-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
[quote name='hovomaniaczka']Mogę sunie dodać na alegratkę. Jezeli moge podpowiedziec imiona to może: dla suczek 9,5 tygodniowych Dixi i Pixi? A podhalanka jest cudowna.... (juz zaluje ze jej nie moge wziac do siebie....), a na imie moze Moira?[/quote] Dodaj, kochana - dodaj! Pani Jolu co Pani na: PIXI I DIXI ?:lol: Dla mnie - *om*a!!!
-
[quote name='Margo05']Kurde, nie mam kiedy wybrać się do Pani Joli, żeby zrobić psiakom fotki :cool3: Erazm, Ty nie dasz jakoś rady w najbliższym czasie?[/quote] Margo.... Ja mogę pojechać w poniedziałek lu* wtorek. Sklaniała*ym sie ku wtorkowi. Ale w tzw. "dzień". Może wyskro*iesz chwilkę? Ps. Sorry za te gwiazdki, ale jak już pisalam zepsul mi się jeden klawisz.
-
[quote name='_bubu_']Dzisiaj przyjechali poznac Frodo Państwo z Krakowa. Niestety charakter psiaka nie pasuje do ich trybu zycia. jeśli ktoś ma do adopcji pudelka lub pudliczke która jest łagodna dla obcych oraz dzieci - proszę o kontakt.[/quote] Bubu! Ja mam! [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=508111604]PUDEL PUDELEK mini 4kg wesoła suczka 6miesięcy (508111604) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Pudliczka ma na imię Sztuczka. Została wyciągnięta ze schroniska w Klembowie. Wszystkiego dowiesz się z aukcji Allego, której link wkleiłam powyżej. Jest naprawdę cudowna. Mądra. Inteligentna. Posłuszna. Łagodna. Po prostu PSI IDEAŁ!
-
[quote name='kasia_r']Jestem!!!! i jutro będę. posłuchajcie, najprawdopodobniej będę jechać swoim psiowozem od mostu siekierkowskiego. Jak ktoś chętny, to zabiore po drodze. Mój samochód ma to do siebie, że nigdy nie wiadomo czy dojedzie na miejsce (lub czy wróci), dlatego staram się nim nie przekraczać zasięgu publicznych środków lokomocji. Jutro na szczęscie w razie czego tata będzie czekał w odmu na mój sygnał, dlatego odważam się jechać swoim pierdkiem. a i jeszcze jedno, może tak być, że będę musiała się urwać wcześniej ale to małe szanse. Czyli jutro o 10 na pętli w Halinowie? lub o 9 na pl. Szembeka (gdyby jednak auto jechać nie chciało ;)) do jutra i miło będzie poznać nowe osoby (zwierzusia już znam :eviltong:)[/quote] Kasia - umówmy się o 9.00 na pl. Szem*eka. Podam swój nr tel. 601 672 846. A możesz ujawnić swój? Czekamy też neż na S*D. Ps. Rozwaliłam klawiaturę, i nie mam klawisza z literką "*"
-
[quote name='zwierzus']Mamy klatkę, Abra zaraz ją odbiera i przekaże p. Joli. Dziewczyny (kasia_r, SBD) co z wami?[/quote] Mam klatkę! Nie obyło się bez przygód - ale jest! Erazm - dziękujemy za kaucję :buzi:. Wracaj szybko do zdrowia! Propozycja jest następująca: spotykamy się jutro o 9.00 na Placu Szembeka, przy poczcie. Pani Jola podjedzie słynnym "bydłowozem" :lol:. Pozostaje kwestia paliwa (samochód jest na gaz), na które trzeba byłoby zrobić "zrzutkę". Ja też się dołożę. Nie mogę z Wami niestety pojechać do Halinowa, ale będę z klatką, którą przerzucimy do VW p.Joli. Cudownie byłoby, gdyby Kasia i SBD mogły jechać... pleaseeeee Pani, która pożyczyła to sprytne urządzenie radzi wziąć ze sobą jakąś sporą płachtę materiału. Ma posłużyć do nakrycia klatki po złapaniu Tereski. Potrzebna mi deklaracja, która z Was może się jutro wybrać na tę wycieczkę. Pani Jola jedzie aż spod Radzymina i jeśli ma jechać sama - to trochę "gupio" . Nawet nie wie dokładnie jak tam dojechać... No to jak?
