Laruniu! skocz na wątek szczeniorów prowadzony przez Kostek, co?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175410-17-szczeniAE-t-szuka-domA-w-i-prosi-o-karme-NOWE-SZCZENIAKI-BA-AGAM-O-OGA-OSZENIA?p=13842600#post13842600[/url]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/177030-2-suczki-mikro-i-1-piesek-z-jednego-domu-ZmarA-im-Pan-PILNY-DT-DLA-3-KG-SUCZKI"]
[/URL]