-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
..spojrzała na mnie i przepadłam.Figa z Krężla w DS!
Abrakadabra replied to mimiś's topic in Już w nowym domu
Nikt nie chce Uszatki??? -
[quote name='MaJa 75']Co tu tak cicho??? Gdzie są wszyscy???[/quote] Melduje się! Dziewczyny... Jesteście wielkie! Odwaliłyscie kawał dobrej roboty:iloveyou: MaJa podaj mi na pw nr konta - moja pomoc w tym momencie może się ograniczyć jedynie do wsparcia finansowego... Wyjątek robi nieziemskie ogłoszenia! Zaraz jadę do Wołomina, żeby obfocić szczeniorka zamkniętego w boksie. Jak tylko wróce - dam jej znać - może nam pomoże?
-
..spojrzała na mnie i przepadłam.Figa z Krężla w DS!
Abrakadabra replied to mimiś's topic in Już w nowym domu
Cudna jest... Uwielbiam takie ucholaste-netoperki! Szukamy domeczku!!!!! -
Pudelek znalazł dom.. Są jeszcze dobrzy ludzie!
Abrakadabra replied to Naciass's topic in Już w nowym domu
[quote name='beti.r']to można by znaleźć temu Panu innego pudelka na dogo!:loveu: póki się nie rozmyśli![/quote] Święte słowa :) a może zechce Walecika albo Morelkę???? Naciass - odezwij się, -
MALUTKI podrostek ADUŚ- około 10 miesięcy -został zaadoptowany.
Abrakadabra replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki, żeby się udało z tym domkiem... To taki "maślaczek".... -
DŁUGOWŁOSY OWCZAREK NIEMIECKI zamieszkał na Tarchominie!
Abrakadabra replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Don Vito, śliczności Ty moje!!!! Pies jest idealny. Nie ma choroby lokomocyjnej. Totalnie ignoruje mikroskopijne "ujadacze" w stylu jamiki i terriery. Na wszelki wypadek omija je szeeeerokim łukiem :cool3: Przed wejściem do lecznicy mieliśmy okazje spotkać Panią z niezrównoważonymi "ociupinkami". -
Smutny i zrezygnowany Śmieszek PO 9 LATACH MA DOM
Abrakadabra replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Czy Śmieszek ma już prawdziwe powody do śmiechu??? Co u niego słychać? -
Pudelek znalazł dom.. Są jeszcze dobrzy ludzie!
Abrakadabra replied to Naciass's topic in Już w nowym domu
Cudownie!!! Oby tylko naprawde o niego zadbali! I masz rację: "oby więcej takich historii miało szczęśliwe zakończenie..." I oby wszystkim tak jak Tobie zależało na szczęściu psiaków :kiss_2:... Napisz kiedyś co u niego, pleseeee -
Pudelek znalazł dom.. Są jeszcze dobrzy ludzie!
Abrakadabra replied to Naciass's topic in Już w nowym domu
I co słychać u naszego "białaska"? -
[quote name='iza_szumielewicz'][LEFT]Przed chwilą rozmawiałam z "moim" panem z Konstancina. Jamnir jest super. Ponoć dziś z nim pan spał. [/LEFT] [LEFT]Jest tylko jeden problem - Abrakadabra, Ty nie dałaś temu panu wraz z jamnikiem ŻADNEJ UMOWY ADOPCYJNEJ. Doślij mu ją, proszę, w 2 egzemplarzach. Jeden niech Ci odeśle. W razie czego mam jego adres. [/LEFT] [/quote] Wiem... Rozmawiałam o tym wczoraj z Kometą. Powiedziała, że to znajomy którejś w Was i akurat w tym przypadku zrobi się to później.
-
[quote name='eurydyka']nie wiem ktorego z tych zabrala abrakadabra[/quote] 2-gie zdjęcie - 1-szy z prawej. Miał taki kropkowany "krawacik"...
-
[quote name='kometa']chyba z wrażenia nie bardzo worientuje się-co z pozostałymi 2 jamniorami które wzieła z wołomina Abrakadabra...?sorka, ale cos nie moge sie doczytać:roll:[/quote] Ja ostatecznie zabrałam tylko jednego, nie trzy. W trakcie rozmowy z Izą okazało się, że nikt nie jest w stanie podać mi dokąd dwa pozostałe mają dotrzeć. Dlatego zostały w Wołominie.
-
Pudelek znalazł dom.. Są jeszcze dobrzy ludzie!
Abrakadabra replied to Naciass's topic in Już w nowym domu
Przelałam parę groszy. Nie wiem jak jest z bankami przy sobocie, ale myslę, że w poniedziałek powinnaś mieć pieniądze. Koniecznie trzeba sprawdzić mu te zęby. Kamień to pół biedy. Żeby nie miał tam nadziąślaka... A koszt obciecia pazurków to ok. 10 zł (w Warszawie). Może to zrobić każdy weterynarz. Wizyta w salonie nie jest w tym przypadku konieczna. Może nawet przy okazji kontroli lekarz zrobi to za darmo? Buziaki :))) -
Ja mogę pojechać jutro do Wołomina i przewieźć jeszcze któregoś. Wyjechałam stamtąd ok. 19. W kojcu zostało jeszcze jakieś 5-6 psiaków. Z tym, ze jeden typowy kundelek(troche jamikowaty) I na pewno został "rudziaczek"... Ale muszę wiedzieć konkretnie (!) który i gdzie (!). Do 14-tej, 15-tej jestem do dyspozycji. Najlepiej piszcie na PW. Nie odbieram SMS-ów ....