-
[quote name='jolantaboczkowska']A ja mogę w bydłowozie? To stary Volkswagen transporter dobry bo spokojnie wchodzi klatka a jednocześnie są miejsca siedzące.Przepraszam że to nie Merc lub jakiś jeszcze lepszy ale mnie na najlepsze nie stać" bo zjadają mnie psy" które zbieram w zastraszającym tempie, gdyby nie one to może zaprosiłabym Cię do fantastycznego auta. Jeszcze raz sorry za takie zapraszanie.:placz: Mogły byśmy się umówić gdzieś w okolicach Pl.Szembeka Lub na Gocławku przy Realu,zresztą mnie jest wszystko jedno gdzie,aby tylko udało się znaleźć Terkę.[/quote] A o której godzinie się umawiacie? :cool3:
-
Puchaty piesek Norek szuka domku stałego.W-wa
Abrakadabra replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']dzieki bardzo za zrozumienie jak nie w sobote to w niedziele na bank juz bede cos wiedziec.pozdrawiam i dam znac:)[/quote] Czekamy, czekamy. -
[quote name='paros']To dobrze, psiaki ucieszą się :multi::multi:[/quote] Karma dostarczona. Wprawdzie plan miał być inny niż jeszcze wczoraj wieczorem mi się wydawało - ale główne zalożenie zostało spełnione! Spędziłam dziś bardzo miłe chwile u boku Margo :loveu: ! Było wesoło, zwłaszcza w gorączce poszukiwań płyt chodnikowych, ustalania ich ceny, ilości, ew. rabatów, strategii budowy kojca, itd. Koszt będzie dużo wyższy niż 300 zł. Sama podłoga, składająca się z tych nieszczęsnych płytek to 500 zł. Do tego dochodzi siatka, daszek i słynne kątowniki :cool3:. Może któraś z Was przyuważy w najbliższym otoczeniu akcję układania chodników? Można byłoby wykupić jakieś 50 do 100 płytek od roboników po bardziej przystępnej cenie....Niższej niz wspomniane 500 zł:shake: ?
-
*FPR-ZwP* umierajacy WEST TERRIER- pomocy!!! - Toska zostaje u nas.
Abrakadabra replied to olgaj's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Trzymaj sie białasku:-([/quote] Trzymaj się Toleczko... -
Puchaty piesek Norek szuka domku stałego.W-wa
Abrakadabra replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']czyżby już nikt nic nie wiedział o biedaku?[/quote] Chciałabym jakoś pomóc... Czy ten wątek umrze śmiercią naturalną? -
[quote name='gagata']To się od razu dowiedz, co to są te kątowniki....i jakie długie to ma być...No i gdzie się je kupuje:crazyeye::razz:[/quote] Zadzwoniłam se do Pani Joli :eviltong: Jutro cały dzień będzie w domciu. Ok. 15-tej jadę zawieźć karmę (wreszcie :oops:) Kątowniki na razie nie są potrzebne. Najbardziej "paląca" sprawa, podstawowa zresztą, to płytki chodnikowe. Pani Jola podała mi namiar na firmę w Markach, która sprzedaje takie rzeczy. Obliczyłyśmy jaka ilość jest potrzebna, więc zrobię wywiad co do kosztów. Może nawet dam radę kupić i dowieźć wszystko za jednym zamachem. Mój bagażnik nie takie tematy przerabiał... :evil_lol: Po ułożeniu podłogi obliczymy ile potrzeba siatki, wsporników, rurek, tulejek i innych kątowników.:cool3: Ps. Pani Joli padł komputer. A dokładnie twardy dysk. Nie wiem czy nadaje się do reanimacji, bo nie jestem "techniczna".
-
Puchaty piesek Norek szuka domku stałego.W-wa
Abrakadabra replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Halo! Prosimy o odpowiedź! -
*FPR-ZwP* umierajacy WEST TERRIER- pomocy!!! - Toska zostaje u nas.
Abrakadabra replied to olgaj's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Jestem z Wami ![/quote] Biedna malutka... -
BLUE zostaje z Mareczkiem i nowa pańcią już na ZAWSZE ;-)))
Abrakadabra replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kako80']to chyba border? trzeba sie dowiedziec max duzo o nim,milosnik rasy moglby z nim pracowac mimo gluchoty. to bardzo inteligentne psy.[/quote] Tak się składa, że w trakcie zajęć w psim przedszkolu miałam okazję poznać cudowną Jack Russell Terrierkę - głuchą od urodzenia. Żebyście widziały jak wspaniale wykonuje wszystkie komendy! Głuchota w niczym jej nie przeszkadza. Byłam szczerze zdziwiona, kiedy właścicielka powiedziała mi, że mała nie słyszy :crazyeye:. -
Puchaty piesek Norek szuka domku stałego.W-wa
Abrakadabra replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']anetek - nie możecie ściągnąć na wątek więcej osób? Przecież zawsze zbiera się na hotel! Ja mogę zrobić bazarek na niego, mysle że jakieś 70 zł mogłabym dać na początek - 30 swoje i 40 z bazarku, bo mam sporo rzeczy. Jestem pewna, że po rozreklamowaniu każdy by rzucił nawet 10 zł.[/quote] Ja też mogę dorzucić 20 zł m-cznie. Czy ta Pani, która go dokarmia nie może go zabrać do siebie? Czy problemem jest karma czy inne powody? W jakiej okolicy jest ta budowa? -
*FPR-ZwP* umierajacy WEST TERRIER- pomocy!!! - Toska zostaje u nas.
Abrakadabra replied to olgaj's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Mała walcz, zapewniam Cię, że warto!!![/quote] Nie mogę uwierzyć, że 6-cio letnia West-ka tak wygląda!!! I waży 2kg :placz:.