, broń Boże nie chcę Cię atakować - ale dlaczego mamy zbierać kasę na Twoje konto? Przecież to Neris ponosi bezpośrednie koszty, związane z opieką nad Maksiem. Ps. Niniejszym robię przelew na konto Neris. Dobranoc.
-
QUOTE=Collie;15219346]Jstem za ubrankami , ale tylko gdy jest taka końeczność( ze wzg. na rasę psa np. grzywacz chiński zamarznie w deszczowe czy chłodniejsze dni lub ze wzg. problemów zdrowotnych ) Nie cierpie gdy paniusie kupują sobie małe pieski i tarktują je jako dodatek do stroju :angryy: . Yorki i inne małe rasy to też pies , lubi się pobawić z pami , wybrudzić- niestety do niektórych właścicieli to nie dociera :wallbash: - york też ma łapy jak inne psy i może chodzić , kompletnie tego nierozumiem . Teraz taka moda to sobie kupie yorka , będzie świetnym dodatkiem :shake: Haloooo! Weź kilka głębokich wdechów, policz do 10-ciu i ochłoń. Pomyśl. Zastanów się. Przespij sie z tematem... Kolejna "yorko-wszyskowiedząca i yorko-wyrocznio", nota bene zapewne właścicielko co najmniej kilku tzw.yorków :) :) Albo 2,3kg psiaka bez podszerstka Czy w przypadku problemów z moimi psami będę mogła prosić Cię o opinię, pomoc i porady? :) Oczywiście z góry dziekuję! Jesteś moim guru! Może nawet uda Ci się z powodzeniem stworzyć mój portret psychologiczny :cool3:, oczywiście z pewnością dopasowany do Twojej teoryjki ::) Lottie - nie bardzo rozumiem. Jeśli masz Dalmatyńczyka lub Astka - i chcesz sprawdzić reakcję ochrony na pasażu handlowym, w butiku czy restauracji - zapakuj psy do torby, ew. weź na ręce i poznasz odpowiedź na swoje pytanie. Jeśli są dobrze wychowane -to może nawet nic nie poliżą.