-
Pudelek znalazł dom.. Są jeszcze dobrzy ludzie!
Abrakadabra replied to Naciass's topic in Już w nowym domu
Jesesmy z Tobą!!! I z Kochanym Maluszkiem! -
Ten Pan mówił coś o Monice, z którą umówił się jutro pod Rotundą!!! Sorry, ale nie wiedziałam, że to miał być jakiś konkretny psiak. Eurydyka - rozmawiałam z Tobą przez telefon i nic nie wspomniałaś o KONKRETNYM psie. :crazyeye: Pan powiedział, że ma być samiec. Czarny.
-
Ten Pan mówił coś o Monice, z którą umówił się jutro pod Rotundą!!! Sorry, ale nie wiedziałam, że to miał być jakiś konkretny psiak. Eurydyka - rozmawiałam z Tobą przez telefon i nic nie wspomniałaś o KONKRETNYM psie.
-
[quote name='Talcott']Czemu awanturnika?[/quote] Bo troszkę się awanturował;) Ale w sumie przespał całą drogę i przed samym Konstancinem wyglądał sobie przez okienko... mam nadzieję, że będzie miał dobry domek. Został z miejsca ochrzczony przez nowego Pana - nazywa się Dyzio:lol:
-
[quote name='Talcott']To znaczy że facecików nie wziął stamtąd nikt?[/quote] Ja przewiozłam jednego czarnego awanturnika do Konstancina. Właśnie wróciłam.
-
Pudelek znalazł dom.. Są jeszcze dobrzy ludzie!
Abrakadabra replied to Naciass's topic in Już w nowym domu
Acha! I jeśli Twoje zabiegi z ogłoszeniami i z szukaniem właścicieli nie przyniosą niczego konkretnego - zmień tytuł wątku. I podaj w nim rasę. -
Pudelek znalazł dom.. Są jeszcze dobrzy ludzie!
Abrakadabra replied to Naciass's topic in Już w nowym domu
Stan jego ząbków pozostawia wiele do życzenia... Nie mam pojęcia, czy ktoś pozbył się go z premedytacją, czy "sam się zawieruszył"? Skłaniałabym się ku temu drugiemu. Piesek jest ostrzyżony. Wprawdzie trochę nieudolnie :), ale jest. Chyba, że to Twoja zasługa :), ale nic nie pisałaś o tym, że przeprowadzałaś jakieś zabiegi fryzjerskie I na pewno był strzyżony niedawno. Widać, że jeśli chodzi o pielęgnację sierści - ktoś się nim zajmował. Szkoda, że nie pomyślał o ząbkach i leczeniu "siusiaka".... Tego ostatniego lepiej nie bagatelizować. Niestety, zdjęcia są niewyraźne:shake: Ile on waży? Jakiej jest wielkości? Napisz proszę jakie zapadly ustalenia? Mam sentyment do pudelków, ponieważ jeden z takich cudaczków przeżył ze mną 13 lat. I chociaż teraz mam zupełnie inną rasę - do końca życia będę zwolenniczką opinii, że pudle, to najsłodsze, najmądrzejsze i najinteligentniejsze psiaki świata. I do tego śliczniusie:lol: Jeśli chodzi o "amory" :razz: to mój też tak miał! Od małego. Napisz co ustaliliście. Podaj mi nr konta na PW - zrobię przelew, może wystarczy na wstępną wizytę, diagnozę i ogólną opinię co do stanu zdrowia psiaka. -
"Nie pozwólcie mi tak poprostu umrzeć...!"
Abrakadabra replied to Izunia0520's topic in Już w nowym domu
Czekamy... -
Kat obciął mi nosek-Córunia zKrzesimowa.MA DOM!!!
Abrakadabra replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Już trochę żyję na tym świecie, ale pewnych rzeczy nigdy nie pojmę :( -
Potwierdzam. Jest wielkim słodziakiem!!! I cudownie zachowuje się w samochodzie. :kiss_2::kiss_2::kiss_2:
-
[quote name='agasc']My możemy Ci tylko radzić.Decyzję podejmiesz sama,ale ja zdecydowanie doradzam wizytę u weta.Zaczerwieniony odbyt i ,,saneczkowanie'' przez psiaka świadczy o dyskomforcie który może mieć różne podłoże i nikt nie jest w stanie postawić diagnozy przez internet. Nawet jak będzie lepiej to nie znaczy,że zagrożenie minęło.Jest wiele podstępnych chorób...[/quote] Mój zaawansowany wiekiem pudelek miał bardzo podobne objawy. Okazało się, że nastąpiło pęknięcie gruczołu okołoodbytowego, który z reguły oczyszcza się samoczynnie. :-( Cokolwiek by to nie było - najlepiej udaj sie do weterynarza.